bölgesel zayıflamaBölgesel zayıflama için, ne kadar uğraşsak da bir türlü kurtulamadığımız fazlalıklarımızdan ve hoşumuza gitmeyen görüntümüzden kurtulmak için çeşitli yollara başvurduğumuz doğrudur. Eski bir fotoğrafa baktığımızda zamanı geri alabilmeyi dilediğimiz günler genellikle fotoğrafta o an olduğumuzdan daha zayıfızdır. O fotoğraflarda olduğumuz fit, şekilli vücuda kavuşmanın hayalini kuruyoruz. Neyse ki bu bölgesel zayıflama ve cilt sıkılaştırma tedavileri ile gerçeğe dönüşebilir. Zamanla cildimiz gerginliğini kaybeder. Yaş, hamilelik, diyet ve genetik faktörler vücudumuz üzerinde negatif etkili olabilir. Ancak bu durum geri döndürülemez değildir.

Mümkün kılan tedaviler, hedef bölgeyi sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren doğal bir görünüm ortaya çıkarır.

Bölgesel zayıflamada tedavilerinden en etkilisi ise Accent Prime yani “Prime Slimming” cihazıdır. Faydaları daha sıkı ve pürüzsüz bir cildin ötesine geçer. Genel kan dolaşımı da bir iyileşme görüyor. Bu, vücudunuzun sadece  daha genç görünmekle kalmayıp aynı   zamanda canlanmış hissedeceği anlamına gelir.

Prime incelme İle Bölgesel zayıflama ile incelme! 

Accent Prime, Alma Lasers’ın vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırmaya yönelik en yeni teknolojik platformudur. Ultrason ve radyo frekansı (RF) kombinasyonu uzun süreli sonuçlar sağlar. Bölgesel zayıflamayı mümkün kılan tedaviler, hedef bölgeyi sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren doğal bir görünüm ortaya çıkarır.

Bölgesel Zayıflama da, Prime incelme sistemini cilt sıkılaştırma için kullanırken aldığınız faydalardan bazıları şunlardır:

 • Kesinlikle non-invaziv olarak yağın kaybolması
 • Gevşek ve sarkmış ciltte sıkılaşma
 • Vücudunuza daha iyi bir kontur vermek
 • Rahat ve kolay hızlı tedavi seansları
 • Görünür ve daha uzun ömürlü sonuçlar
 • İyileşme süreci veya kesi gerektirmez
 • Neredeyse ağrısız deneyim
 • Kalıcı yan etki, yara izi veya doku hasarı yok
 • Etkili sonuçlarla güvenli tedavi

Bölgesel zayıflama ve incelme için kullanılan Prime incelme sistemi vücudunuzun doğal kolajen üretimini uyarır. Kolajen, cildinizi canlı ve sağlıklı tutmak için hayati önem taşıyan bir proteindir.

Vücudunuzun doğal kollajen üretimini de tetikleyerek cildiniz daha kaliteli görünmesini sağlar.

Prime incelme cilt sıkılaştırma tedavisini farklı kılan şey, sonuçların tedaviden sonra durmamasıdır. Prime incelmenin kademeli ısıtması aslında cildinizin yüzeyinin altındaki dokuyu iyileştirir. Sıkılaştırma ve şekillendirme, sadece vücudunuza yeni bir görünüm kazandırmasının sonucudur.

Prime incelme ile kan akışındaki artışla, tedavi edilen bölgesel incelme tedavisi uygulamasından sonra bile iyileşmeye devam edecektir. Ton ve doku, haftalar sonra bile giderek daha belirgin hale gelecektir. Vücudunuz kelimenin tam anlamıyla daha canlı hissediyor, bölgesel incelme etkilerini görebiliyor ve buna göre tepki veriyor olacak.

Prime incelme sistemiyle yapılan tedaviler hızlı ve kolaydır. Anestezi veya uzun süreli iyileşme süresi gerektirmezler. Bölgesel incelme tedavisi gördükten sonra normal faaliyetlerinize hemen dönebilirsiniz. Gençleşmiş cilde giden yolda tek bir kesi bile endişelenmenize gerek kalmayacak. Yara izi veya kesi stresi olmadan cildin altındaki yağ birikintilerinden kurtulabilir ve bölgesel zayıflayabilirsiniz. Estetik tıpta en hızlı büyüyen kategorinin non-invaziv tedaviler olması şaşırtıcı değildir. Özellikle zayıflama yada yağlanma tedavilerinde liposuctiondan korkan yada çekinen hastalar için bölgesel incelmeyi teknolojik olarak mümkün kılar. 

Bölgesel zayıflama uygulaması yapılan bölgenin büyüklüğüne göre cilt sıkılaştırma tedavisi yaklaşık 30-60 dakika sürer. Maksimum konfor yaşamanız için tasarlanmıştır. Prime incelme tedavisinde tek bir tedaviden sonra bile sonuçları fark edebilirsiniz. Bununla birlikte, ek seanslar artan faydalar ve daha belirgin gelişmeler sağlar. Bölgesel zayıflama sonuçlarınızın tam olarak görünmesi biraz zaman alacaktır.

Bölgesel zayıflama sisteminin sunmak için mükemmel olduğu sonuçlar şunlardır;

 • Selülit çukurlarının giderilmesi
 • Gevşek cildi sıkılaştırmak ve pürüzsüzleştirmek
 • Ameliyat sonrası veya hamilelik sonrası karın, göğüs, uyluk ve göğüslerde sıkılaştırıcı cilt.

Bölgesel zayıflama fiyatları nedir?

Bölgesel zayıflama kullanılan cihazın teknolojisine kaç seans uygulanacağına göre değişkenlik gösterir. Bölgesel incelme fiyatlarında bir diğer önemli faktörde uygulama alan sayısıdır. Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Bölgesel zayıflama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir