Soprano Titanium, lazer epilasyonun en gelişmiş halidir. Soprano titanium buz epilasyon ile lazer epilasyonun en hızlı ve etkili halini görebilirsiniz. Soprano titaniumu bu kadar hızlı yapan etkenlerin başında her mevsim uygulanabilir olması geliyor. Soprano Platinum’dan %40 daha hızlı uygulama imkanı sağlayan Titanyum cihazı, en son çıkan epilasyon teknolojisidir. Dört mevsim uygulanabilen Soprano titanium epilasyon sayesinde yaz aylarında lazer epilasyona ara vermek zorunda kalmayacaksınız. Klasik lazer epilasyonda görülen sivilcelenme problemi de buz lazer epilasyon ile ortadan kalkıyor. Yumuşacık, pürüzsüz bir cilt için lazer epilasyonun en yeni versiyonu olan Soprano titanium  epilasyon ile tanışın.

Soprano Titanium  klasik lazer epilasyondan farkı nedir?

Klasik lazer epilasyonların etkisi cilt tonuna göre farklılık gösterebiliyor. Açık renkli tüyleri görmeyen klasik lazer epilasyon kişilerde hem ekonomik kayba yol açabiliyor hem de boş yere zaman alabiliyor. Soprano serisinin bir diğer en popüler cihazı olan Platinum buz lazer de tıpkı Titanium gibi üç dalga boyunu kullanır. Alexandrite, Diode ve Nd:YAG. Her iki cihaz da üç farklı dalga boyunun avantajı sayesinde kıl foliküllerinin farklı anatomik yapılarını hedefliyor.

Buz lazeri bu kadar konforlu yapan en önemli özelliği ise acısız olmasıdır. Bu soğutma sistemi ICE Plus Teknolojisi ile Soprano Titanium cihazında Platinum’a göre daha da gelişmiştir. Soprano Titanium geniş tedavi başlığı % 40 daha hızlı uygulama sağlar. 

Titanium-lazerAğrısız acısız buz lazer epilasyon

Soprano Titanium, Alma Lasers firması tarafından geliştirilmiştir. Klasik lazer uygulamasına göre iki kat daha hızlı sonuç yaratan buz lazer tamamen acısızdır. En ince tüyleri bile kalıcı olarak yok edebilen bu teknoloji lazer epilasyon teknolojisinin geldiği en son noktayı sizlerle tanıştırıyor. Buz lazerin geliştirilmiş soğutucu gücü ve seri atışları sayesinde lazer epilasyon sırasında herhangi bir acı duymazsınız.

Soprano titanium lazer epilasyon ile sanki cildinize ütü ile masaj yapılıyor gibi hissedeceksiniz. Cildinize uygulama öncesi sürülen soğutucu jel sayesinde lazerin sıcaklığını duymayacaksınız. Buz lazer uygulaması tamamen konforlu ve ağrısız olarak tamamlanır.

Soprano Titanium  uygulaması

Soprano Titanium  lazer uygulamasından önce uygulama yapılacak olan bölgeye soğutucu jel sürülür. Daha sonra buz lazerin başlığı ile cildinize ütü yapar gibi lazer atışları gönderilir. Buz lazer cihazının titanyum başlığı acı ve yanma hissini sıfıra indirir. Bu teknik sayesinde  etkili sonuçlar elde edilebiliyor.

Soprano Titanium buz lazer kaç seansta tamamlanır?

Soprano titanium lazer, klasik lazer epilasyonlardan daha hızlı bir etki gösterir. İkinci buz lazer epilasyonundan sonra uygulama yapılan bölgede sonuçları görmeye başlayacaksınız. Tüylerinizden  kurtulmak için altı ila sekiz seans arasında buz lazer yaptırmanızı öneririz.

Soprano titanium lazer aynı zamanda yaz aylarında da kullanılabiliyor. Klasik lazer epilasyonlar yaz aylarında yapılamaz iken buz lazer sayesinde yılın her döneminde lazer epilasyona devam edebilirsiniz.

Soprano Titanium epilasyon fiyatı nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24  no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Soprano Titanium fiyatları ve seansları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Soprano Titanium” İçin 2 Sıkça Sorulan Sorular

 1. öZKAN dedi ki:

  Merhaba Soprano Titanium epilasyon fiyatınız nedir? Ödeme koşullarınız ne olur? Mail adresine fiyatlarınızı yazabilirmisiniz?

  1. Qadmin dedi ki:

   Merhaba mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

BİZE SORUN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir