Erkeklerin vücudundaki istenmeyen tüylerden kurtulması artık mümkün! Soprano Buz Lazer Titanium Epilasyon uygulaması, vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlar. Erkeklerin korkulu rüyalarından biri olan sırttaki tüyler, göğüs tüyleri ve bacaklardaki tüylerden erkek lazer epilasyon ile kalıcı olarak yok edilebilir. Soprano Titanyum lazerin en büyük avantajlarından biri 4 cm² geniş spot boyutu ve daha da gelişmiş soğutma sistemi ile artık çok daha hızlı ve acısız olmasıdır. Böylece diğer buz lazer cihazlarına kıyasla %40 daha hızlı bir sonuç alırsınız ve neredeyse hiç ağrı hissetmezsiniz!

Erkeklerde Hangi Bölgelere Buz Lazer Epilasyon Uygulanabilir?

Erkeklerde tüm vücut buz lazer estetiği yapılabilir. Erkeklerin en çok kıllarının yoğunlaştığı bölgeler yani göğüs, sırt, kol ve el üzeri, omuzlar, bacaklar ve göbek bölgesi erkek lazer epilasyon ile pürüzsüz bir hale getirilebilir. Soprano Titanium cihazı sayesinde bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde uygulamaya olanak sağlanır ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili sonuç ortaya çıkarılır.

Özellikle spor yapan erkekler, görünümüne önem veren erkekler ve vücudundaki kıllardan rahatsız olan erkekler için buz lazer epilasyon oldukça uygun bir tedavidir. Titanyum lazer epilasyon başlığı Alexandrite, Diode ve Nd:YAG dalga boyları ile aynı anda kıl folikülündeki farklı doku derinliklerini ve anatomik yapıları hedefler. Aynı zamanda 4 cm² geniş tedavi başlığı ve 3 dalga boyunun entegrasyonu sayesinde tedavi süresi % 40 oranında daha kısa sürede tamamlanır.

Kaç Seans Titanium Lazer Yapılmalıdır?

Buz lazerin etkisini ikinci seanstan itibaren görmeye başlayacaksınız. İkinci seanstan itibaren vücuttaki tüylerin yoğunluğu azalacaktır. Buz lazeri ara vermeden 6 ila 8 seans arasında yaptırdığınızda tüylerinizden kalıcı olarak kurtulduğunuzu göreceksiniz. Buz lazerin etkisi, erkeklerdeki kıl rengine ve kıl yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Bazı kişiler tüylerinden 5-6 seans sonra kurtulabilir iken, bazı kişilerde ise 8 seansın sonunda buz lazer tam anlamıyla etkili oluyor.

Buz lazer titanyum yaz-kış yapılabilen bir uygulamadır. Bu nedenle lazer epilasyon tedavisine ara vermeden yıl boyunca devam edebilirsiniz. Klasik lazerde, yaz mevsiminde lazer epilasyon yapılmadığı için hastalar 3-4 ay ara vermek zorunda kalıyordu. Bu nedenle klasik lazer ile tüylerden kurtulmak neredeyse iki seneyi bulabiliyordu. Buz lazerde ise bir sene içinde tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.

Buz Lazerin Etkileri Kalıcı mıdır?

Buz lazerin sonuçları kalıcıdır. Vücudunuzda ki tüylerden tamamen kurtulduktan sonra kıl kökleri tekrar büyümez. Erkekler ömür boyu pürüzsüz ve çekici bir vücuda buz lazer sayesinde sahip olabilirler. Buz lazer epilasyon aynı zamandaki vücuttaki pürüzleri ve batık izlerini de tedavi eder. Böylece vücudunuz daha sağlıklı ve canlı görünecektir.

Erkek lazer epilasyon fiyatları Sağlık bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle Erkek lazer epilasyon fiyatları için +90 0542 464 74 33 nol’lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın