Kadınlığın, kadınsılığın ilk adresi olan vajinal bölgede neler oluyor?

Her geçen gün daha fazla kadın genital bölge güzelliğine önem veriyor. Genital görünüm için dudakları dolgunlaştırmak amacıyla kullanılan bir jel olan hyaluronik asit dolgusu enjeksiyon işleminin yanında vajina ya uygulanan dolguları da tercih ediyor. Hepsi de daha iyi bir seks için hem dış hem iç güzelliğin öneminin farkında!

 • UCLA araştırmacıları tarafından gerçekleştirilen ve Dr.Matlock ve ortakları tarafından yaptırılan bir pilot çalışmada, 20 kadın katılımcının yüzde 87’si G-Shot prosedürünü uyguladıktan sonra cinsel tatminin arttığını bildirdi.

“G-Shot” ortalama her altı ayda bir tekrarlanan hyaluronik asit bazlı dolgu maddesinin G-Spot’a yani G noktasına enjeksiyonunu ifade eder.

G-Spot enjeksiyonu daha bilinen adıyla G Noktası dolgusu, kadının özgüvenini, cinsel hissini ve libidosunu iyileştirmeyi amaçlayan modern bir medikal uygulamadır. Bu yöntem, G Noktasını dört kata kadar büyütebilen çok da kolay uygulanabilen bir klinik prosedürüdür. G Noktası dolgusu aynı zamanda G-Shot veya G-Spot büyütme olarak da bilinir.

G Noktası Nerededir?

G noktası vajina giriş noktasından 4-5 cm uzaklıkta, vajina açıklığı ile üretra arasında yer alır. Bu, uyarıldığında uzun süreli ve güçlü cinsel uyarılmaya ve orgazma yol açan erojen bir bölgedir.

G Noktası dolgusu “G-Shot” Nasıl Uygulanır?

G noktası dolgusu devrim niteliğinde bir yöntem olarak kabul edilir. Prosedür, hyaluronik asit dolgunun vajinada özel bir noktaya enjekte edilmesinden oluşur. Bu işlemin hassasiyeti, kadında orgazmlarının süresini ve sıklığını artırdığı için çok önemlidir. 

İşlem çok güvenli ve acısızdır. Genellikle doktor muayenehanesinde yapılır ve 15 dakika kadar sürer. İşlem sırasında anestezi gerekmez. Hyaluronik asit bazlı dolgunun enjekte edilmesi için gereken süre sadece birkaç saniyedir. En önemli şey, her kadının farklı konumlarda olabilen G Noktasını doğru bir şekilde tespit etmektir. G Noktası doğru şekilde tespit edildikten sonra, hyaluronik asit bazlı dolgu maddesi enjekte edilir. İşlem için ihtiyaç duyulan hyaluronik asit bazlı dolgunun miktarı, her kadının ölçümlerine ve spesifik anatomik özelliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Hastalara her zaman öğle tatilinde bunun bir öğle yemeği prosedürü olduğunu söylüyoruz, çünkü bu işlem öğle tatillerinde herhangi bir kesinti veya iyileşme süreci ihtiyacı olmadan yapılabilir hatta o gece seks bile yapabilirsiniz.

Neden G Noktası Dolgusu Yaptırmalıyım?

Ağrılı ilişki, azalan uyarılma ve orgazm olamama.…

Bu kadın olma halinin katilleri ile tanıştınız mı? Artık tüm kadınların daha iyi bir şansı var. Yaşlandıkça dokudaki hyaluronik asit miktarı azalır ve bazen seks sırasında orgazm güçlükle sonuçlanır. Ancak bir çözüm var: G noktası büyütme, diğer adıyla G-Noktası Dolgusu; G noktasında hissi artıran, daha fazla dolgunluk yaratan ve kadınların daha yoğun ve daha derin orgazmların yanı sıra gelişmiş cinsel uyarılmayı deneyimlemelerine izin veren bir enjeksiyon işlemi.

G Noktası Dolgusu Kimlere Uygun Değil!

Hamilelere, idrar yolunda enfeksiyon veya tümör olanlara, kanı sulandırıcı tedavi alanlara, bağışıklık sisteminde yetmezlik sorunu olanlara, kanama hastalığı olanlara uygulanmaz. Onun haricinde işlem son derece güvenilirdir. 

G Noktası Dolgusu İçin Akla Gelen Sorular Ve Cevaplar!

Prosedür ne kadar sıklıkla yapılabilir?

Deri içine enjekte edilen dolgu maddesinin (hyaluronik asid) 6 aya, hatta bazı kişilerde 8-10 aya kadar ömrü vardır. Bu nedenle işlem istek dahilinde 6-10 ayda bir tekrarlanabilir. İşlemin tekrar tekrar yapılmasının bir sakıncası bulunmamaktadır.

G noktası için kullanılan dolgu maddesi nedir?

Günümüzde bu amaçla en sık kullanılan dolgu maddelerinin başında hyaluronik asit bazlı dolgular gelmektedir. Hyaluronik asit hayvansal kökenli bir dolgu maddesi olmadığı için güvenilirdir, enfeksiyon riski taşımaz.

Adet düzeninin etkiler mi?

G noktası dolgusu işlemi adetlerinizin düzenini etkilemez.

G noktası dolgusu sonrası Vajinal tampon kullanabilir miyim?

Tampon kullanmanızda bir sakınca olmamaktadır.

Lazer epilasyonun bir zararı olur mu?

Kesinlikle bir zararı olamaz.

Orgazm olan bayanlar da G shot yaptırabilirler mi?

Bir cinsel ilişkide yalnızca bir kez orgazm olan bayanlar, kolajen enjeksiyonu sonrasında birden çok kez orgazm olabilmektedirler.  Bazı kadınlarda G shot sonrası orgazmı daha hızlı bir şekilde yaşadıklarını ifade etmektedirler.

G noktası büyütücü işlem her yaşta yapılabilir mi?

18 yaşını geçmiş her yaşta kadına uygulanabilen güvenilir bir uygulamadır.

G Noktası Dolgusunun Maliyeti Ne Kadar?

G-Shot’ın maliyeti, bu hassas alanı genişletmek için hastanın kendi G noktasına kaç tane dolgu yerleştirilmesini istediğine bağlı olacaktır. Prosedürün fiyatını öğrenmek için +90 212 241 46 24 nolu telefon numarasını tuşlayarak hemen Quartz Poliklinik’e ulaşabilirsiniz.

G Noktası Dolgusu” İçin 4 Sıkça Sorulan Sorular

 1. İrem dedi ki:

  G noktası dolgusu ücreti nedir? Öğrenebilir miyim? Ona göre randevu alacağım

  1. Qadmin dedi ki:

   Merhaba mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 2. Nur dedi ki:

  G noktası dolgusu ücreti nedir? Bilgi alabilir miyim? Teşekkürler

  1. quartz dedi ki:

   Merhaba Nur hanım, mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

BİZE SORUN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir