Thermage CPT radyofrekans dalgaları kullanılarak bağ dokusunu etkileyen ameliyatsız medikal işlemler arasında yer alan bir teknolojidir. Thermage, ürettiği enerji, güç ve emniyet açısından yüksek standart sağlar.

Cerrahi müdahale gerektirmeyen bu prosedür; ameliyatsız ve iğnesiz cildi sıkılaştırıp daha genç bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Tek seanslık bu işlem sonrası, cildin daha gergin ve daha genç göründüğü fark edilebilmektedir, sonrasında hastalar günlük yaşamına geri döner.

Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Thermage CPT Etkisi

Radyofrekans dalgaları (RF) kullanılarak cilt ve cilt altı dokuları üzerinde yenileyici ve sıkılaştırıcı bir etki yaratılır. Cildin alt katmanlarında bulunan kolajen doku uyarılarak, zaman içerisinde cildin yenilenmesini, sıkılaşmasını, sarkmaların azalmasını ve gençleşmesini sağlar. Bu his zamanla artarak devam eder.

Thermage CPT etkili ve güvenli bir şekilde ciltte, yüz, göz, dudak, karın, kollar, bacaklar ve kalça olmak üzere vücudun birçok bölgesinde uygulanabilir. İşlem sonrası geçici kızarıklık, şişlik ya da ciltte tahriş olabilir. Bunlar dışında herhangi bir yan etki görülmez.

Thermage CPT İçin Uygun Adaylar

Henüz cerrahi işlem gerektirmeyen düzeyde sorunları olanlar, sınırlı sayılabilecek sorunlarını Thermage ile hafifletebilir ve cerrahi gereksinimini geciktirebilirler.

Aslında cerrahi uygulamalar için uygun aday olmalarına karşın, cerrahi düşünmeyen, cerrahi uygulamalardan çekinen hastalar, cerrahinin sağlayabileceği sonuçları elde etmeseler de Thermage CPT onlara daha sınırlı da olsa gözle görülür bir fayda sağlar.

Daha Pürüzsüz, Sıkı ve Genç Görünen Bir Cilt!

Thermage uygulamasından sonra, lazer tedavilerinde olduğu gibi güneşten korunmak zorunda değilsiniz. Bu uygulama her mevsim yapılabilir. Tedavi sonrası günlük rutininize geri dönebilirsiniz.

Thermage CPT uygulaması, yüzü toparlayarak lifting etkisi yaratır, cilt hücrelerinin uyararak cildin daha genç görünmesini sağlar, göz çevresindeki ince çizgileri yok eder ve göz kapağındaki sarkmayı toparlayarak göz bölgesine daha genç bir hava katar.

Thermage CPT ile Gelen Gençlik

Thermage Zamanla yüzdeki elastikiyet azalır, yer çekiminin etkisiyle cildimiz sarkar. Daha genç ve sıkı yüz hatlarına sahip olmak isteyen kişiler ameliyat olmadan Thermage CPT tekniği ile daha genç görünebilirler.

Thermage CPT anti aging yani yaşlanma karşıtı bir uygulamadır. Bu uygulama için en uygun olan hasta grubu 30’lu yaşlarında olan ve cildindeki sarkmalarla yeni yüzleşen kişilerdir. Çünkü cildinizdeki sarkmalar ileri derecede olduğunda bunları ameliyatsız toparlamak imkânsız olacaktır.

Uzun Süre Kalıcılık

Tedavinin sonuçları uygulamadan hemen sonra başlayarak etkisini 6. aya kadar arttırarak maksimum düzeyde gösterir. Sonuç cildin durumuna ve doğal yaşlanma sürecine bağlı olarak etkisini yaklaşık iki yıl korur. Thermage uygulamasından sonra iki yıl boyunca cildiniz çok daha parlak ve aydınlık görünecektir. Ameliyatsız cilt germe işlemi arayanlar için Thermage CPT en uygun işlemlerden biridir.

Thermage uygulamasını bir kere yaptırmanız cildinizde iki sene boyunca sürecek gençlik etkisi yaratacaktır. Yüzünüzde doğal bir şekilde lifting etkisi görmek için Thermage tedavisi önerilir.

Thermage’in en büyük avantajlarından biri cildinizi gererken mimiklerinizi de korumasıdır. Thermage yaptırdıktan sonra kademeli olarak cildiniz gençleşmeye başlayacağı için kimse estetik yaptırdığınızı anlamayacaktır.

THERMAGE CPT HAKKINDA

Amaç Ameliyatsız Germe
Kullanılan Tedavi Radyo Frekans tedavisi
Hangi alanlara yapılır? Yüz, Boyun, Göbek, Kol ve Diz üstü
Uygulama Süresi 45-60 dakika
İyileşme Süresi Aynı gün
Anestezi Lokal Anestezi veya Sedasyon.
Operasyon Riskli Midir? Herhangi bir riski bulunmamaktadır.
Seans sayısı 1
Kalıcılık Süresi 5 yıl
Ağrılı Mı? Hafif
Sonuçlar 6 ay içinde net etki
İz Kalır Mı? İz Kalmaz
Etkinlik Etkili Gerilme
Fiyat Yüksek

Thermage Fiyatı

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Thermage fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Op.Dr. Leyla Arvas’ın sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Related projects