Vaser Hi Def, klasik Liposuction’dan farklı olarak ultrasonik ses dalgalarını kullanır. Bu da kişilerin vücutlarındaki bölgesel yağların, çevredeki diğer dokulara zarar vermeden çekilmesini sağlar. Bu yöntem ile alınan yağlar, kişinin talep ettiği bölgelere eklenerek kas görüntüsü yaratılır. Kişinin vücudundan alınan fazla yağlar, dolgun bir popo, göğüs ve karın kası görüntüsü için tercih edilebilir. Böylece tek bir operasyon ile incelerek daha atletik bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Vaser Hi-Def klasik Liposuction’dan farklı olarak ultrasonik ses dalgalarını kullanır. Bu da kişilerin vücutlarındaki bölgesel yağların, çevredeki diğer dokulara zarar vermeden çekilmesini sağlar. Bu yöntem ile alınan yağlar, kişinin talep ettiği bölgelere eklenerek kas görüntüsü yaratılır.

Kişinin vücudundan alınan fazla yağlar, dolgun bir popo, göğüs ve karın kası görüntüsü için tercih edilebilir. Böylece tek bir operasyon ile incelerek daha atletik bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Kaslı ve Atletik Bir Vücuda Kavuşmak İçin, Vaser Hi-Def

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Vaser Hi-Def kimler için uygundur?

Vaser Hi Def bir zayıflama tekniği değildir. Bu nedenle sağlıklı ve normal vücut kitle endeksine uygun olan kişiler için önerilir. Yaşlılık veya hamilelik sonrası sarkan vücudunuza Vaser Hi Def dokunuşu ile genç bir hava katabilirsiniz.

  • Bu teknik için ideal olan hastalar genellikle obez sınırında olmayıp, bölgesel yağlanmaları olan kişilerdir.
  • Vaser Liposuction spor yapan ama kasları istediği kadar belirgin olmayan kişilere hitab eder
  • Genç ve orta yaşlı erkekler
  • Beden kitle indeksi 30 un altında olan kişiler
  • Aşırı kilo alıp verme veya herhangi bir sebepten dolayı derisi çok gevşemeyen zayıf hastalar.

Hi- Def Liposuction ile neler yapılabilir?

Vaser Hi Def Liposuction erkeklerde six packs görüntüsünün ön plana çıkmasını sağlar. Adonis kaslarını geliştirir, hem erkeklerde hem de kadınlarda bel kısmının yanlarında beliren simit bölgesini incelterek kıvrımları ön plana çıkarır. Pektoral adı verilen göğüs kasları ve omuz kasları Hi-Def Liposuction ile geliştirilebilir. Bu adımlar kişilerde daha atletik ve belirgin kaslara yol açar. Daha ince görünmek ve sportif vücut hatlarına sahip olmak isteyen kadınlar için Hi-Def Liposuction uygundur. Daha düz bir karın, vücudun yan tarafındaki kas çizgileri, kalkık bir popo Hi Def Lipo ile elde edilebilir.

Neden Vaser Hi-Def ‘i tercih etmeliyim?

Güvenli: Yağı sıvı hale getirerek vücuttan uzaklaştırmasıyla, Vaser Hi-Def Liposuction yağ tabakası etrafındaki doku ve sinirlere zarar vermez.

Daha hızlı iyileşme : Hastaların %90’ı minimum ağrı ve morarma yaşar. 4-7 gün içerisinde normal hayata dönebilirsiniz. Vaser Hi Def Liposuction klasik Liposuction’a göre daha az yan etki yaratır.

Doğal, pürüzsüz sonuçlar: Klasik Liposcution’da olduğu gibi ciltte çökmeler ve pürüz oluşumu gözlemlenmez.

Kalıcı: Yağ hücreleri tamamen ve kalıcı olarak vücuttan ayrıştırılır.

Doğrudan Şekillenme: Hastalar anında ve belirgin bir şekilde vücutlarındaki değişimleri gözlemleyebilirler.

Vaser Hidef sonrası süreç nasıldır?

Vaser Hi Def hastane ortamında genel anestezi altına yapılır. Hastadan alınacak yağ miktarına göre bu ameliyat ortalama 3 ila 7 saat arasında sürer. Ameliyattan hemen sonra gözle görülür derecede bir incelme sağlanır. Ameliyattan sonra ödemlerin atılması 1 ay kadar zaman alabilir bu nedenle en etkili sonucu bir ay sonra göreceksiniz. Liposuction’dan sonra özel bir korse giyerek iyileşme sürecinin daha hızlı  olmasını sağlayabilirsiniz. Doktorunuzun önereceği özel korse sayesinde vücudunuz daha hızlı şekillenecektir.

Vaser Hi-Def fiyatı nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Vaser Hi-def fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Op.Dr. Leyla Arvas’ın sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir