Botox, yüz kaslarınızın sürekli hareketiyle oluşan ince çizgileri ve kırışıklıkları geçici olarak düzeltir.

Kaşlarınızı çattığınızda, gözlerinizi kısarak baktığınızda, gülümsediğinizde kaş arasındaki kırışıklıklar etkinleştirilir. Tekrarlanan bu kas hareketlerinin bir sonucu olarak kırışıklıklar gitgide gelişir.

Kaş Arası Botoks Nedir?

Botoks, dünyadaki en popüler kozmetik enjekte edilebilir aktif bileşendir. Clostridium botulinum adlı bir bakteriden elde edilir. Küçük miktarlarda enjekte edildiğinde Botox, kaş arasındaki kırışıklıkları ve çizgileri düzeltir. FDA onaylıdır ve yumuşatma etkisini seven yüzbinlerce insan tarafından güvenilerek tercih edilmektedir.

Botoks Kaş Arası Görünümü için Ne Yapabilir?

Botox, kaşların arasında, burundaki gülünce oluşan tavşan çizgilerinde derinleşmiş kırışıklıkları tedavi eder.

İnce çizgiler ve kırışıklıklar için tedaviler eskiden çoğunlukla kadınlar tarafından seçilse de erkekler de giderek botoxun faydalarından yararlanmaktadır.

Tüm botoks enjeksiyonları, yüz kas yapısı hakkında kapsamlı bilgiye sahip, son derece yetenekli, uzman kişi tarafından yapılmalıdır, böylece sonuçlar taze ve doğal görünür.

Kaş Arası Botox Uygulaması için Uygun Bir Aday mıyım?

Kaş arası ince çizgilerin ve kırışıklıkların size daha yaşlı, yorgun bir görünüm verdiğini hissediyorsanız,
Kaşlarınız arasında çatık çizgiler veya derin bir kırışıklık yaşıyorsanız,
Hamile değilseniz,
Emzirmiyorsanız,
Botilinium Toksin bileşenlerden herhangi birine alerjiniz yoksa,
18 yaşını geçmiş her yetişkin uygun bir adaydır.

Kaş Arası Botox Uygulaması Sonrası!

Botox için iyileşme süresi yoktur. Enjeksiyonlarınız tamamlandığında, gününüze kaldığınız yerden devam etmekte özgürsünüz. Enjeksiyon bölgelerine masaj yapmamanızı veya cilde bastırmamayı tercih ederiz. Bu, morarma ve şişme olasılığınızı artırabilir. Ayrıca tedavinizin yapıldığı gün yorucu egzersiz, aspirin, alkol ve doğrudan güneşe maruz kalmaktan kaçınmanızı önemlidir.

İşlem sonucu oturmaya başlarken avantajlardan yararlanın. Tam etki için bu zaman dilimi iki haftayı bulabilir. Kasların gevşemeye başladığını ve ince çizgilerin solmaya başladığını görebilirsiniz.

İki haftada birkaç istenmeyen hat kaldığını fark ederseniz, lütfen bir rötuş randevusu için ofisimizi arayın. Endişelerinizi gidermekten memnuniyet duyarız.

Kaş Arası Botoks Etkisi Ne Kadar Sürer?

Botox’un sonuçları kişiden kişiye göre değişebilir, ortalama dört- altı ay arasındadır. İnce çizgilerin ve kırışıklıkların yeniden ortaya çıktığını gördüğünüzde, cildiniz size bir sonraki tedavinizin zamanının geldiğini bildirir.

Kaş Arası Botoks Fiyatları

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet ve haber sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Alanında uzman doktor tarafından uygulanan Kaş arası botoks fiyatları Nişantaşı Quartz Klinik +90 212 241 46 24 nolu telefon numaramızı arayarak randevu oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın