Buz lazer epilasyon, vücut tüylerden kurtulmanın en etkili ve en kalıcı yaklaşımıdır. Sahip olduğu üstün teknolojisi sayesinde incecik ve açık renkteki tüylerde bile etkili bir sonuç yaratır. Dört mevsim yapılabilen bu uygulama ile herhangi bir sebepten epilasyona ara vermeye gerek kalmaz.

İleri teknoloji soğutucu mekanizması sayesinde son derece acısız ve ağrısız bir işlemdir. Masaj konforunda bir epilasyon deneyimi sunan buz lazer ile çok kısa süreli seanslarla istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkün. Buz lazerin en önemli avantajlarından biri de her ten rengine uygun olmasıdır. Geleneksel lazer epilasyon cihazlarının aksine böylece koyu tenliler de tüylerinden kurtulabilir.

İstenmeyen Tüylere Buz Lazer Epilasyon

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon Nedir?

Buz lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden sonsuza dek kurtulmanın en konforlu halidir. Son dönemlerdeki en etkili lazer epilasyon teknolojisine sahip olan bu cihaz, kendinden önceki lazer epilasyon teknolojilerinden daha gelişmiş bir lazer dalga boyuna sahiptir.

3 farklı lazer dalga boyunu tek bir başlıkta birleştiren bu cihaz, bu sayede farklı cilt tiplerinde bulunan koyu renkli ve farklı kalınlıktaki tüylere etki edebilmektedir.

Hem kadınlarda hem de erkeklerde rahatlıkla uygulanabilen buz lazer epilasyonda geleneksel lazer epilasyonların sebep olduğu cilt yanıklarıyla karşılaşılmaz. Bu uygulama hastaya son derece konforlu bir epilasyon imkânı sunar. Kişi ağrısız ve acısız bir epilasyon deneyimi yaşarken kolay ve hızlı bir şekilde vücudundaki kıllardan kurtulur.

Buz Lazer Epilasyonun Avantajları

 • Buz lazer epilasyon, dünyadaki en popüler epilasyon yöntemlerinden biridir. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinin aksine tüm cilt tiplerine uygundur ve vücudun tüm bölgelerine uygulanabilir.
 • Lazer epilasyon teknolojisinin üç farklı dalga boyunu tek başlıkta toplayan ve her renkteki cilt yapısına uygun olan tek lazer epilasyon yöntemidir. Üç farklı dalga boyuna sahip buz lazer, epilasyonda kıl rengini ve cilt rengini beraber değerlendirme özelliğine sahiptir. Kıl folikülleri bulge, papilla ve bulb olarak üç anatomik bölümden oluşur. Buz lazerde bulunan Diode, Nd:YAG ve Alexandrite dalga boyları kılların farklı anatomik yapılardaki kılları yıpratmaya ve yok etmeye programlanmıştır. 810 nm Diode dalga boyu, koyu renk cilde sahip ama aynı zamanda kılları ince ve zayıf olan kişilerde orta melanin emilimine sahip olması nedeniyle güvenle kullanılabilir. 1064 nm Nd:YAG dalga boyu, melanin emiliminin düşük olması nedeniyle özellikle bronz tenli kişilerin kullanımı için idealdir. Sırt gibi kılların derin yerleşimde bulunduğu bölgelerde etkilidir. 755 nm Alexandrite dalga boyu ise açık renk cilt tipi ve koyu renk kıl kombinasyonunda etkin özelliğe sahiptir. Yüz bölgesinde bulunan ayva tüyleri adını verdiğimiz kılların aktivasyonunu gerçekleştirebileceği için yüzde kullanılması tavsiye edilmez.
 • Bu yöntem in-motion tekniğine yani ütüleme teknolojisi dediğimiz bir teknolojiye sahiptir. Bu özelliği sayesinde buz lazer, cilt üzerinde adeta ütü yapar gibi sürekli hareket eder. Böylece cihaz kademeli bir ısıtma imkânı sunarak sadece kıl köklerine etki eder, cilde bir etkisi olmaz. Ütüleme tekniği aynı zamanda kolay ve hızlı bir sonuç alınmasını sağlar.
 • Bu uygulama adını cihazda bulunan soğutma teknolojisine sahip başlıktan alır. Buz başlık, uygulama esnasında cildi adeta buz gibi soğutan kontak bir soğutma teknolojisine sahiptir. Aynı zamanda safir uçlu olan bu başlık cildi -3° dereceye kadar soğutabilmektedir. Soğutma özelliğine sahip olan safir başlık cildi serinletirken hastayı da rahatlatır. Böylece ağrısız ve acısız bir epilasyon keyfi sunar. Saniyede 10 atış yapan teknolojisi ve 2×1 tarama alanına sahip safir başlık ile en hızlı epilasyon yöntemi olma özelliğine sahiptir.

Buz Lazer Epilasyonun Dezavantajları

 • Buz lazer cihazları ütüleme tekniğinin kullanıldığı lazer epilasyon cihazlarıdır. Bu nedenle cihaz başlığı doğrudan cilde temas eder, bu da hijyen açısından kişilerin aklında soru işareti oluşturur. Ancak başlıkların üzerinde özel bir aparat yer alır, bu aparatlar kişiye özel olarak kullanılabilir.

Buz Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Buz lazer epilasyonun etkili olabilmesi için uygulama öncesinde hastaların kıllarını jiletlenmiş olması gerekir aksi halde beklenilen etki görülmez. Lazer epilasyona başlamadan önce uygulama alanına özel bir jel sürülür. Bu jel, epilasyon başlığının cilt üzerinde rahatça hareket etmesini ve cilt ile tam temas etmesini sağlar.

Safir uçlu buz başlık, işlem yapılacak bölge üzerinde gezdirilir ve cilt altına etki edecek lazer ışınları gönderilir. Buz lazer epilasyondaki lazer ışınları, kıl köklerini ısıtarak zayıflatmaya ye yeniden oluşumunun önlemeye yönelik olarak programlanmıştır.

Her cilt tipine uygun lazer dalga boyuna sahip cihaz, deri altında yer alan kıl köklerinin anatomisine uygun lazer dalgaları gönderir. Lazer dalgaları kıl köklerine kadar ulaşıp hasara uğratır ve böylece istenmeyen kıllar süreç içinde yok olur.

En İyi (Buz) Lazer Epilasyon Cihazı Hangisidir?

Epilasyon teknolojisinin de hız kazanmasıyla beraber lazer cihazları son bir yılda atağa geçmiştir. Farklı firmalara ait epilasyon cihazları da pazarda kendine yer edinmeye çalışmıştır.

Hiç şüphesiz lazer epilasyon cihazları arasında hız ve konfor bakımından rahatlık sunan buz lazer epilasyon daha çok rağbet görüyor. Çünkü hastalar her zaman acısız, rahatlatıcı, hızlı ve konforlu epilasyon yöntemlerini daha çok tercih ediyorlar.

Klinikler ise hasta konforunu maximum düzeyde tutan hızlı bir epilasyon süreci sağlayan lazer cihazlarını tercih ediyorlar. Bu bağlamda ‘Buz Lazer Epilasyon’ kalıcı epilasyon sektöründe lider konumda yer alıyor.

Epilasyon Alanında Çığır Açmış Bir Cihaz: Soprano Ice

Buz lazer epilasyon, epilasyon yöntemleri arasında çok sık tercih ediliyor ancak buz lazer teknolojisine sahip olan her cihaz hastaya aynı konforu sunmaz.

Buz lazer cihazları arasında en etkili, en gelişmiş ve en konforlu deneyimi Soprano Ice sunar. Aynı zamanda buz lazer teknolojisinin patentli markasıdır. Soprano Ice serisi, üstün teknolojiye sahip lazer teknolojisi sayesinde en iyi lazer epilasyon cihazları arasında yer alır.

Soprano Ice serisi;

 • Soprano Ice
 • Soprano Ice Platinum
 • Soprano Titanium olmak üzere üç farklı cihazdan oluşur.

Soprano Ice serisi, masaj konforunda bir lazer epilasyon imkânı sunmasının yanı sıra tamamen ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi sağladığı için ilgi odağı olur. Bunların dışında dört mevsim uygulanabilir bir epilasyon olması, her cilt tipine uygun olması ve de çok kısa sürede maximum etki yaratması nedeniyle oldukça popülerdir.

Buz Lazer Mi, Alexandrite Mi?

Lazer epilasyon uygulamalarında çok çeşitli lazer cihazları mevcuttur. Lazer epilasyon da en çok kullanılan yöntemler buz lazer teknolojisine sahip olan cihazlar ve Alexandrite Lazerdir. Hastalar genellikle bu iki uygulama arasında seçim yapmakta zorlanır ancak buz lazer daha üstün bir teknolojiye sahiptir.

Örneğin;

 • Buz lazer teknolojisi üçlü dalga boyuna sahip bir epilasyon sistemidir, cilt tipine uygun olarak 775 nm, 810 nm ya da 1064 nm lazer dalga boyu kullanır. Bu özelliği sayesinde her cilt tipinde başarılı sonuçlar verir. Oysa Alexandrite sadece 755 nm dalga boyuna sahiptir bu nedenle sadece açık renk tenlerdeki koyu kıllar üzerinde etkilidir.
 • Buz lazerin 810 nm diode lazer dalga boyu ise kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından daha düşük oranda emildiği için koyu tenli kişilerde de başarılı sonuçlar verir. Diode dalga boyu, koyu tenli ve bronz kişilerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Alexandrite lazer cihazı ise koyu ve bronz renkteki cilt tiplerinde kullanıldığı zaman cilt üzerinde yanık izine benzer bir iz bırakmaktadır. Bu vb. sorunlar oluşmaması için lazer dalga boyu düşük seviyelerde kullanılır bu da epilasyon sürecini uzatır ve kıllardan kurtulmak çok uzun sürer.
 • Buz lazerin bir diğer avantajı ise ince kıllarda dahi çok etkili sonuçlar yaratabiliyor olmasıdır. İnce kıllar yapıları gereği epilasyon uygulamalarına karşı dirençlidir çünkü ince kıllar, lazer dalga boyunu kalın kıla oranla daha düşük düzeyde emer. Lazerin ince kıllar üzerinde de etki etmesini sağlamak için de yüksek seviyelerde lazer enerjisi uygulamak gerekir. Fakat Alexandrite lazerde dalga boyunun yüksek kullanılması ve kullanılması gereken normal enerji seviyesinin üzerine çıkılması cilt üzerinde yanıklara ve hipopigmentasyon adı verilen beyaz leke tarzı yan etkilere sebep olur. Bu nedenle ince kılların epilasyonunda Alaxendrite lazer tavsiye edilmez. İnce kıl epilasyonunda buz lazer dalga boyları daha güvenli ve daha etkilidir.
 • Lazer epilasyon kıl köklerini ısıtarak zayıflatmaya çalışan bir yöntem olduğu için ağrı eşiği düşük kişiler uygulama sırasında acı çeker. Isının yarattığı etkiyi azaltabilmek için buz lazer, kontak soğutma sistemine sahip olan safir buz başlığını geliştirmiştir. Safir buz başlığı ise gelişmiş soğutma teknolojisi ile cildi -3 dereceye kadar soğutarak neredeyse hiç acı çektirmeden lazer epilasyon uygulaması yapılmasını sağlar. Alexandrite epilasyon cihazlarında ise hava ve gaz soğutma teknolojisi kullanılıyor. Maalesef her iki sistem de epilasyon yaptıran kişinin acı çekmesine engel olamıyor.
 • Alexandrite lazer uygulamasından en az bir ay önce ve uygulamadan bir ay sonra güneşe çıkılmaması gerekir, bu en büyük dezavantajlarından biridir. Alexandrite epilasyonun kullanımı sınırlı bir cihazdır çünkü uygulamadan önce cildin açık renkte olması gerekir, bu da yaz aylarında yapılmasının önünde engeldir. Buz Lazer epilasyonda ise uygulamadan sadece bir hafta önce ve bir hafta sonra güneşe çıkmamak yeterli olur, bu nedenle buz lazer dört mevsim güvenle uygulanabilir.
 • Alexandrite cihazları klasik lazer atışları yaparken Buz Lazer ise ütüleme tekniğine sahiptir. Ütüleme tekniğinde lazer başlığı adeta ütü yapar gibi cilt üzerinde ileri geri hareket ettirilir. Bu başlık aynı zamanda 2×1 yüzeyde kıl tarama alanına sahip olduğu için işlem süresini neredeyse yarı yarıya kısaltıyor. Alexandrite cihazlar arasında ise en büyük başlığa sahip olan 20 mm’lik boyutuyla Alexandrite Clarity’dir
 • Vücudun bazı bölgelerinde kıl kökleri fazlasıyla derinde olmaktadır. Alexandrite cihazlarındaki lazer ışını derindeki kıl köklerine ulaşmaya çalışırken zorlanır. Bu nedenle hem kişi daha fazla acı hisseder hem de seans sayısı artar. Buz Lazerin Diode dalga boyu ise derindeki kıl yerleşimlerine kolayca nüfuz edebilmektedir.
 • Alexandrite lazer yüzdeki ayva tüylerinin oluşumunu tetikleyebilir bu nedenle yüz bölgesine uygulanması tavsiye edilmez.  Buz Lazerin ise ince tüyleri tetiklemek gibi bir etkisi yoktur bu sayede yüz bölgesinde güvenle kullanılabilir.

Buz Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Buz lazer epilasyon, tüylerinin görünümünden rahatsız olan ve pürüzsüz bir cilt yapısının hayalinin kuran 16 yaşından büyük yani kıl gelişimi tamamlanmış olan her bireye uygulanabilir.

Ancak, kişinin buz lazer epilasyonu yaptırmasın engel teşkil edebilecek herhangi bir durum olmaması gerekir. Örneğin lazer epilasyon yapılacak alanda açık yara ya da enfeksiyon olmalıdır, bu alanlara lazer epilasyon yapıldığında ciltte yara izi vb. lekeler kalabilir.

Ayrıca, cilt üzerinde bulunan benler de lazer epilasyon yapılırken kapatılmalıdır. Gebelik sürecinde ve emzirme döneminde lazer epilasyon yapılması önerilmez. Herhangi bir cilt rahatsızlığı olanlar uygulama öncesinde bu durumdan bahsetmelidir.

Hormonal nedenlerden dolayı ortaya çıkan aşırı tüylenme sorunu için lazer epilasyon yapılırken mutlaka tüylenmeye sebep olan neden bulunmalı ve bununla ilgili bir tedavi süreci başlatılmalıdır. Aksi halde tedavi süreciniz bu durumdan etkilenir ve seans sayısınız artabilir.

Aşırı Tüylenme Neden Kaynaklanır?

Aşırı tüylenmeye hem kadın için hem de erkek için birçok insan için oldukça rahatsız edici bir durumdur. Yüz ve vücut genelindeki aşırı tüylenmenin tek bir sebebi yoktur.

Tüylenme genetik unsurlar ve hormonal bozuklukların yanı sıra kullanılan bazı ilaçlardan dolayı da oluşabilir. Lazer epilasyona başlamadan önce aşırı tüylenmenin altında yatan nedenleri araştırmak önemlidir.

Aşırı Tüylenme Nedenlerinden Bazıları Şunlardır:

 • Normal olan yaşlanma süreci
 • Ağda, cımbız, tüy dökücü kremler gibi geçici yöntemlerin çok fazla kullanılması tüy artışına neden olur,
 • Bazı ilaçların yan etkisi
 • Genetik faktörler
 • Hamilelik
 •  İnsülin direnci sorunları
 • Hormonal dengesizlikler
 • Hirsutizm

BUZ LAZER HAKKINDA

Amaç İstenmeyen tüylerin kalıcı olarak alınması
İşlem Süresi Bölgeye göre 10-90 dakika
Epilasyon Cihazı Soprano Ice Platinium
Soprano Ice Titanium
Ne zaman yapılır? 4 mevsim
Tüylerin Dökülme süresi 2 – 4 Hafta
Kalıcılık Süresi Süresiz.
Toplam seans sayısı 8 Seans
Acılı mı? Acısızdır.
Riskli Midir? Herhangi bir riski bulunmamaktadır.

Neden Buz Lazer Yaptırmalıyım?

Herkes cildinin pürüzsüz bir yapıya sahip olmasını ister bu nedenle vücudundaki istenmeyen tüylerden kurtulmayı arzular.

 • Bugüne kadar tüylerden kurtulmak için kullanılan geleneksel yöntemler vücuttaki istenmeyen tüylerin sadece kısa dönemli olarak alınmasını sağlıyordu. Lazer teknolojisi hayatımıza girdiğinden beri kalıcı olarak tüylerden kurtulmak mümkün! Tedavi süreci tamamlandıktan sonra, tüylerinizde kalıcı olarak yok olduğunu fark edeceksiniz. Özellikle tıraş kızarıklığı veya kıl dönmesi şikâyeti olmayacağı için cilt çok daha pürüzsüz bir hale gelecektir.
 • Geleneksel tıraş ve ağda yöntemleri evde uygulandığında kolay ve uygun maliyetli görünebilir ancak her ikisi de rahatsız edici veya ağrılı olabilir. Hiçbiri de kalıcı çözüm sunmaz! Aksine, buz lazer epilasyon uzun vadeli bir çözümdür. Uzun vadede salon ağdasından daha ucuzdur ve zamanınızdan çalmaz!
 • Buz lazer teknolojisi istenmeyen tüylerden kurtulmanın en gelişmiş ve etkili yöntemidir. Sadece klasik tüy alma yöntemleri içinde değil aynı zamanda FDA onaylı olan buz lazer, lazer yöntemleri arasında da en etkili olanıdır. Böylece vücudunuzdaki zayıf ve açık renkli tüylerden bile kalıcı olarak kurtulmanız mümkün olacaktır.

Buz Lazer Epilasyon Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanabilir?

 • Koltuk altı bölgesi
 • Genital bölge,
 • Bikini bölgesi,
 • Kol,
 • Bacak,
 • Sırt,
 • Çene,
 • Ense
 • Boyun
 • Tüm yüz de dahil olmak üzere vücudun tüm bölgelerine buz lazer epilasyon uygulanabilmektedir.

Buz Lazer (Titanium), özellikle acı eşiği düşük ve kıl yapısı sert olan erkeklerde sırt, ense, yanak üstü gibi zorlu bölgelerde oldukça etkilidir. Ergonomik başlığı sayesinde erkekleri rahatsız eden kaş üstü ve kulak içi kılları da etkili bir şekilde yok eder.

Buz Lazer Epilasyon Sonrası Yapılması Gerekenler

 • Buz Lazer epilasyondan sonra atopik ciltlerde kaşıntı, kızarıklık, ödem ya da kabarcıklanma görülmesi gayet normaldir. Bu etkiler buz lazer epilasyon sonrası birkaç saat içinde kendiliğinden geçer. Yatıştırıcı kremlerin kullanılmasıyla cildin sakinleşmesi sağlanır. Lazer epilasyon sonrası oluşabilecek kuruluk için yine aynı şekilde krem kullanılması cildin nemlenmesini ve rahatlaması sağlanır.
 • Buz lazer sonrası cildi bir hafta süreyle güneş ışınlarının yakıcı ve yıpratıcı etkisinden korumak son derece önemlidir. Her dışarıya çıkışta SPF30 üzeri krem kullanmak ve epilasyon yapılan bölgelerin pamuklu hafif kıyafetler giyilerek güneşten korunması gerekir.
 • Buz lazer uygulamasından sonra epilasyon bölgesi 24 saat boyunca su ile temas ettirilmemeli ve bu süre zarfında parfüm, deodorant ve kimyasal içeriğe sahip ürünler kullanılmamalıdır. Epilasyon sonrasında bir hafta boyunca yeterince hassas olan cilde sauna, buhar banyosu, peeling ya da kese gibi soyucu yıpratıcı ve tahriş edici uygulamaların kesinlikle yapılmaması gerekir.

Buz Lazer Epilasyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Buz Lazer Epilasyonun Etkisi Kalıcı mı?

Buz Lazer epilasyon seans sayısı kişinin cilt ve kıl rengine, kılın kalınlığı ve yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Kullanılan ilaçlar ve hormon bozukluğu gibi durumlar da lazer epilasyonun seans sayısında değişikliklere yol açabilir.

Ancak, buz lazer epilasyon üzerinde yapılan araştırmalar gösteriyor ki, ortalama 6-8 seans sonunda oldukça başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Elde edilen bu sonuçlar ise kalıcı bir etkiye sahiptir, epilasyon süreci tamamlandıktan sonra kıllar tekrar çıkmaz.

Buz Lazer Seansı Süresi Ne Kadardır?

Buz lazerin sahip olduğu büyük ve etkili başlığı sayesinde tüm vücut epilasyon 45-75 dakika gibi çok hızlı bir sürede tamamlanır. Vücudun diğer alanlarına uygulandığında ise alanın büyüklüğüne göre seans süresi değişkenlik gösterir. Geniş alanlar ortalama 20-45 dakika sürebileceği gibi; bıyık, çene gibi küçük bölgeler 5-10 dakika gibi kısa sürede tamamlanır.

Buz Lazer Epilasyonun Zararları Nelerdir?

Buz lazer epilasyonunun bilenen bir zararı yoktur ancak hassa yapılı ciltlerde uygulama sonrasında ciltte hassasiyet ve kızarıklık görülebilir, bu etki de kısa süre içerisinde geçecektir.

Geleneksel epilasyon yöntemlerinde ciltte yanık ve yara izi oluşma riski vardır. Fakat Buz lazer kontak soğutma sistemiyle cildi serinleterek lazer ısısının minimum seviyede hissedilmesini sağlar ve böylece ciltte yanık ve yara oluşma riskini de ortadan kaldırarak cildin zarar görmesini engeller.

Buz Lazer Epilasyon Gerçekten Etkili mi?

Buz lazer epilasyonunu başarısı klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Ancak her buz lazer cihazı kıl köklerinde aynı etkiyi yaratmaz bu nedenle buz lazer patentine sahip Soprano Ice serisi cihazlarından birinin kullanıldığından emin olmak gerekir.

Ütüleme tekniğinin kullanıldığı bu yöntemde kıl köklerine saniyede 10 atış yapabiliyor. Bu yöntemde kullanılan lazer ışınları her cilt tipine ve her kıl yapısına uygun yoğunluktaki lazer enerjisini göndererek kıl köklerini zayıflatır ve yeniden kıl oluşumunu engeller.

Buz Lazerde Kaçıncı Seanstan Sonra Etkisini Gösterir?

Buz lazer epilasyon 1. Seans sonrasında bile gözle görülür bir etki yaratır ancak etkili bir sonuç alabilmek için uygulamanın 4-6 hafta aralıklarla ortalama 6-8 seans devam etmesi gerekir. Ama bu süre uygulama yapılan bölgeye ve cilt yapısına göre değişkenlik gösterebilir.

Buz Lazer Ağrılı Bir İşlem midir?

Lazer işleminde ağrı hissedilmesinin nedeni lazer ışınlarını kıl köklerini ısıtarak hasara uğratmasıyla ilişkilidir. Buz lazer epilasyon cihazında yer alan safir uçlu buz başlık, cildi –3 dereceye kadar soğutarak lazerin ısıtıcı etkisinin cilt yüzeyinde hissedilmesini önler ve böylece ağrı hissini azaltır. Tüm vücut lazer epilasyon yaptıranlar safir uçlu buz başlığın cilt yüzeyindeki etkisini soğuk bir masaj hissi olarak ifade eder.

Buz Lazer Epilasyon Kılları Tamamen Yok Eder mi?

Buz lazer epilasyon doğrudan kıl köklerine etki eden epilasyon yöntemidir.  Farklı dalga boyutlarına sahip buz lazer, kıl köklerine nüfuz ederek hasara uğratır. Uygulanan her seansta kıl kökleri daha da zayıflar ve zaman içinde kıllar tamamen yok olur.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları

Buz Lazer epilasyon fiyatları epilasyon uygulanacak bölgeye göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda şehirlere ve hekime göre de farklı fiyatlandırmalar olabilmektedir.

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle +90 212 241 46 24 no’lu telefondan bizleri arayarak ya da İstanbul- Nişantaşı’ndaki polikliniğimizi ziyaret ederek Buz Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.