Viveve Radyofrekans ile Vajinal SıkılaştırmaViveve Vajinal Radyofrekans uygulaması hayat kalitenizi arttırır. Normal doğum süreci ve ya genetik nedenlerden dolayı genişleyen vajina girişi kadınları ve partnerlerini mutsuz edebilir. Kuruluk, idrar tutamama, ilişki sırasında ağrı ve vajinal gevşeklik kadınlar yaşadığı vajinal problemlerden sadece birkaçı.. Viveve tedavisi, vajinal ‘introitus’ içinde ya da açılmakta olan dokunun yenilenmesi için patentli, monopolar bir radyo frekansı teknolojisi olan Viveve® Sistemini kullanmaktadır. Viveve, tüm vajinal sorunlarınızı tek bir tedavide iyileştirerek hayatınızı önemli ölçüde değiştirebilir.

Viveve Vajinal Radyofrekans Nasıl Çalışır?

Viveve tedavisi, lokal veya genel uyuşturma gerektirmeyen, tek seanslı, klinik içi bir tedavidir. Viveve Sistemi, dokuları güçlendirmek ve sıkılaştırmak için vajina duvarlarına ısı vermek üzere kriyojen soğutmalı monopolar radyofrekans (CMRF) kullanır. Sistem hastanın hassas yüzeyini korumak için kısa, alternatif soğutma darbeleri sağlar, bu da vajinanın altındaki kas dokuya daha derin bir ısıtma sağlar. Soğutma teknolojisi, daha genç ve daha destekleyici kolajenin doğal oluşumunu harekete geçirir. Yavaş yavaş 3-6 ay boyunca, kolajen bölgeyi yeniden canlandırır, vajinanın kolajen üreterek sıkılaşmasını sağlar.

Viveve Vajinal Radyofrekans Ne İşe Yarar?

Genel olarak bu uygulama vajinal gevşekliği iyileştirir, yağlanmayı artırır, ağrılı ilişkiyi azaltır, mesane sızıntısını azaltır ve hassasiyeti arttırır. Viveve sistemi, bu gelişmiş koruyucu teknolojiyi kullanmak için vajinal gevşekliği tedavi eden tek cihazdır.

Viveve, özgüvenlerini veya cinsel benlik imajını yükseltmek isteyen kadınlar için mükemmel bir uygulamadır. Cinsel uyarılmada bir azalma, cinsel ilişkide cinsel ilişki veya orgazmdaki değişiklikler fark ederseniz, Viveve bunu geri getirmeye yardımcı olabilir. Vajinal dokuları sıkarak, cinsel ilişki sırasında fiziksel duyumu arttıracaktır. Bu ayrıca vajinadaki tamponların kaymasını veya hava girişi ile ilgili problemleri de çözebilir. Viveve Vajinal Radyofrekans, gücünüzü ve canlılığınızı geri getirmek için kolajen içinde bir destek sağlar.

Viveve Vajinal Radyofrekans Ne Kadar Sürer?

Viveve tedavisi, 30 dakika içinde tamamlanır. Bu uygulama sonrası, günlük hayatınıza hızlıca geri dönebildiğiniz için öğle tatilinde yapılabilecek bir işlemdir. Viveve, işleminin etkisi bir sene kadar sürer.

Hastalar işlemden 48 saat boyunca cinsel aktiviteden uzak durmalıdır. Bu, dokularınızın iyileşmesini ve kolajen restorasyon sürecine başlamasını sağlar. Önümüzdeki 3 ay boyunca vücut yavaş yavaş gelişen yeni kolajene yanıt verir, böylece vajinal doku yeniden canlandırılır ve cinsel his ve idrar kontrolü iyileştirilir.

Bir yanıt yazın