oxy geneo cilt bakımıOxyGeneo+ cilt bakımının ortaya çıkardığı yoğun oksijen takviyesi ciltte uzun süredir iyileşmeyen güç yaraların kolayca iyileştirdiği uzun yıllardır biliniyor. Günümüzde deriye uygulanan yüksek saflıktaki oksijenin arındırıcı, yenileyici ve tazeleyici özelliği birçok cilt bakım uzmanları tarafından kullanılıyor.

OxyGeneo +’ın günümüzdeki diğer uygulamalardan farkı cilde oksijeni dışardan değil, kan dolaşımı yoluyla içerden vermesidir. OxyGeneO + etkili yüz uygulamasını eş zamanlı olarak sağlıyor. Nazik bir şekilde cildi ölü hücrelerden arındırarak, cilde oksijen veriyor ve derinlemesine cilt yenileme işlemi sağlıyor. OxyGeneo cilt bakımı, temel canlandırıcı besinlerin cilde verilmesiyle tamamlanır. OxyGeneo teknolojisi üstün anti-aging sonuçlarını cildi derinlemesine uygulayarak sunar. Her cilt tipi için güvenli bir uygulamadır.

OxyGeneo +’ın günümüzdeki diğer uygulamalardan farkı cilde oksijeni dışardan değil, kan dolaşımı yoluyla içerden vermesidir. OxyGeneO + etkili yüz uygulamasını eş zamanlı olarak sağlıyor. Nazik bir şekilde cildi ölü hücrelerden arındırarak, cilde oksijen veriyor ve derinlemesine cilt yenileme işlemi sağlıyor.

OxyGeneo cilt bakımı, temel canlandırıcı besinlerin cilde verilmesiyle tamamlanır. OxyGeneo teknolojisi üstün anti-aging sonuçlarını cildi derinlemesine uygulayarak sunar. Her cilt tipi için güvenli bir uygulamadır.

OxyGeneo Cilt Bakımı ile Cildinize Kaybettiği Oksijeni Geri Verin!

Medikal uygulamalar hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

OxyGeneo+ nedir?

OxyGeneo kalsiyum, karbonat ve sitrik asitten meydana gelen bir cilt bakımıdır. Oksijenin temizleme gücünden ilham alan bu cilt bakımı cildi derinlemesine temizler. Cilde medikal jel sürüldükten sonra OxyGeneo başlığı cildin üzerinde gezdirilir. Jel, köpürmeye başladıkça cilt üzerinde karbondioksit ortaya çıkar. Cilt dokusu da bunu dengelemek için daha fazla oksijen üretir. Yeni oksijen miktarı da cildin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Oksijenasyon adı verilen bu işlem sayesinde ciltteki lekelenmeler azalır, cilt kendini yenileme sürecine girer.

OxyGeneo + cilt bakımı nasıl yapılır?

OxyGeneO kalsiyum, karbonat ve sitrik asit karışımından oluşan, efervesan tablete benzer bir başlıkla çalışır. Cilde jel karışım sürüldükten sonra bu başlık jel üzerinde gezdirilmeye başlanır. Jelin hafifçe köpürmesi, deri yüzeyinde karbondioksit oluşumunu başlatır. Cilt de tepkisel olarak deri yüzeyinde artan karbondioksit miktarını dengelemek için yüzeysel kan dolaşımındaki oksijen miktarını arttırır. Artan oksijenle birlikte cilt arınıp temizlenerek kendisine verilecek tüm yararlı besinleri almaya hazır hale gelir. Bu işleme Oksijenasyon adı verilir.

OxyGeneO+ ne sağlar ?

Eksfoliasyon: Jelin üzerine uygulanan efervesan başlık köpürerek eridikçe bir yandan da pürüzlü bir yüzeye sahip oluyor; bu da derideki ölü hücre katmanının sıyrılıp atılmasını sağlıyor. Ortaya çıkan pürüzsüz yenilenmiş cilt aktif besinleri almaya hazırdır.

İnfüzyon: Cilt üzerine uygulanan jel oldukça zengin bir etken madde içeriğine sahiptir. Peptidler, renk tonunu eşitleyici maddeler, vitaminler, bitkisel ekstrelerle dolu olan jel sağlanan oksijen desteği sayesinde “aç” hale gelmiş cildin mükemmel biçimde beslemektedir. Efervesan başlık ölü deri katmanının sıyrılıp atılmasını sağladığı için bu besinler derin katmanlara kolayca inebilmektedir. Geneo+ ile kullanılan iki farklı tedavi Neobright ve NeoRevive 6 ayrı seansta 6 günde bir kez uygulanıyor. İlk seansta farkı hemen görebileceğiniz gibi pürüzsüz, canlanmış ve dengelenmiş bir cildi acısız, ağrısız bir şekilde elde edebilirsiniz.

OxyGeneO + cilt bakımının avantajları nelerdir?

  • Ciltteki kuruluğu yok eder, nemlendirir.
  • Cildin daha genç görünmesini sağlar.
  • Ciltteki solgun ve mat görüntüyü ortadan kaldırır.
  • Cildin daha sıkı görünmesine yardımcı olur.
  • Burun çevresindeki gözeneklerle savaşır.
  • Cilt lekelerini azaltır.

Neden OxyGeneo yaptırmalıyım?

Cilt bakımlarından istediğiniz etkiyi alamıyor, sadece kısa süreli sonuçlar elde ediyorsanız ihtiyacınız olan bakım OxyGeneo cilt bakımı olacaktır. OxyGeneo cildinizdeki geniş gözenekleri tedavi ederek kalıcı olarak yok olmalarını sağlar. Yaşlılık döneminin getirdiği mat ve solgun görüntüyü ortadan kaldırarak cildin daha parlak, içten gelen ışıltıyla aydınlanmasını sağlar. Makyaj yapmasanız dahi OxyGeneo işlemi ile çok daha sağlıklı ve bakımlı görüneceksiniz. OxyGeneo aynı zamanda cildin sıkılaşmasına yardımcı olur ve lekeleri tedavi etmeyi amaçlar. Fakat cildinizde aşırı dereceli bir sarkma görünüyorsa cilt bakımı yerine cerrahi uygulamaları tercih edebilirsiniz.

OxyGeneo Cilt Bakımı Fiyatı Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Cilt Bakımı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir