Baby Face Beauty kusursuz bir cilde sahip olmak isteyen herkes için uygundur. Porselen görünümlü bebek gibi bir cilt herkesin hayalidir. Işıl ışıl ve canlı, nemli, dolgun ve eşit tona sahip bir cilt için cildimize 20’li yaşlarımızdan itibaren iyi bakmak zorundayız.

Kırışıkların giderilip cildin sıkılaştırıldığı uzun süreli parlak etki kadınların en çok arzuladığı görünümlerin başında gelir. Bu etki için tercih edilen cilt bakımı yöntemlerini seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanılan tedavi ürünlerin cildin alt katmanlarına da ulaşabiliyor olmasıdır.

Baby Face lazer cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineral komplekslerinden oluşan kozmetiklerin cilt altına ulaşmasını sağlayan lazerli cilt bakım protokolüdür.

Baby Face Beauty, cildin alt katmanlarına ulaşarak pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar, cildinizi nemlendirir ve kusursuz bir cilt bakımı elde etmenize yardımcı olur.

Bebek Gibi bir Cilt için Baby Face Beauty

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Baby Face Lazer Nedir?

Baby Face Beauty uygulaması sahip olduğu CDS (Kozmesötik Salınım Sistemi) ile cildin ihtiyacı olan besleyici ve onarıcı içeriklerin maksimum oranda emilimini sağlar.

Cildinizin içten dışa iyileşmesini sağlayan son teknoloji lazer sistemine sahip olan bir cilt bakım yöntemidir. 1927 nm dalga boyutundaki thulium lazer teknolojisine sahip olan Baby Face uygulaması, yüzünüzün adeta bebek cildi gibi olmasını sağlayacaktır.

Baby Face uygulamasının diğer cilt bakımlarından farkı nedir?

 • Tedavi süresinin diğer cilt bakımı yöntemlerine göre daha kısa olması, (yaklaşık 30-45 dakika gibi)
 • Anestezi işlemi gerektirmemesi
 • Baby Face uygulamasından sonra özel bir bakıma ihtiyaç duyulmaması
 • Hem lazerin etkisi hem de kullanılan ilacın ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak, cildin içten dışa doğru iyileşmesini hızlandırması
 • Baby Face cilt bakımının 4 mevsim uygulanabilir nitelikte olması
 • Her cilt tipine yıl boyu güvenle tedavi uygulanabilir. Bu cilt bakımının gelişmiş moduyla cilt tonunun eşitlenmesi, cilt dokusunun iyileştirilmesi ve pigmentli yaraların hafifletilmesi hedeflenir.

Baby Face Beauty nasıl uygulanır?

Baby Face Beauty işlemi iki adımda uygulanır. İlk adımda hastalara ihtiyacına bağlı olarak thulium lazer ışığı ile dakikada  6.000 adet mikro kanallar açılır. Baby Face Lazer’ ile yaratılan bu mikro kanallar cilt bakım ürünlerinin derinin alt katmanlarına ulaşmasını sağlar.

Sonrasında, cilt sorununa göre uzmanlar tarafından uygulanacak ürün yani LASEMD ampüllerinin hangisinin uygulanacağı belirlenir. Thulium lazer uygulaması ortalama 10-20 dakika arasında sürer.

Baby Face Beauty uygulamasının ikinci adımında ise ciltte açılan mikrokanallardan kişiye özel seçilen ampüller yedirilir, 10 dakika boyunca bu ürün ciltte kalarak iyice emilmesi beklenir.

Baby Face Beauty Hangi Ciltler için Uygundur?

Cilt bakımlarında istedikleri etkiyi alamayan ve lazer tedavilerinin iyileşme sürecini yaşamak istemeyen kişiler, geniş gözenek sorunu olanlar, vitamin enjeksiyonlarında ki morluk kızarıklık gibi sıkıntıları yaşamak istemeyenler için Baby Face uygulaması tercih edilebilir.

CDS sistemine özel olarak üretilen serumlar Baby Face Beauty tedavisinde kullanılır. Bu nedenle tamamen güvenilirdir, uygulamanın herhangi bir riski bulunmaz.

Baby Face Erkeklere Yapılır Mı?

Baby Face Beauty erkeklere de rahatlıkla ve güvenle uygulanabilen gerek leke tedavisinde ve cilt tedavilerinde olsun gerek cildin ihtiyacı olan özel serumlarla yapılan lazer cilt bakımı ve anti aging uygulamalarıdır. Baby Face uygulamasında kullanılan özel serumlar kişiye özel olarak kombine edilip hazırlanan efektif serumlardır.

Her bir serum farklı özelliklerdeki cilt problemlerinin çözümü için üretilmiş etken maddeler içerir. Özellikle leke tedavisinde kullanılan lazer cilt bakımı c vitamini gibi etki eden askorbik asitin deri altı katmanlarına inerek elastin ve kolajen lifleri güçlendirilmesini ve yeniden yapılanması sağlar. Cildi onararak yenilenmesini sağlar. Yaşlanma karşıtı etkisiyle erkeklerin uzun süre genç, sağlıklı ve dinamik görünmesine etki eder.

Baby Face Beauty Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Baby Face Lazer medikal estetik uygulamanın yanı sıra dermatolojik bir tedavi niteliğindedir. Baby face daha çok lazer cilt bakımı niteliğindedir.

En sık tedavi alanı;

 • Cildin beyazlatılması,
 • Cildin parlatılarak ışıltı sağlanması
 • Cilt tonundaki düzensizliklerin giderilmesi
 • Cilt yenileme
 • Cilt elastikiyetinin artırılarak sıkılaştırılması
 • Melazma yani ciltte kahve-siyah renkli leke tedavisi
 • Cildin gençleştirilmesi
 • Cilt tonundaki dalgalanmaların eşitlenmesi
 • Geniş gözeneklerin daraltılmasında
 • Antioksidan cilt bakımında
 • Anti aging uygulamalarında
 • Yara ve akne izi gibi skar oluşumlarının tedavisinde
 • Ciltteki ince çizgilerin ve kırışıklıkların geçirilmesinde
 • Ciltte oluşan çatlak tedavisinde
 • Yağlı ciltlerde oluşan sebum düzeyini eşitlemede
 • Güneş lekeleri ya da yaşlılıktan kaynaklanan cilt lekesi tedavisinde
 • Sivilce lekesi  oluşumlarında
 • Boyun ve gıdı bölgesinin toparlanarak gençleştirilmesinde
 • El bakımı ve el üstü leke tedavisinde
 • Dekolte güzelliğini ve bakımını sağlamada kullanılır.

Baby Face Beauty kaç seans uygulanmalıdır?

Baby Face uygulaması kişinin cilt problemlerine bağlı olarak 1-2 hafta arayla 3 ila 5 seans arasında uygulanabilir. İlk seanstan sonra cildinizdeki farkı görmeye başlayacaksınız.

Baby Face Beauty cilt bakımının etkisi nelerdir?

Baby Face Beauty, cildinizdeki minik pütürleri ortadan kaldırarak yüzünüzün tıpkı bebek gibi görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda Baby Face cilt bakımı gözeneklerinizi küçültür ve cildinizdeki kusurların en az görünür olmasını sağlar. Özellikle makyaj yaptıktan sonra gözenekleriniz ortaya çıkıyorsa Baby Face ile bu problemden kurtulabilirsiniz.

Baby Face seanslarının sonucunda cildinizin eskisine göre daha gözenekleriniz küçülmüş, parlak ve enerjik göründüğünü fark edersiniz. Elinizi yüzünüze götürdüğünüzde cildinizin çok daha yumuşak olduğunu hissedeceksiniz. Baby Face cilt bakımı yaptırdıktan sonra yoğun makyaj yapmanıza gerek kalmayacak.

Baby Face Beauty Fiyatı Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Baby Face Beauty fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Op.Dr. Leyla Arvas’ın sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Related projects