Suna Dumankaya, Ulthera uygulaması  ile zamanın izlerini sildik! | Ameliyatsız Cilt Gençleştirme

Ulthera, cilt gençleştirme uygulamaları içinde en çok önerilen işlemlerden biridir. Amerika’da ilk olarak ortaya çıkan Ultherapy artık dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de yaygın olarak yapılıyor.

Ulthera, elastikiyetini kaybeden, sarkan ve kırışan ciltleri tedavi etmeyi amaçlayan bir uygulamadır. Ulthera seansı ortalama 30-40 dakika sürer. 30-40 dakikanın sonunda işlemin etkisini yüzünüzde hissetmeye başlarsınız. FDA onaylı Ulthera 50 yıldan fazla bir süredir cilt gençleştirme için kullanılmaktadır.

Ulthera, Deep Sea teknolojisini kullanır. Hedeflenmiş ses dalgalarını kullanan Ulthera teknolojisi cilt altında sıcak noktalar yaratılmasını sağlar. Bu teknoloji sayesinde cilt kendi kendini yenileme sürecini başlatır.

Kolajen üretimini destekleyen Ulthera uygulaması cildin kendini gençleştirmesini sağlar. Her ne kadar uygulamadan hemen sonra Ulthera’nın etkisini görmeye başlasanız da en ideal sonuçlar için 3 ay beklemeniz gerekir. Ulthera ile gençleşmek için bir seans yeterli olacaktır.

Ameliyatsız Yüz Gençleştirme

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Neden Ulthera Yaptırmalıyım?

Ulthera, cildimizin gençlik ışığını ortaya çıkarır. İş hayatının getirdiği stres, hava kirliliği, yaşlılık süreci cildimizin yorulmasına sebep olur. Yorgun olan cilt kırışır, mat görünür. Ulthera cildimizin eskisi kadar enerjik ve sağlıklı görünmesini sağlıyor.

Ulthera kısaca “face lift” işlemidir. Yani yüzümüzü yukarı doğru kaldırarak daha dinamik görünmesini sağlıyor. Ayna karşısına geçtiğimizde, elimizle yüzümüzü yukarı doğru çekerek ne kadar genç görünebileceğimizi hayal ederiz… İşte Ulthera tam da böyle bir sonuç ortaya çıkarıyor.

Ulthera Nasıl Uygulanır?

ulthera Ulthera seansı tamamen acısız ve ağrısız olarak tamamlanır. Ultherapy’nin ultrasound başlığı cilde değdirilir. Böylece kişinin cilt dokusu ve cilt altı Ulthera’nın görüntüleme cihazında incelenir. Sonrasında Ulthera başlığı cildin 4,5 mm altına odaklanan ısı noktaları yaratır.

Kontrollü hasar yaratan bu adım sayesinde cilt altındaki enerji artar, ciltte yeni kolajen oluşması sağlanır. Ulthera ile cildinizde kusursuz bir sıkılaşma ve yüz germe etkisi meydana gelir.

Ulthera Uygulamasının Sonuçları Nelerdir?

Ulthera yapılan her 10 kişiden 9’unda kaş kaldırma etkisi ve yüzün tamamında yukarı doğru çekilme yani face lift etkisi görülmüştür. Ulthera’dan sonra göz çevreniz de ve göz kapağınızda da gençlik etkisi göreceksiniz. Tam olarak sonucu görmek için 60 gün beklemeniz gerekir.

Ulthera (Ameliyatsız Yüz Germe) Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Ulthera (ameliyatsız yüz germe) fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Op.Dr. Leyla Arvas’ın sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Diğer Tedaviler