vektör lift Vektör lift lazerle kaş kaldırma işlemi sayesinde ameliyatsız bir şekilde daha düzgün ve etkileyici kaşlara sahip olursunuz. Günümüzde artık çoğu güzellik ve estetik işlemi lazer teknolojisi sayesinde konforlu bir şekilde yapılabiliyor.

Lazer teknolojisi sayesinde özellikle germe ve kaldırma işlemlerinde başarılı sonuçlar elde ediliyor. Yüz germe, kaş kaldırma, kırışıklık ve ince çizgilerin tedavisinde lazer uygulamasını siz de gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Vektör lift uygulaması sayesinde kaş kaldırma işlemi konforlu ve pratik bir şekilde yapılabilmektedir. İlerleyen yaş, fizyolojik yapı ve çevresel nedenlerden dolayı kaşların şeklinde düşüklük görülebilmektedir. Düşük kaşlar kişilerin olduğundan daha yaşlı, yorgun ve estetik açıdan kötü bir görüntüye sahip olmasına neden olabilmektedir.

Ameliyatlı germe ve kaldırma işlemlerinde operasyon süresinin uzunluğu, işlem sonrasında gündelik hayata geri dönüşün daha uzun zaman alması gibi nedenlerden dolayı daha zahmetlidir. Fakat lazerle yapılan ameliyatsız uygulamalarda bu süreç daha kısa ve konforludur.

Vektör Lift- Lazerle Kaş Kaldırma Nedir?

Fotona Lazer cihazı ile uygulanan Vektör Lift uygulaması bir kaş kaldırma işlemidir. Lazer cihazı kullanılarak düşük kaşlar yukarı doğru lifting etkisi ile kaldırılır. Kaş bitimi ve üst kısma uygulanmaktadır. Burada amaç kaş bitiminden ve üst kısımdan germe etkisi yaratarak kaşların daha kalkık görünmesini sağlamaktır. Burada işlem genel olarak alın bölgesine yapılmaktadır. Alında yer alan kasların gerilmesi sağlanmaktadır. Buda alın ve çevresinde yer alan alanların daha gergin görünmesini sağlamaktadır.

Vektör Lift-Lazerle Kaş Kaldırma Nasıl Yapılır?

Lazerle germe işlemlerinde amaç cilt dokusunda yer alan kolajen hücrelerini uyarıp üretimin artmasını amaçlamaktadır. Vektör lift uygulamasından da fotona lazer cihazı sayesinde kaş kenarları ve çevresine uygulama yapılmaktadır. Uygulama oldukça basit ve kısa sürelidir.

İşlem sırasında kişi herhangi bir ağrı hissetmez. Hafif kızarıklık meydana gelebilir. Bu oldukça doğal ve geçici bir işlemdir. Uygulama 3-4 haftalık aralar ile toplamda 4 seans kadar uygulanmaktadır. Uygulama sonrasında gündelik hayata hemen geri dönüş yapabilirsiniz.

Vektör Lift-Lazerle Kaş Kaldırma Faydaları

Uygulamanın hem kaş hem de alın çevresine faydaları vardır. Bunlar;

  • Daha gergin ve sıkı bir alın görünümü,
  • Daha kalkık ve ifadesi güçlü kaşlar,
  • Göz kapağı ve çevresinde sıkılaşma etkisi,
  • Alın bölgesinin üstünde yer alan saçlı alanda sıkılaşma,
  • Kolajen üretiminin artması ile daha genç görünme konusunda faydaları vardır.

Vektör Lift Uygulaması Hakkında Sıkça Sorulanlar

Yaş Sınırı Nedir?

Uygulama için yaş sınırı +18’dir. Bu tarz uygulamaların +25 yaş sonrasında yapılmasını tavsiye etmekteyiz.

Cinsiyet Ayrımı Var mıdır?

V Lift uygulaması hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.

Vektör Lift Ağrılı Bir İşlem Midir?

Uygulamadan bir saat önce işlem yapılacak olan alana uyuşturucu krem sürülmektedir. Uyuşturucu krem sayesinde işlem yapılırken herhangi bir ağrı hissetmezsiniz. Zaten ameliyatsız bir uygulama olduğu için çok fazla ağrılı bir işlem de değildir.

Vektör Lift Kalıcı Mıdır?

İşlem tamamen kalıcı değildir. Uygulamanın amacı kolajen üretimi arttırmak cildin kaybettiği elastikiyet dokusunu geri kazanmasına yardımcı olup kaşların daha kalkık görünmesini sağlamaktır. Bu nedenle etkisi bir süre sonra geçecektir. Etkisi geçtiğinde 3-4 haftalık aralar ile toplamda 4 seans olarak yaptırabilirsiniz.

Vektör Lift İşlem Kimler İçin Uygun Değildir?

Vektör Lift lazerle kaş kaldırma uygulaması hamileler, emzirme döneminde olanlar, ilaç kullanan, çok derin kırışıklık ve çatlak sorunu olanlar için uygun değildir.

Vektör Lift Birden Fazla Kez Yaptırılabilir mi?

Uygulamanın etkisi kalıcı olmadığı için birden fazla kez gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz. Ameliyatlı uygulamalara gerek kalmadan Vektör lift uygulamasını belli aralıklar ile yaptırıp daha kalkık, güzel ve estetik duran kaş görünümüne sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın Yan Etkileri ve Riskleri Nelerdir?

Eğer alerjik rahatsızlığı olan kişilere Vektör lift lazerle kaş kaldırma uygulaması yapılır ise ortaya riskli sonuçlar çıkabilir. İşlem sonrasında hafif kızarıklık oluşması oldukça doğaldır. Bu durum saatler içerisinde kendiliğinden geçecektir.

Vektör Lift Kaş Kaldırma Konusunda Etkili midir?

Vector Lift uygulaması özellikle kaş kaldırma konusunda oldukça etkilidir. Düşük kaşlara sahip olmak yüzün genel görünümünü etkilemektedir. Kişiyi olduğundan daha yaşlı ve yorgun gösterebilmektedir. Vektör lift kaş kaldırma uygulaması sayesinde lazerle kaş kaldırma işlemi uygulanıp düşük kaşların görüntüsü düzeltile bilmektedir. Kaşlar daha gergin ve yukarıda durur. Böylelikle kişinin ifadesi daha doğru bir hal almaktadır.

Vektör Lift Lazerle Kaş Kaldırma Fiyatları

Vektor lift lazerle kaş kaldırma fiyatları ve uygulama hakkında daha fazla bilgi almak için 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın