Dudak dolgusu ile dudak büyütme, üst ve alt dudakların genel görünümünü ve şeklini geliştirmek için tasarlanmış bir medikal uygulamadır. Bazı kişilerin dudaklarının pembe kısmı diğerlerine göre çok daha ince hatta görünmez olur. Bu tarz dudaklar her ne kadar dudak kalemi ve makyaj teknikleri ile kalın gösterilmeye çalışılsa da etkili bir sonuç yaratılmaz. Dudak büyütme, dudağın orta kısmına dolgunluk ve şişkinlik sağlamak için yapılan bir dolgu uygulamasıdır.

Op.Dr. Leyla Arvas’ın sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Hyalüronik Asit Dolgusu ile Hacimli ve Dolgun Dudaklara Kavuşun

Dolgu uygulamaları, hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Hyalüronik Asit Dolgusu ile Hacimli ve Dolgun Dudaklara Kavuşun

Neden Dolgun Dudaklar Daha Çekici Görünür?

Yaşlanmayla birlikte, dudakların dolgunluğunda bir miktar azalma olur, daha sönük görünür ve üst-alt dudaklarda ince kırışıklıklar meydana gelir. Dudak dolgunlaştırma ve dudak büyütme, aynı zamanda dudaklardaki kırışıkları da tedavi ederek dudaklara daha çekici bir görüntü yaratır. Dolgun dudaklar, ince dudaklara göre daha çekici görünür.

Dudak dolgusu nedir?

Dudak-DolgusuDudak dolgusunda Hyaluronik Asit dolgu maddesi tercih edilir. Hyaluronik Asit, dudakların şeklini geliştirmek için, yeniden yapılandırmak için ve hacim kazandırmak için ideal bir maddedir. Hyaluronik Asit dolgusunun ömrü ortalama 12- 18 ay kadar sürer. Dudak dolgusunun etkisini arttırmak için her altı ayda bir bu estetik işlemi yenilemeniz önerilir.

Hyaluronik Asit Dolgu Maddelerinin Faydaları

  • Enjekte edildikten sonra dolguda ki jel dudak dokusunu destekler ve şekillendirir.
  • Dudak hacminin kontrolünü sağlar. Enjekte edilen madde miktarı kontrol edilebilir, bu yüzden hekim, dudak hacminin ne kadar oluşturulduğu konusunda daha iyi kontrole sahip olur.
  • Kademeli tedavi hızı yaratılır. İstenilen sonuçlar elde edilene kadar birden fazla seansta enjekte edilerek dolgu kademeli olarak verilebilir.
  • Dudakların hareketi ile oluşan topaklar ve şişlikler kolayca çözülebilir.
  • Daha az morarma görülür. Diğer dermal dolgu maddelerine kıyasla daha az morarma ve şişme olabilir.
  • Oldukça kalıcı sonuçlar. Sonuçlar makul ölçüde uzun ömürlü, ancak kalıcı değildir.
  • Alerjik reaksiyon yaratmaz.

Dudak dolgusu nasıl yapılır?

Dudak dolgusu klinik ortamda lokal anestezi ile enjekte edilir. Genellikle bir dudak için yaklaşık 40 dakika gereklidir. Sürenin sonunda bir şişlik görünebilir, bu normaldir. 2-3 gün sonra dudaklarınızın gerçek hacmini görebileceksiniz.

DUDAK DOLGUSU HAKKINDA

Amaç

Dudak dolgunlaştırma, asimetri düzeltmesi
Dudak inceliği, Dudak asimetrisi
30-45 Dakika
Anestezi kremi uygulanır.
1 gün
12 – 18 Ay
Hayır
Acılı Mı? Hayır
Riskli Midir? Hayır
Sonuçlar İşlem sonrası görülür.
İz Kalır Mı? İz kalmaz.
Kullanılan Dolgu Hyalüronik asit içerikli
Öncesi Sonrası Etki hemen görülür
Fiyat Kullanılan dolgu miktarı ve dolgu markasına göre değişken

Dudak Dolgusu fiyatı nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle +90212 241 46 24  no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Dudak dolgusu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir