Accent Prime İncelme Uygulaması Radyofrekans teknolojisi ile Ultrason teknolojisini aynı düzende bir araya getiren yeni nesil vücut şekillendirme teknolojisidir. Sıkı ve zayıf görünmek genç yaşlarda daha kolay ve normaldir. Yılların ilerlemesi ve yaş alımıyla beraber genetik faktörlere sağlıksız beslenme şekilleri, düzensiz ağır ve stresli bir hayat, yerçekimi gibi dış etkenler de eklenir ve   kilo problemleri ile selülit oluşumları ortaya çıkmaktadır. Yaş ilerlemesi ile erkek ve kadınlarda kilo vermek zorlaşır, fit görünmek hayal olur. Erkeklerin ve kadınların bölgesel yağlanma alanları birbirinden kısmen de olsa farklıdır. Her iki tarafta da göbek, popo, bacak bölgeleri başta olmak üzere sırt, mide ve karın ile kollarda da yağlanmalar görülür. Adım adım vücut, sıkılığını ve esnekliğini kaybeder. Vücut şekli tamamen bozulur. Accent Prime İncelme vücuttaki kaybedilmiş elastikiyeti artırarak kişilerin gençlik yıllarında olduğu gibi sıkı, çekici ve güzel görünmelerini sağlıyor.

Alma Laser’in Accent Prime incelme cihazı, invazif olmayan bir bölgesel incelme ve cilt sıkılaştırma tedavisi sunuyor. Bu son teknoloji bölgesel zayıflama ve cilt sıkılaştırma teknolojisi, vücudunuzun herhangi bir yerinde incelmeyi sağlarken aynı zamanda gevşek, kırışık cildi tedavi eder. Bununla birlikte, kullanan yenilikçi cilt sıkılaştırma tedavisi sayesinde, farklı yaşlarda ortaya çıkan cilt kusurlarına meydan okumak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Bölgesel Zayıflama ve Selülit için Prime İncelme

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Prime İncelme Nedir?

Accent Prime İncelme uygulaması vücut şekillendirmeyi sağlamak için başka medikal ve estetik uygulamalardan farklı olarak derinlik kontrolü teknolojisini kullanır. Derinlik kontrolü ultrasonik ses dalgaları kullanılarak yapılmaktadır.  Hastanın cilt yapısı ve cilt özelliğine göre derinlik kontrolü sağlanmakta ve kişinin vücut yapısına uygun şekillendirme sağlamaktadır. Ultrasonik ses dalgaları yağ hücrelerini parçalayarak kişinin vücudunun daha kıvrımlı hale getirerek hatlarının ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ultrason ve radyo frekansı (RF) kombinasyonu uzun süreli sonuçlar sağlar. Ameliyatsız vücut şekillendirme tekniği olan Prime İncelme, vücut şekillendirme, kıvrımları görünür hale getirme, selülit tedavisi, cilt sıkılaştırma ve cilt kalitesinde artış sağlamak amaçlarıyla kullanılmaktadır.

Prime incelme Avantajları;

 • Kesinlikle non-invaziv olarak yağların azalması
 • Gevşek ve sarkmış ciltte sıkılaşma
 • Vücudunuza daha iyi bir kontur vermek
 • Rahat, kolay ve hızlı tedavi seansları
 • Görünür ve daha uzun ömürlü sonuçlar
 • İyileşme süresi veya kesi gerektirmez
 • Neredeyse ağrısız deneyim
 • Kalıcı etki, yara izi veya doku hasarı yok
 • Etkili sonuçlarla güvenli tedavi

Prime İncelme Nasıl Etki Eder?

Prime İncelme, aşırı yağlanma ve gevşek cildi ortadan kaldırmak için kombine teknolojiler kullanır ve vücudun şeklini ve konturlarını gözle görülür şekilde iyileştirir. Ultrason ve RF teknolojilerinin sinerjisi, her iki teknolojinin kendi başına üstün sonuçlarına ulaştırır.

Soğuk ultrasound shear dalgaları yağ hücrelerini seçici olarak yok ederken, UniPolar RF hızlı lenfatik drenaj için metabolizmalarını hızlandırır. Yağ yakımını takiben RF ısı enerjisinin uygulanması hacimsel bir büzülme etkisi yaratır, cildi sıkılaştırır, dokusunu iyileştirir ve yeni kolajen oluşturur. Kolajen, cildinizi canlı ve sağlıklı tutmak için hayati önem taşıyan bir proteindir. Vücudunuzun doğal kolajen üretimini başlatarak cildiniz daha sıkı ve pürüzsüz görünür.

Accent Prime İncelme teknolojisinde vücut yapınıza uygun olan seans sayısını bu konuda uzman olan doktorunuz belirlemelidir. Accent Prime uygulamasında Ultrason ve Radyofrekans teknolojisinin birleştirilmiş gücüyle, inatçı ve kalıplaşmış yağ oranlarında azalma görülür, selülit oluşumlarında eksilme yaşanır, vücut sıkılaşması yapılır. Accent Prime uygulaması ile kişiler 4 seans sonunda daha kıvrımlı vücut hatlarına sahip olabiliyorlar. Ortalama 4-6 seans aralığında uygulanan Accent Prime ile etkili ve hızlı bir biçimde vücudunuzu şekillendirmeniz mümkündür. Accent Prime uygulamasında tek seans içerisinde bir bölge çalışılabildiği gibi, birden fazla bölgeye de işlem yapılabilmektedir. Tek seans uygulamasında bile daha zayıf ve daha kıvrımlı hatlara sahip olabilirsiniz.

Accent Prime için Uygun Bir Adayı Mıyım?

Adaylık için bir temel nitelik vardır: bölgesel zayıflama için sıkılaştırmak istediğiniz uygun cilde sahip olmak. Hatırlanması gereken önemli olan, her tedavide olduğu gibi sınırlamalar olabileceğidir.

Doktor sizinle muayenede tedavinizin sürecini ve uygun olup olmadığınızı gözden geçirecek. Konsültasyonunuz sırasında beklentilerinizi ve hedeflerinizi tartışacaktır. Bu tedavinin beklentileriniz ile uyuşması önemlidir.

Accent prime sisteminin sunmak için mükemmel olduğu sonuçlar şunlardır:

 • Selülit çukurlarının giderilmesi
 • Gevşek cildi sıkılaştırmak ve pürüzsüzleştirmek
 • Kalça, kol, diz, karın, basen, bacak bölgelerini şekillendirme
 • Ameliyat sonrası veya hamilelik sonrası karın, göğüs, basen ve kollarda incelme ve sıkılaşmış cilt.

Prime İncelme Fiyatları

Accent Prime İncelme fiyatları birkaç faktöre bağlı olarak belirlenir. Fiyatları belirleyen bazı ana faktörler:

 • Tedavi Alanı: İncelme işlemi yapılacak bölgenin büyüklüğü tedavi maliyetini etkiler. Daha büyük bir alanın tedavisi, daha fazla zaman ve kaynak gerektirebilir, bu da fiyatı artırabilir.
 • Tedavi Türü: Accent Prime cihazı, farklı tedavi seçenekleri sunabilir. Örneğin, yağ azaltma, cilt sıkılaştırma veya selülit azaltma gibi farklı tedaviler olabilir. Her bir tedavi türünün farklı bir maliyeti olabilir.
 • Tedavi Seans Sayısı: İncelme tedavisi genellikle birden fazla seans gerektirir. Seans sayısı arttıkça, toplam maliyet de artabilir.
 • Tedaviyi Gerçekleştiren Uzman: İncelme tedavisi yapan sağlayıcı veya uzmanın deneyimi ve itibarı da fiyatı etkileyebilir. 
 • Ek Hizmetler: Bazı sağlayıcılar, tedaviye ek hizmetler sunabilir, bu da fiyatı etkileyebilir. Örneğin, farklı enjeksiyon ya da cihazlar veya masaj gibi ekstralar olabilir.

Accent Prime İncelme tedavisi fiyatları, yukarıdaki faktörlerin bir kombinasyonuna bağlı olarak değişebilir Kişisel beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak en uygun tedaviyi seçmek önemlidir.  Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Prime İncelme fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Prime İncelme Sonuçları

Accent Prime aşamalı ısı tedavisini kullanan bir son teknoloji sistemidir. Radyo Frekans ile Ultrason teknolojisinin sinerjik enerjisiyle uygulanan şekillendirme tedavisinde ağrı ve acı hissedilmez, uygulamada herhangi bir iz kalmaz. Uygulamadan hemen sonra etkileşimde bulunan cildin ısı duyarlılığı geliştiği için kızarıklıklar meydana gelebilmektedir. Bu normal bir durumdur. Uygulamanın akabinde vücutta işlem gören bölgedeki kızarıklık bir –iki saat içerisinde geçmekte ve kıvrımlaşan hatlarınız ve aşama aşama incelen vücudunuzla daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Tek bir tedaviden sonra bile sonuçları fark edebilirsiniz. Bununla birlikte, ek seanslar artan faydalar ve daha belirgin gelişmeler sağlar. Optimum sonuçlar için, toplam 3-5 seans önerilmektedir. Bunlar, haftalık aralıklarla toplam yaklaşık iki aya yayılır.

Sonuçlarınızın tam olarak görünmesi biraz zaman alacaktır, ancak herhangi bir kesi yoktur. Tedaviyi bitirir bitirmez günlük hayata devam edebilirsiniz. Yara izi yok, kanama yok, acı yok. Sadece gözle görülür incelme, tazelenmiş cilt ve dokusu! Bekleyebileceğiniz en kötü şey, tedavi edilen bölgede hafif bir kızarıklıktır. Ancak bu bile hızla kaybolur.

Accent prime ile bölgesel incelme ve cilt sıkılaştırma tedavisini farklı kılan şey, sonuçların tedaviden sonra durmamasıdır. Kademeli ısıtma aslında cildinizin yüzeyinin altındaki dokuyu iyileştirmeye devam eder. Sıkılaştırma ve şekillendirme, vücudunuza yeni bir hayat getirmenin bir sonucudur.

Kan akışındaki artışla, tedavi edilen bölge seans ziyaretinizden sonra bile iyileşmeye devam edecektir. Bölge ve doku, haftalar sonra bile giderek daha belirgin şekilde incelecektir. Vücudunuz kelimenin tam anlamıyla daha canlı hissediyor ve buna göre tepki veriyor.

Cilt Sıkılaştırır

Kırışıklıklar, ince çizgiler, dengesiz cilt tonu ve cilt gevşekliği gibi yaşla ilişkili cilt kusurları, Prime Accent İncelme ile önemli ölçüde iyileştirilebilir.

Tedaviler mevcut endikasyonları etkili bir şekilde ele alırken, aynı zamanda cildin gelecekteki yaşlanmaya karşı güçlendirilmesine de yardımcı olur. Ciltteki kolajen liflerini küçültmek için Unipolar RF enerjisini kullanılır ve daha genç görünümlü bir cilt için yeni kolajen oluşumunu destekler.

Selülit Tedavisi

Özellikle kadınlarda meydana gelen selülit görünümü yaşlanma ve doğum gibi etkenlerle daha yoğun portakal kabuğu görünümüne bürünür. Selülitler genellikle kollarda, bacaklarda ve kalça bölümünde oluşur. Accent Prime teknolojisi, selülitlerin ortadan kalkmasına, daha sıkı bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Accent Prime lazer tedavisi yağ hücrelerini de etkileyerek kişilere daha ince ve kıvrımlı bir vücut sağlar.

Cildin altında yatan bağ dokusuna doğru itilen derinin altındaki genişletilmiş yağlar, eşit olmayan cilt yüzeyini ve selülitin çukur görünümünü oluşturur. Prime Accent adipoz doku azaltıcı yağ hücresi hacminin metabolizmasını arttırmak, lenfatik drenajı uyarmak ve cildin dokusunu gözle görülür şekilde düzeltmek için RF enerjisi ve mekanik masajın bir kombinasyonunu kullanır.

Prime İncelme ile Zayıflamak Mümkün Mü?

Öncelikle şunu belirtelim, Prime incelme işlemi bir zayıflama uygulaması değildir. Prime incelme, vücudunuzdaki bölgesel yağlar ve selülitle savaşarak vücut hatlarınızın daha kıvrımlı görünmesini sağlar.

Prime incelme yağlarınızın kolay bir şekilde erimesini ve vücuttan atılmasına yardımcı olur fakat Prime’i zayıflama yöntemi olarak görmemeniz gerekir. Prime incelme aşırı kilolu olan kişilere önerilmez. Kilo verme sürecinin sonunda olan ve vücudunun şekillenmesini isteyen kişiler için Prime incelme uygundur.