Soprano Ice Platinum Buz lazer epilasyon teknolojisinin en son versiyonlarının başında gelen ve uzman teknikleri kullanarak bir dizi ağrısız buz lazer epilasyon seansıyla ömür boyu tüysüz cilde sahip olun!

Lazer epilasyon sırasında, üç dalga boyuna sahip lazer başlığı sayesinde lazer ışınları ciltten tek bir kıl folikülüne çevre dokuya zarar vermeden geçer. Lazerin yoğun ısısı kıl köküne zarar verirken aynı zamanda soğuk üfleme başlığı cildin zarar görmesini ve ileride tüy büyümesini engeller.

Buz lazer epilasyon, tüylerin uzamasını etkili bir şekilde yavaşlatsa da %100 kurtulma garantisi vermez. Daha uzun bir tüysüz dönem sağlamak için tipik olarak birden fazla lazer epilasyon tedavisi gerekir. Uzun dönemde tüm tüylerin çıkmasını engellemek için ek seanslara da ihtiyaç duyulabilir.

Neden Soprano Ice Platinum Seçmelisiniz?

 • Vücudun herhangi bir yerinden istenmeyen tüyleri yok eder
 • Kişinin kendine güveni artırır
 • Batık tüylerin tedavisini hedef alır
 • İyileşme süresi yoktur
 • Anında ve uzun süreli sonuçlar sunar
 • Minimal rahatsızlık verir
 • 4 Mevsim uygulanabilir

Soprano Ice Platinum Lazer Epilasyon Nedir?

Evet, istenmeyen tüylerden bahsediyoruz. Fazla tüylenme kimse tarafından takdir edilmiyor ve neredeyse hepimiz onlardan kurtulmak istiyoruz. İnsanlar tüylerinin uzamasını ve çoğalmasını azaltmak için farklı yöntemler kullanırlar.

Bu yöntemler arasında evde denenen şekerler, ağda, iple alma, tüy sarartıcı makina gibi acılı ve zahmetli uygulamalar yer alır. Bunlar arasında tek bir yöntem bile istenmeyen tüylerin kalıcı olarak alınmasında yararlı değildir. Artık, endişelenmeye gerek yok! Sizin için kalıcı bir çözümümüz var.

Kliniğimizde size gelişmiş faydalar sağlamak için en son Soprano buz lazeri kullanıyoruz.  Soprano Ice Platinum buz lazer epilasyon, istenmeyen tüylerin kalıcı olarak alınmasına yardımcı olan en son yöntemlerdendir.

Kuşkusuz geleneksel yöntemler işe yarıyor, ancak kısa bir süre için işe yarıyorlar ve makul sonuçlar elde etmek için çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Aksine buz lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmanın yanı sıra size birçok fayda sağlayan bir yöntemdir. Bu işlem sonucunda sadece istenmeyen tüylerden kurtulmakla kalmaz, aynı zamanda parlak, berrak, pürüzsüz ve gençleşmiş bir cilde sahip olursunuz.

Soprano Ice Platinum ile Lazer Epilasyon için İdeal Aday mısınız?

İstenmeyen tüylerden kurtulmak isteyen hemen hemen herkes kalıcı lazer epilasyon sonuçları için Soprano Ice Platinum’u tercih edebilir. Lazeri yaptırma fikrinden çok etkilenmeden önce, bunun sizin için doğru seçenek olup olmadığını düşünmeniz önemlidir.

Lazer epilasyon için uygun olamayan adaylar:

 • Hamileler.
 • Emzirenler
 • Cilt hastalığı olanlar
 • Beyaz ve kırmızı tüylere sahip olanlar

Soprano Ice Platinum Lazer Epilasyon Prosedürün Hedefleri:

Soprano Platinum, hastalarımız için en iyisini sunmayı amaçlamaktadır. İşte seansları tamamladıktan sonra başarabilecekleriniz;

Cildinizin pürüzsüz, ipeksi ve parlak görünmesini sağlar.

İstenmeyen tüylerin uzamasına karşı kalıcı bir rahatlama sağlar.

Batık tüyler olmadan kusursuz bir cilt elde etmenize yardımcı olur.

Buz Lazer Epilasyon Seansı Öncesi Bakım:

Tedavi Öncesi Bakım, herhangi bir tedavinin önemli bir yönüdür. Cildinizi tedaviye hazırlamanıza ve sonuçları en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır. İşte birkaç genel kural;

Güneş kremi kullanın. Tedaviden önce ve sonra ihtiyacınız olacak.

Saçınız ve ten renginiz arasındaki kontrastı en aza indirdiği için bronzlaşma ile seanslar arasında minimum 4 gün bırakın.

Tıraş haricindeki diğer tüy alma yöntemleri tamamen yasaktır. Evet, ağda ve başka epilasyon yöntemi yok demektir.

Buz lazer epilasyon işleminden bir gün önce uygulama bölgesini tıraş etmeyi unutmayın.

Bu epilasyon uygulamasının yapılacağı gün tedavi bölgesine makyaj ve cilt bakım ürünü uygulamayın.

Buz Lazer Epilasyon Seansı Sonrası Bakım:

İyileşme süresi hızlı ve sorunsuzdur. Bununla birlikte, uygulayıcınız tarafından verilen tedavi sonrası bakım talimatlarının takip etmeniz gerekir. İşte birkaç kısa kılavuz;

Cildinizi zararlı ultraviyole ışınlarından koruduğunuzdan emin olun. Yoğun saatlerde güneşten uzak durmaya çalışın. Sonraki günler ister içeride ister dışarıda olun, geniş spektrumlu bir SPF 50 veya üzeri güneş kremi kullanın.

Tedavi bölgesini pul pul dökmeyin. Kuru cildi nemlendirin. Diğer cilt bakımı tedavilerinden de iki gün kaçının.

Lazer seansları arasında tıraş dışında başka bir epilasyon yöntemi kullanmayın.

Bir yanıt yazın