Mısır Kraliçesi Nefertiti’den ilham alan bu estetik ameliyat gençleştirici ve canlandırıcı etki için nefertiti botoks uygulamasını kullanır. Boyun ve çene çizgisini hedef alan bu uygulama, hastalara daha genç ve dinamik bir boyun çizgisi yaratır. Tıpkı Mısır Kraliçesi gibi uzun, genç, sağlıklı ve kırışıkların yer almadığı bir boyun ve çene görünümü için botoks estetiğinden faydalanabilirsiniz. Nefertiti botoksu yüz estetiğinin temel taşlarından biridir. Eğer boyun ve çene bölgesinde sarkıklık varsa bunları botoks ile toparlayabilirsiniz.

Nefertiti Bölgesi Nedir?

Nefertiti bölgesi, boyun ve çene bölgesini hedef alır. Mısır Kraliçesi gibi genç boyun görüntüsüne sahip olmak isteyenler için Nefertiti botoksu uygundur. Boyun bölgesindeki deri oldukça ince ve hassas olduğu için yaşlanmanın etkisiyle sarkmaya başlar. Ciltteki kolajen azlığı ve yer çekiminin etkisiyle boyun bölgesindeki sarkma, vücudun diğer bölgelerinden daha hızlı bir şekilde ilerler.

Nefertiti Lift, çeneyi yeniden tanımlamak ve aynı zamanda, ameliyat gerektirmeden daha pürüzsüz ve gençleştirici bir etki için boyun hatlarını yumuşatmak üzere tasarlanmıştır.

Nefertiti Botox Nasıl Yapılır?

Nefertiti Lift tekniği, iki alanda dikkatli ve hassas bir şekilde uygulanan bir dizi botox enjeksiyonlarından oluşur:

 •    Alt çene çizgisi boyunca
 •    Boyun bölgesi kaslarına

Boyun ve çene çizgisinde dikkatlice uygulanan Botox, kasları gevşetirken sarkmış cildi sıkılaştırır ve gençleştirir.

Nefertiti Botoks Kimlere Uygundur?

 • Çene çizgisini yeniden tasarlamak isteyenler
 • Boyun ve çene bölgesinde yoğun kırışıklara sahip olanlar
 • Boyun bölgesinde sarkma olanlar
 • Yüz bölgesinden yoğun kilo verenler
 • Gıdı bölgesinde sarkma olanlar için Nefertiti botoksu uygundur.

Nefertiti Botox Güvenli midir?

Botox® kozmetik ve medikal tedavilerde uzun yıllardan beri kullanılmaktadır. İngiltere’de ve dünyada en popüler cerrahi olmayan, medikal tedavi yöntemidir. Botox® enjekte edildiğinde acı hissetmezsiniz. Sadece ufak bir sızı hissedilir, bu da birkaç dakika içinde geçer.

Nefertiti Botoksu Sonuçları Ne Zaman Görülür?

Tam sonuçlar tedaviden 2-3 hafta sonra ortaya çıkmaya başlar. Botoks geçici bir tedavidir ve etkisini kaybeder. Nefertiti botoksun etkisinin, hastaya bağlı olarak 3-6 ay sürmesi beklenebilir. Bununla birlikte, etkiyi korumak için tedavi tekrarlanabilir.

Nefertiti Botox ile Boyun Gençleştirme” İçin 2 Sıkça Sorulan Sorular

 1. Ayse dedi ki:

  Merhaba boten botoxsu icin randevu almak istiyorum
  Ve fiyat bilgisi

  1. Qadmin dedi ki:

   Merhaba mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

Bir yanıt yazın