Baby Face Beauty kusursuz bir cilde sahip olmak isteyen herkes için uygundur. Porselen görünümlü bebek gibi bir cilt herkesin hayalidir. Işıl ışıl ve canlı, nemli, dolgun ve eşit tona sahip bir cilt için cildimize 20’li yaşlarımızdan itibaren iyi bakmak zorundayız.

Kırışıkların giderilip cildin sıkılaştırıldığı uzun süreli parlak etki kadınların en çok arzuladığı görünümlerin başında gelir. Bu etki için tercih edilen cilt bakımı yöntemlerini seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanılan tedavi ürünlerin cildin alt katmanlarına da ulaşabiliyor olmasıdır.

Baby Face lazer cildin ihtiyacı olan vitamin ve mineral komplekslerinden oluşan kozmetiklerin cilt altına ulaşmasını sağlayan lazerli cilt bakım protokolüdür.

Baby Face Beauty, cildin alt katmanlarına ulaşarak pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar, cildinizi nemlendirir ve kusursuz bir cilt bakımı elde etmenize yardımcı olur.

Bebek Gibi bir Cilt için Baby Face Beauty

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Baby Face Lazer Nedir?

Baby Face Beauty cilt bakımı son yılların en iddialı ve etkili anti-aging yöntemlerinden biridir. Gençliğini korumak isteyen kişiler Baby Face Beauty cilt bakımı ile daha canlı ve dinamik görünümler yakalayabiliyorlar. Bu cilt bakımının kolay uygulanabilir olması, ağrısız olması ve en önemlisi hızlı sonuçlar gösteriyor olması hastaları tatmin ediyor. Özellikle 35 yaşının üzerinde olan kişiler için düzenli cilt bakımı her zaman olumlu sonuçlar ortaya çıkarır. Baby Face Beauty klasik cilt bakımlarına ek olarak cildin yaşlanma sürecini yavaşlatıyor ve ince kırışıklarla savaşıyor. 

Baby Face Beauty uygulaması sahip olduğu CDS (Kozmesötik Salınım Sistemi) ile cildin ihtiyacı olan besleyici ve onarıcı içeriklerin maksimum oranda emilimini sağlar. Bu sistemin amacı, cilt bakımı sırasında uygulanan kozmetik ürünlerinin cildin alt katmanlarına ulaştırılmasıdır.

Cildinizin içten dışa iyileşmesini sağlayan son teknoloji lazer sistemine sahip olan bir cilt bakım yöntemidir. 1927 nm dalga boyutundaki thulium lazer teknolojisine sahip olan Baby Face uygulaması, yüzünüzün adeta bebek cildi gibi olmasını sağlayacaktır.

Baby Face Beauty Uygulamasının İçeriği

Baby Face Beauty cilt bakımının içeriği hastaların cilt kalitesine ve ihtiyaçlarına bağlı olarak değişir. Bu cilt bakımında genellikle Vc ampüller, Retinol, Ta ampulü, Rs ampulü kullanılır.

 • Askorbik Asit ( Vc Ampül): Cildin en çok ihtiyaç duyduğu kolajen yapılar C vitaminde bulunur. Vc ampül de cildin ihtiyacı olan C vitaminini kullanarak cilt yaşlanmasını durdurur, güneşin ciltte yarattığı hasarı siler.
 • Retinol (Va Ampül): Yaşlanan cildin genç görünmesi için A vitaminine ihtiyacınız vardır. Va ampül yani Retinol yaşlanan cilt hücrelerini tedavi ederek cildin daha genç görünmesini sağlar.
 • Traneksamik Asit (Ta ampülü): Traneksamik asit, plastik cerrahide oldukça sık kullanılan bir asittir. Ta ampülü, uygulamadan sonra oluşan yaraları iyileştirir. Cildin daha parlak görünmesine yardımcı olur ve kişileri daha aydınlık gösterir.
 • Resveratrol (Rs ampülü): Bu asitin en büyük görevlerinden biri erken yaşlanmayı durdurmaktır. 30’lu yaşlarınız da ortaya çıkan ince çizgilerle savaşmak için Rs ampülüne ihtiyacınız olacaktır. Bu asit aynı zamanda güneşin zararlı etkilerini de vücuttan temizler.

Baby Face Beauty uygulaması cilde parlaklık kazandıran, daha nemli ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olan bir cilt bakım işlemidir. Şehir hayatındaki hava kirliliği, stres, yoğun çalışma saatleri ve yaş faktörü zamanla cildin daha mat ve solgun görünmesine yol açar. Solgun görünen bir cilt ise olduğundan daha yaşlı bir imaj oluşturur.

Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Cildinize iyi bakmak için en iyi kremleri kullansanız da cildin alt katmanlarına ulaşmayan bu kremler etkili bir anti aging görevi görmez. Baby Face Beauty cilt bakımı ise bakım kremlerinin aksine cildin orta tabakasına ulaşarak kullanılan kozmetik ürünün etkisini göstermesine yardımcı olur.

Baby Face Beauty işlemi iki adımda uygulanır. İlk adımda hastalara ihtiyacına bağlı olarak thulium lazer ışığı ile dakikada  6.000 adet mikro kanallar açılır. 1927 nm dalga boyutundaki Thulium Lazer sayesinde bu cilt bakımında uzmanlar tarafından hazırlanan ilaç karışımı cildin orta tabakasına ulaştırılır. Bu aşamada A ve C vitamini, Tranexamic Acid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküllü Lasemd ampulleri kullanılır. Sonrasında, cilt sorununa göre uzmanlar tarafından uygulanacak ürün yani LASEMD ampüllerinin hangisinin uygulanacağı belirlenir. Thulium lazer uygulaması ortalama 10-20 dakika arasında sürer.

Baby Face Beauty uygulamasının ikinci adımında ise ciltte açılan mikrokanallardan kişiye özel seçilen ampüller yedirilir, 10 dakika boyunca bu ürün ciltte kalarak iyice emilmesi beklenir.

Baby Face Beauty Hangi Ciltler İçin Uygundur?

Cilt bakımlarında istedikleri etkiyi alamayan ve lazer tedavilerinin iyileşme sürecini yaşamak istemeyen kişiler, geniş gözenek sorunu olanlar, vitamin enjeksiyonlarında ki morluk kızarıklık gibi sıkıntıları yaşamak istemeyenler için Baby Face uygulaması tercih edilebilir.

CDS sistemine özel olarak üretilen serumlar Baby Face Beauty tedavisinde kullanılır. Bu nedenle tamamen güvenilirdir, uygulamanın herhangi bir riski bulunmaz.

 • Cilt bakımının etkisini hızlıca görmek isteyenler
 • Geniş gözeneklere sahip olanlar
 • Cildinin mat görünmesinden şikâyet edenler
 • Cildinde ki kırışıkları gidermek isteyenler
 • Cildindeki pürüzlerden kurtulmayı amaçlayanlar için Baby Face Beauty doğru bir cilt bakım tercihi olacaktır.

Baby Face Beauty Cilt Bakımının Etkisi Nelerdir?

Baby Face Beauty, cildinizdeki minik pütürleri ortadan kaldırarak yüzünüzün tıpkı bebek gibi görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda Baby Face cilt bakımı gözeneklerinizi küçültür ve cildinizdeki kusurların en az görünür olmasını sağlar. Özellikle makyaj yaptıktan sonra gözenekleriniz ortaya çıkıyorsa Baby Face ile bu problemden kurtulabilirsiniz.

Baby Face seanslarının sonucunda cildinizin eskisine göre daha gözenekleriniz küçülmüş, parlak ve enerjik göründüğünü fark edersiniz. Elinizi yüzünüze götürdüğünüzde cildinizin çok daha yumuşak olduğunu hissedeceksiniz. Baby Face cilt bakımı yaptırdıktan sonra yoğun makyaj yapmanıza gerek kalmayacak.

Baby Face Beauty Fiyatları

Baby Face fiyatları seans sayısına göre değişmektedir. Güzellik ve sağlıklı cilt hedeflerinizi karşılamak için geniş bir hizmet yelpazesi sunan bu uygulama, bütçenize uygun farklı seçenekler sunar.

Baby Face Beauty Fiyatları, cilt tipinize ve ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlanmış tedavi seçenekleri sunar. Cilt gençleştirme, akne tedavisi, leke giderme ve daha birçok bakım seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. Fiyatlandırma, seçtiğiniz hizmetlerin türüne ve uygulanacak seans sayısına göre değişiklik gösterebilir.

Uygulamanın uzmanları, size en iyi sonuçları elde etmek için gerekli önerileri ve tedavi planlarını sunar. Baby Face Beauty Fiyatları, cilt güzelliğinizi yeniden keşfetmek için uygun bir maliyetle size yardımcı olurken, kaliteli hizmeti de garanti eder.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Baby Face fiyatları ve hakkında bilgi alabilirsiniz.

Baby Face Erkeklere Yapılır Mı?

Baby Face Beauty erkeklere de rahatlıkla ve güvenle uygulanabilen gerek leke tedavisinde ve cilt tedavilerinde olsun gerek cildin ihtiyacı olan özel serumlarla yapılan lazer cilt bakımı ve anti aging uygulamalarıdır. Baby Face uygulamasında kullanılan özel serumlar kişiye özel olarak kombine edilip hazırlanan efektif serumlardır.

Her bir serum farklı özelliklerdeki cilt problemlerinin çözümü için üretilmiş etken maddeler içerir. Özellikle leke tedavisinde kullanılan lazer cilt bakımı c vitamini gibi etki eden askorbik asitin deri altı katmanlarına inerek elastin ve kolajen lifleri güçlendirilmesini ve yeniden yapılanması sağlar. Cildi onararak yenilenmesini sağlar. Yaşlanma karşıtı etkisiyle erkeklerin uzun süre genç, sağlıklı ve dinamik görünmesine etki eder.

Baby Face Beauty Hangi Tedavilerde Kullanılır?

Baby Face Lazer medikal estetik uygulamanın yanı sıra dermatolojik bir tedavi niteliğindedir. Baby face daha çok lazer cilt bakımı niteliğindedir.

En sık tedavi alanı;

 • Cildin beyazlatılması,
 • Cildin parlatılarak ışıltı sağlanması
 • Cilt tonundaki düzensizliklerin giderilmesi
 • Cilt yenileme
 • Cilt elastikiyetinin artırılarak sıkılaştırılması
 • Melazma yani ciltte kahve-siyah renkli leke tedavisi
 • Cildin gençleştirilmesi
 • Cilt tonundaki dalgalanmaların eşitlenmesi
 • Geniş gözeneklerin daraltılmasında
 • Antioksidan cilt bakımında
 • Anti-aging uygulamalarında
 • Yara ve akne izi gibi skar oluşumlarının tedavisinde
 • Ciltteki ince çizgilerin ve kırışıklıkların geçirilmesinde
 • Ciltte oluşan çatlak tedavisinde
 • Yağlı ciltlerde oluşan sebum düzeyini eşitlemede
 • Güneş lekeleri ya da yaşlılıktan kaynaklanan cilt lekesi tedavisinde
 • Sivilce lekesi oluşumlarında
 • Boyun ve gıdı bölgesinin toparlanarak gençleştirilmesinde
 • El bakımı ve el üstü leke tedavisinde
 • Dekolte güzelliğini ve bakımını sağlamada kullanılır.

Baby Face Uygulamasının Diğer Cilt Bakımlarından Farkı Nedir?

 • Tedavi süresinin diğer cilt bakımı yöntemlerine göre daha kısa olması, (yaklaşık 30-45 dakika gibi)
 • Anestezi işlemi gerektirmemesi
 • Baby Face uygulamasından sonra özel bir bakıma ihtiyaç duyulmaması
 • Hem lazerin etkisi hem de kullanılan ilacın ciltte emilmesi için ideal ortamı sağlayarak, cildin içten dışa doğru iyileşmesini hızlandırması
 • Baby Face cilt bakımının 4 mevsim uygulanabilir nitelikte olması
 • Her cilt tipine yıl boyu güvenle tedavi uygulanabilir. Bu cilt bakımının gelişmiş moduyla cilt tonunun eşitlenmesi, cilt dokusunun iyileştirilmesi ve pigmentli yaraların hafifletilmesi hedeflenir.

Baby Face Beauty Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Baby Face Beauty cilt bakımının etkisini ilk uygulamadan sonra direkt olarak görebilirsiniz. Seans sayısı hastanın ihtiyacına göre değişse de genellikle 4 seans cilt bakımı idealdir. Her bir seansın arasında ortalama 2 hafta olması önerilir.