Bölgesel İncelme Mümkün Mü? | Accent Prime İncelme | Bölgesel Zayıflama

Eski bir fotoğrafınıza baktığınızda ve zamanı geri alabilmeyi dilediğimiz günler çok sık oluyor. Sahip olduğumuz veya olmak istediğimiz zarif, fit, taze, güzel vücudun ve sıkı cildin hayalini kuruyoruz. Neyse ki bu dilek cilt sıkılaştırma ve bölgesel zayıflama tedavileri ile gerçeğe dönüşebilir.

Devrim niteliğinde, invazif olmayan bir bölgesel incelme ve cilt sıkılaştırma tedavisi sunan Alma Laser’in Accent Prime incelme cihazını sizlerle buluşturuyoruz. Bu son teknoloji bölgesel zayıflama ve cilt sıkılaştırma teknolojisi, vücudunuzun herhangi bir yerinde incelmeyi sağlarken aynı zamanda gevşek, kırışık cildi tedavi eder.

Bununla birlikte, kullanan yenilikçi cilt sıkılaştırma tedavisi sayesinde, farklı yaşlarda ortaya çıkan cilt kusurlarına meydan okumak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Düzensiz cilt tonu, elastikiyet eksikliği, ince çizgiler ve kırışıklıklar cilt sıkılaştırma Prime İncelme tedavisiyle önemli ölçüde iyileştirilebilir. Cildinizin gelecekteki yaşlanmaya karşı kendini savunması için gerekli donanıma sahip olan bu kapsamlı tedavi imkânı, daha genç bir cilt ortaya çıkarmak, sıkılaştırmak ve incelmek için kullanılır.

Bölgesel Zayıflama ve Selülit için Prime İncelme

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Prime İncelme Nedir?

Zamanla cildimiz gerginliğini kaybeder. Yaş, hamilelik, diyet ve daha fazlası vücudumuz üzerinde etkili olabilir. Ancak bu durumlar, geri döndürülemez değildir. En son teknoloji ve uzmanların becerisi ile endişelerinizi giderebilirsiniz. Bölgesel incelme ve cilt sıkılaştırma ile vücut gençleştirmede en son teknolojiyi kullanıyoruz.

Accent Prime, Alma Lasers’ın vücut şekillendirme ve cilt sıkılaştırmaya yönelik en yeni platformudur. Ultrason ve radyo frekansı (RF) kombinasyonu uzun süreli sonuçlar sağlar. Mümkün kılan tedaviler, hedef bölgeyi sıkılaştıran ve pürüzsüzleştiren doğal bir görünüm ortaya çıkarır.

Prime incelme ile cilt sıkılaştırma için kullanırken aldığınız faydalardan bazıları şunlardır:

 • Kesinlikle non-invaziv olarak yağların azalması
 • Gevşek ve sarkmış ciltte sıkılaşma
 • Vücudunuza daha iyi bir kontur vermek
 • Sivilce izlerinde iyileşme
 • Rahat, kolay ve hızlı tedavi seansları
 • Görünür ve daha uzun ömürlü sonuçlar
 • İyileşme süresi veya kesi gerektirmez
 • Neredeyse ağrısız deneyim
 • Kalıcı etki, yara izi veya doku hasarı yok
 • Etkili sonuçlarla güvenli tedavi

Prime İncelme Nasıl Çalışır?

Bu tedavinin en önemli avantajlarından biri, kurtulmak istediğiniz cilt sorunlarına en uygun olan belirli bir cihazı ve size özel uygulamayı seçme seçeneğidir. Accent sistemi vücudunuzun doğal kolajen üretimini uyarır.

Kolajen, cildinizi canlı ve sağlıklı tutmak için hayati önem taşıyan bir proteindir. Vücudunuzun doğal kolajen üretimini başlatarak cildiniz daha sıkı ve pürüzsüz görünür.

Accent prime ile bölgesel incelme ve cilt sıkılaştırma tedavisini farklı kılan şey, sonuçların tedaviden sonra durmamasıdır. Kademeli ısıtma aslında cildinizin yüzeyinin altındaki dokuyu iyileştirmeye devam eder. Sıkılaştırma ve şekillendirme, vücudunuza yeni bir hayat getirmenin bir sonucudur.

Kan akışındaki artışla, tedavi edilen bölge seans ziyaretinizden sonra bile iyileşmeye devam edecektir. Bölge ve doku, haftalar sonra bile giderek daha belirgin şekilde incelecektir. Vücudunuz kelimenin tam anlamıyla daha canlı hissediyor ve buna göre tepki veriyor.

Özellikle kadınlarda meydana gelen selülit görünümü yaşlanma ve doğum gibi etkenlerle daha yoğun portakal kabuğu görünümüne bürünür. Selülitler genellikle kollarda, bacaklarda ve kalça bölümünde oluşur, bazı kişilerde omuz ve yüz bölgesinde bile meydana gelebilir.

Accent Prime teknolojisi, selülitlerin ortadan kalkmasına, daha sıkı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Accent Prime lazer tedavisi yağ hücrelerini de etkileyerek kişilere daha ince ve kıvrımlı bir vücut sağlar.

Prime İncelme Nasıl Etki Eder?

Prime Accent, aşırı yağlanma ve gevşek cildi ortadan kaldırmak için kombine teknolojiler kullanır ve vücudun şeklini ve konturlarını gözle görülür şekilde iyileştirir. Ultrason ve RF teknolojilerinin sinerjisi, her iki teknolojinin kendi başına üstün sonuçlarına ulaştırır.

Soğuk ultrasound shear dalgaları yağ hücrelerini seçici olarak yok ederken, UniPolar RF hızlı lenfatik drenaj için metabolizmalarını hızlandırır. Yağ yakımını takiben RF ısı enerjisinin uygulanması hacimsel bir büzülme etkisi yaratır, cildi sıkılaştırır, dokusunu iyileştirir ve yeni kolajen oluşturur.

Cilt Sıkılaştırır

Kırışıklıklar, ince çizgiler, dengesiz cilt tonu ve cilt gevşekliği gibi yaşla ilişkili cilt kusurları, Prime Accent İncelme ile önemli ölçüde iyileştirilebilir.

Tedaviler mevcut endikasyonları etkili bir şekilde ele alırken, aynı zamanda cildin gelecekteki yaşlanmaya karşı güçlendirilmesine de yardımcı olur. Ciltteki kollajen liflerini küçültmek için Unipolar RF enerjisini kullanılır ve daha genç görünümlü bir cilt için yeni kolajen oluşumunu destekler.

Selülit Tedavisi

Cildin altında yatan bağ dokusuna doğru itilen derinin altındaki genişletilmiş yağlar, eşit olmayan cilt yüzeyini ve selülitin çukur görünümünü oluşturur.

Prime Accent adipoz doku azaltıcı yağ hücresi hacminin metabolizmasını arttırmak, lenfatik drenajı uyarmak ve cildin dokusunu gözle görülür şekilde düzeltmek için RF enerjisi ve mekanik masajın bir kombinasyonunu kullanır.

Prime İncelme İle Zayıflamak Mümkün Mü?

Öncelikle şunu belirtelim, Prime incelme işlemi bir zayıflama uygulaması değildir. Prime incelme, vücudunuzdaki bölgesel yağlar ve selülitle savaşarak vücut hatlarınızın daha kıvrımlı görünmesini sağlar.

Prime incelme yağlarınızın kolay bir şekilde erimesini ve vücuttan atılmasına yardımcı olur fakat Prime’i zayıflama yöntemi olarak görmemeniz gerekir. Prime incelme aşırı kilolu olan kişilere önerilmez. Kilo verme sürecinin sonunda olan ve vücudunun şekillenmesini isteyen kişiler için Prime incelme uygundur.

Prime İncelme Sonuçları

Tek bir tedaviden sonra bile sonuçları fark edebilirsiniz. Bununla birlikte, ek seanslar artan faydalar ve daha belirgin gelişmeler sağlar. Optimum sonuçlar için, toplam 3-5 tedavi önermektedir. Bunlar, haftalık aralıklarla toplam yaklaşık iki aya yayılır.

Sonuçlarınızın tam olarak görünmesi biraz zaman alacaktır, ancak herhangi bir kesi yoktur. Tedaviyi bitirir bitirmez günlük hayata devam edebilirsiniz. Yara izi yok, kanama yok, acı yok. Sadece gözle görülür incelme, tazelenmiş cilt ve doku! Bekleyebileceğiniz en kötü şey, tedavi edilen bölgede hafif bir kızarıklıktır. Ancak bu bile hızla kaybolur.

Accent Prime için Uygun Bir Adayı mıyım?

Adaylık için bir temel nitelik vardır: bölgesel zayıflama için sıkılaştırmak istediğiniz uygun cilde sahip olmak. Hatırlanması gereken önemli olan, her tedavide olduğu gibi sınırlamalar olabileceğidir.

Doktor sizinle muayenede tedavinizin sürecini ve uygun olup olmadığınızı gözden geçirecek. Konsültasyonunuz sırasında beklentilerinizi ve hedeflerinizi tartışacaktır. Bu tedavinin beklentileriniz ile uyuşması önemlidir.

Accent prime sisteminin sunmak için mükemmel olduğu sonuçlar şunlardır:

 • Selülit çukurlarının giderilmesi
 • Gevşek cildi sıkılaştırmak ve pürüzsüzleştirmek
 • Kalça, kol, diz, karın, basen, bacak bölgelerini şekillendirme
 • Ameliyat sonrası veya hamilelik sonrası karın, göğüs, basen ve kollarda incelme ve sıkılaşmış cilt.

Prime İncelme Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Prime İncelme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diğer Tedaviler