Her zaman hayalini kurduğunuz baş döndürücü vücuda sahip olmak için Vaser High Definition estetik girişiminden yararlanabilirsiniz. Vaser High Definition uygulaması sayesinde tıpkı bir heykeltıraş gibi vücudunuzdaki fazla yağları yok ederek ince, kıvrımlı ve çekici vücut yaratılabilir. Vaser liposuction teknolojisinden faydalanan bu uygulama, saatler süren spor egzersizleri sonucunda ulaşabileceğiniz vücudu bir saat içinde elde etmenizi sağlar. Liposuction uygulamaları içinde en iyi ve en etkili sonucu yaratan bu tedavi programı hem kadınlara hem de erkeklere uygundur.

Vaser HiDef tekniği nedir?

Vaser Hi Def uygulaması bir liposuction yöntemidir. Bu uygulamanın klasik liposuction işleminden tek farkı, kişinin fazla yağları değerlendirilerek ihtiyacı olan bölgelere aktarılır. Böylece hastalar incelmekle kalmayıp, ihtiyacı olan bölgelerde dolgunluk yaratabilirler. Özellikle kalça, göğüs ve yüz bölgesine aktarılan yağlar hastaların daha dolgun ve yuvarlak hatlara sahip olmasına yardımcı oluyor. Vaser Hi- Def yöntemi tek başına zayıflama yöntemi değil vücut şekillendirme uygulamasıdır. Bu teknik sayesinde vücudunuz hem incelir, hem de talep ettiğiniz bölgelerde daha belirgin ve dolgun hatlar yaratılır.

Vaser HiDef Liposuction nasıl yapılır?

Öncelikle Vaser liposuction yaptırmak isteyen hastaların bölgesel yağları kontrol edilir. Kişinin yağlı bölgeleri işaretlenerek nereden, kaç kilo yağ çekileceği belirlenir. Daha sonra bu bölgeye özel bir solüsyon sürülür. Bu sıvının amacı yağ dokularının birbirinden ayrılmasıdır. Böylece Vaser Liposuction işlemi çok daha rahat ve etkili gerçekleşecektir. Kişiye yapılacak uygulamaya göre anestezi türü seçilir. Eğer Vaser liposuction dışında farklı bir işlem daha yapılacaksa genel anestezi tercih edilebilir. Sadece Vaser liposuction için lokal anestezi kullanılıyor.

İnce kanüller yardımıyla kişilerin bölgesel yağlarının çekileceği alana girilir ve yağlar eritilir. Eritilen yağlar dışarı ince kanüllerle sıvı olarak çekilir. Böylece bu yağlar vakit kaybetmeden kişinin talep ettiği bölgelerine uygulanabilir. Vaser Liposuction’un bir diğer avantajı ise deri altındaki yağ dokusunu erittiği için ciltte dalgalı bir oluşum yaratmamasıdır.

Vaser HiDef yöntemi hangi bölgelere uygulanır?

Vaser liposuction hem kadınlara hem de erkeklere uygundur. Bu vücut şekillendirme işlemi kişinin istediği bölgelere uygulanabilir. Kadın hastalar daha çok kollarına, karın bölgesine, beline, sırt ve bacaklarına liposuction yaptırmayı tercih ediyor. Erkekler ise kollarına, göğüslerine, karın ve bel bölgesine, sırt ve bacaklarına yağ aldırma tedavisi yaptırıyor. Kadınlar daha dolgun bir vücut talep ederken, erkekler daha maskülen ve kaslı vücut yaratılmasını istiyor. Vaser Hi-Def bu iki talebi de yerine getirecek kadar etkili bir uygulamadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir