Gözler, estetik yüz hattının en önemli parçasıdır. Düşük göz, sarkık göz ve asimetrik gözler yüzü olduğundan daha yaşlı gösterebilir. Özellikle son dönemde ortaya çıkan Bella eyes trendi ile herkes gözlerinin daha çekik, yukarıya doğru kalkık görünmesini istiyor.

Badem göz estetiği ise tıpkı Bella Hadid gibi sizlere çekik ve daha iri gözler sağlıyor. Düşük göz problemini kalıcı olarak ortadan kaldırmak ve gözlerinizin daha çekik görünmesini sağlamak için badem göz estetiği ile sizleri tanıştırmak isteriz!

Badem Göz Estetiği Nedir?

Badem göz estetiği, tıpkı badem gibi hafif yukarı çekik ve daha iri görünen gözlere sahip olmanızı sağlayacak bir estetik uygulamadır. Bella Hadid’in gözlerinden ilham alan bu estetik uygulama sonrasında gözlerinizdeki sarkık ve düşük görünümden kurtulursunuz.

Badem göz estetiği yüze gizli gençlik ve canlılık kazandıracak bir estetik uygulamadır. Ameliyattan hemen sonra Bella eyes görünümüne sahip olabilirsiniz. Gözleriniz daha iri görünecek, bu da size enerjik bir görünüm kazandıracaktır. Ameliyat sonrası bakışlarınız daha derinleşecektir.

Badem Göz Estetiği Kimlere Uygundur?

Badem Göz Estetiği İple badem göz 20’li yaşlardan itibaren herkes için uygundur. Özellikle göz yapısı aşağı doğru düşük olanlar, göz altlarında torba olanlar ve göz kapağı sarkık olan kişiler için badem göz estetiğini öneririz.

Bella göz estetiği göz çevresindeki kırışıkları da ortadan kaldırdığı için orta yaşlı olan kişilerde doğal bir göz germe etkisi yaratır. Böylece cildiniz daha genç ve pürüzsüz görünür. Yüz germe ameliyatını ertelemek ve yüzünüze bakmak için kırışıklarınız belirdiğinde badem göz estetiği olarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Badem Göz Estetiği Nasıl Yapılır?

Badem göz estetiği lokal anestezi altında yapılır. Göz çevresi uyuştuktan sonra medikal ipler kullanılarak göz kenarlarından bu ipler kullanılarak çekilir. Gözle badem görünüme kavuştuktan sonra medikal ipler kemik zarına sabitlenerek 3-4 dikiş atılır. Bu dikişler saç diplerinin arasına gizlendiği için ameliyat sonrasında belli olmaz.

Dikişleriniz 1 hafta sonra alınır ve yavaş yavaş makyaj yapmaya başlayabilirsiniz. Uygulama ortalama 1 saat sürer. Dilerseniz bu estetiği göz kapağı ameliyatı ile kombinleyerek gözlerinizde daha etkili bir değişim sağlayabilirsiniz.

Bella Eyes Estetiğinin Avantajları Nelerdir?

Düşük gözlere sahip olanlar göz makyajı yapmanın ne kadar zor olduğunu iyi bilirler. Düşük gözlere eyeliner çektiğinizde gözleriniz daha da yaşlı görünebilir. Bu durumu ortadan kaldırmak için badem göz estetiğini yakından incelemenizi ve badem göz öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakmanızı öneriyoruz.

Ameliyat sonrasında gözlerini yukarı doğru kalkık görüneceği için sadece maskara sürerek gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bella Eyes ameliyatından sonra gözleriniz doğal olarak yukarı doğru çekik görüneceği için her daim enerjik ve canlı görüneceksiniz.

Göz kenarındaki kırışıklar ameliyat sonrası azalacak ve isteğe bağlı olarak eğer düşük göz kapağı sorununuz varsa ameliyat ile bu da ortadan kaldırılacaktır.

Badem Göz Estetiği Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Badem göz estetiği fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın