Quartz Clinique

HİZMET VEREN DOKTORLARIMIZ

Dr. Leyla Arvas

Dr. Leyla Arvas

Op. Dr Leyla Arvas , 1998 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun oldu, doktorasını tamamladıktan sonra Plastik , Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi uzmanlığına başladı . Eğitim dönemi boyunca farklı ülkelerdeki tanınmış klinik ve hastanelerde çalıştı .

Dünyanın en iyi mikrocerrahi merkezlerinden biri olan Tayvan Chang Gung Memorial Hastanesi’nde, mikrocerrahi ( baş, boyun ve meme kanserlerinin tedavisinde rekonstrüksiyon) eğitimi aldı.

Dr. Ali Fuat Aytekin

Dr. Ali Fuat Aytekin

İlk, ortaokul ve liseyi Bursa’ da tamamladım. 1973-1980 tarihleri arasında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fak. bitirdim. 1980-1984 aynı Üniversite bünyesinde bulunan Kadın Hst ve Doğum Bölümünü tamamladım.

1986-1991 yılları arasında Bursa Mustafa Kemalpaşa Devlet Hastanesi ve bu dönemde aynı kasabada serbest hekimlik. 1990 da ,İngiltere Royal Marsden Kadın Hastahanesi’nden 2 ay süreyle kolposkopi eğitimi aldım.

Dr. Vildan Yazıcı

Dr. Vildan Yazıcı

Deri ve Zührevi Hastalıkları uzmanıyım. 2001 yılında Balıkesir Sırrı Yırcalı Anadolu Lisesinden mezun oldum. Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Deri ve Zührevi Hastalıkları bölümünde asistan olarak göreve başladıdım.

Uzmanlık eğitimi sonrası 2 yıl Yalova Devlet Hastanesi’nde çalışarak mecburi hizmetimi tamamladım. Bu hizmetlerde dolgu, botox, lazer, kimyasal soyma ve mezoterapi gibi yerlerde hastalardaki tanıştırdım.