Ameliyatsız estetik uygulamaları günden güne artarak hastaların ameliyatsız estetiğe daha yatkın ve sıcak bakmalarını sağlıyor. Bıçak altına yatmadan cildinizin daha kusursuz ve daha estetik görünmesi için medikal alanda gelişen teknolojik uygulamaları yakın markajınıza almanızı öneririz.

Medikal estetik uygulamaları hem ciltte, hem de vücutta etkili değişimler yaratabiliyor. Estetik ameliyatlara göre daha pratik, daha acısız ve daha ekonomik medikal estetik yöntemleri sayesinde siz de hayalinizdeki vücuda sahip olabilirsiniz.

Medikal cilt bakımları

Cilt bakımları, cildin ihtiyacına göre yapılan derinlemesine temizlik ve nemlendirme adımlarından oluşur. Cildiniz ne kadar iyi görünürse görünsün, mutlaka her yetişkinin düzenli olarak cilt bakımı yaptırmasını öneriyoruz.

Hydrafacial cilt bakımı, OxyGeneo+ cilt bakımı, Baby Face Beauty cilt bakımı cildin aydınlanmasını ve gözeneklerin derinlemesine temizlenmesini sağlar. Gelişen teknoloji ile birleşen bu cilt bakımları, kişinin cilt yapısına göre ayarlanarak ihtiyacına uygun olarak anti-aging, akne tedavisi, nemlendirme, aydınlatma gibi özellikleri ön plana çıkarır.

Eğer cildinizde veya vücudunuzdaki izleri, yara izlerini, güneş lekelerini tedavi etmek için bakım yaptırmak isterseniz sizler için Fraxel Dual lazer bakımını öneririz. Radyo frekans dalgalarını kullanan bu bakım sayesinde, yüzünüzde veya vücudunuzda ki izlerden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Medikal vücut şekillendirme yöntemleri

Spor yapmanıza rağmen yakamadığınız yağlarınız sizin için sorun olmasın! Ameliyatsız vücut şekillendirme yöntemleri sayesinde vücudunuzu hayalinizdeki kum saati formuna sokabilirsiniz. Prime incelme, Ultrashape V3, Velashape teknolojiler vücudun sıkılaşıp forma girmesine yardımcı olur.

Ameliyatsız vücut şekillendirme yöntemleri kesinlikle zayıflama yöntemi değildir. Ameliyatsız incelme yöntemleri sayesinde spor yaparak daha hızlı şekillenebilir, spor ve diyetin etkilerini verimli bir şekilde görebilirsiniz.

Eğer spor ve diyet programınızın sonunda bel, karın, sırt, kol ve bacak bölgelerinizde ki yağlardan kurtulamadıysanız bunlar için medikal vücut şekillendirme yöntemlerini sizler için önerebiliriz.

Medikal estetik uygulamaları

Ameliyatsız gençleşme medikal estetik uygulamaları ile mümkün! Cildin daha genç, kırışıksız ve pürüzsüz görünmesi için ameliyat olmanıza gerek yok. Ulthera, Somon DNA aşısı, İple yüz germe, Thermage CPT, Mezoterapi,PRP, Dermapen ve Botox uygulamaları cildinizdeki kırışıklarla savaşarak sizlere daha genç ve sıkı bir cilt sunar.

Medikal estetik uygulamalarına 20’li yaşlarınızdan itibaren başlayarak cilt kalitenizi arttırabilirsiniz. Medikal gençlik uygulamaları sayesinde yüz germe gibi iyileşme süreci zorlu olan ameliyatları olabildiğince erteleyebilir, estetik bir şekilde yaşlılığınızı kontrol altına alabilirsiniz.

Ameliyatsız medikal estetik uygulamaları acısız olduğu ve iyileşme sürecinin neredeyse hiç olmadığı yöntemlerdir. Çalışan kişiler öğle arasında gelip ameliyatsız medikal estetik yaptırıp daha genç ve doğal bir şekilde günlük hayatlarına dönebilirler.

Dolgu

Dolgu uygulaması, cildin daha genç, dolgun ve simetrik görünmesi için tercih edilir. Hyaluronik asit dolgu sayesinde göz altınızdaki çöküklükten kurtulabilir, dudaklarınızı daha dolgun gösterebilirsiniz. Dolgu uygulamasının kalıcılığı 16 ay ile 18 ay arasında değişir. Dilerseniz dolgu uygulamasını tekrar tekrar yaptırarak genç ve dolgun yüz hattınızı koruyabilirsiniz.