Hakkımızda

Quartz Polikinlik

Quartz Clinique,  İstanbul Nişantaşı’nda faaliyet gösteren estetik cerrahi, medikal estetik ve anti-aging konusunda branşlaşmış poliklinik olarak çalışan bir sağlık kuruluşudur. 2015 Kasım ayında Dr. Leyla Arvas ve Dr. Ayşe Arvas Uluğ tarafından kurulan Quartz, gelişen sağlık sektörü hizmetlerini, yurt dışından ve yurt içinden gelen hastalarına en etkin şekilde sunmayı ilke edinmiştir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve uzmanlarımıza danışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saç ekimi, Angel Lip-Lift, Vaser Liposuction, İple Yüz Germe, Thermage CPT ve Prime İncelme işlemlerinde öne çıkan Quartz Polikinlik uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

#Karın Germe  #Yağ Enjeksiyonu #Ameliyatsız Yüz Germe #Buz Lazer Epilasyon  #Dolgu Uygulamalar #saç ekimi #dermatoloji #göz kapağı estetiği #leke tedavisi #akne tedavisi

Vizyonumuz

Türkiye ve dünyada sağlık sektöründe güvenilir, saygın ve her yaşta ve cinsiyette tercih edilen bir sağlık kuruluşu olabilmektir. Etik değerlerimizi koruyarak, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek hastalarımıza en doğru ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Kaliteli hizmeti ve doğru fiyat politikasını topluma başarıyla yayabilmek Quartz Poliklinik’in  öncelikli hedefidir.

Misyonumuz

Tıbbi alt yapımız ve konusunda uzman doktor ve ekibimiz ile her zaman üst düzeyde hizmet vermek, hasta haklarını koruyarak kişinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamak bizlerin ilk günden beri taşıdığı en değerli misyondur.

Hastalarımızın ihtiyaçlarını doğru anlayarak yaşam kalitelerine olumlu katkı sağlayabilmek, dünya vatandaşlarının tercih ettiği güvenilir hizmetler sunmak.

quartzCertificate