bölgesel zayıflamaEski bir fotoğrafa baktığımızda zamanı geri alabilmeyi dilediğimiz günler genellikle fotoğrafta o an olduğumuzdan daha zayıfızdır. O fotoğraflarda olduğumuz fit, şekilli vücuda kavuşmanın hayalini kuruyoruz. Neyse ki bu bölgesel zayıflama ve cilt sıkılaştırma tedavileri ile gerçeğe dönüşebilir. Zamanla cildimiz gerginliğini kaybeder. Yaş, hamilelik, diyet ve genetik faktörler vücudumuz üzerinde negatif etkili olabilir. Ancak bu durum geri döndürülemez değildir.

Mümkün kılan tedaviler, hedef bölgeyi sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren doğal bir görünüm ortaya çıkarır.

Bunlardan en etkilisi ise Accent Prime yani “Prime Slimming” cihazıdır. Faydaları daha sıkı ve pürüzsüz bir cildin ötesine geçer. Genel kan dolaşımı da bir iyileşme görüyor. Bu, vücudunuzun sadece  daha genç görünmekle kalmayıp aynı   zamanda canlanmış hissedeceği anlamına gelir.

Accent Prime İle Bölgesel İncelme! 

Accent Prime, Alma Lasers’ın vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırmaya yönelik en yeni platformudur. Ultrason ve radyo frekansı (RF) kombinasyonu uzun süreli sonuçlar sağlar. Mümkün kılan tedaviler, hedef bölgeyi sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren doğal bir görünüm ortaya çıkarır.

Bölgesel Zayıflamada, Accent sistemini cilt sıkılaştırma için kullanırken aldığınız faydalardan bazıları şunlardır:

 • Kesinlikle non-invaziv olarak yağın kaybolması
 • Gevşek ve sarkmış ciltte sıkılaşma
 • Vücudunuza daha iyi bir kontur vermek
 • Rahat ve kolay hızlı tedavi seansları
 • Görünür ve daha uzun ömürlü sonuçlar
 • İyileşme süreci veya kesi gerektirmez
 • Neredeyse ağrısız deneyim
 • Kalıcı yan etki, yara izi veya doku hasarı yok
 • Etkili sonuçlarla güvenli tedavi

Accent sistemi vücudunuzun doğal kolajen üretimini uyarır. Kolajen, cildinizi canlı ve sağlıklı tutmak için hayati önem taşıyan bir proteindir.

Vücudunuzun doğal kollajen üretimini başlatarak cildiniz daha kaliteli görünür.

Accent cilt sıkılaştırma tedavisini farklı kılan şey, sonuçların tedaviden sonra durmamasıdır. Kademeli ısıtma aslında cildinizin yüzeyinin altındaki dokuyu iyileştirir. Sıkılaştırma ve şekillendirme, sadece vücudunuza yeni bir hayat getirmenin bir sonucudur.

Kan akışındaki artışla, tedavi edilen bölge ziyaretinizden sonra bile iyileşmeye devam edecektir. Ton ve doku, haftalar sonra bile giderek daha belirgin hale gelecektir. Vücudunuz kelimenin tam anlamıyla daha canlı hissediyor ve buna göre tepki veriyor olacak.

Accent sistemiyle yapılan tedaviler hızlı ve kolaydır. Anestezi veya uzun süreli iyileşme süresi gerektirmezler. Tedavi gördükten sonra normal faaliyetlerinize hemen dönebilirsiniz. Gençleşmiş cilde giden yolda tek bir kesi bile endişelenmenize gerek kalmayacak. Yara izi veya kesi stresi olmadan cildin altındaki yağ birikintilerinden kurtulabilirsiniz. Estetik tıpta en hızlı büyüyen kategorinin non-invaziv tedaviler olması şaşırtıcı değildir.

Uygulama yapılan bölgenin büyüklüğüne göre cilt sıkılaştırma tedavisi yaklaşık 30-60 dakika sürer. Maksimum konfor yaşamanız için tasarlanmıştır. Tek bir tedaviden sonra bile sonuçları fark edebilirsiniz. Bununla birlikte, ek seanslar artan faydalar ve daha belirgin gelişmeler sağlar. Sonuçlarınızın tam olarak görünmesi biraz zaman alacaktır.

Bölgesel zayıflama sisteminin sunmak için mükemmel olduğu sonuçlar şunlardır;

 • Selülit çukurlarının giderilmesi
 • Gevşek cildi sıkılaştırmak ve pürüzsüzleştirmek
 • Ameliyat sonrası veya hamilelik sonrası karın, göğüs, uyluk ve göğüslerde sıkılaştırıcı cilt.

BİZE SORUN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir