Baby Face Beauty cilt bakımı yüzdeki ince kırışıkların ortadan kalkmasına ve cildin parlamasına yardımcı olur. Aynı zamanda Baby Face Beauty cilt bakımı cildi sıkılaştırarak adeta anti-aging efekti de yaratır. Bu uygulamadan sonra hızlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Cilt bakımı bittiğinde yüzünüzde hafif bir kızarıklık olması normaldir. Birkaç saat sonra cilt renk tonunuzun daha eşit göründüğünü ve yüzünüze gençlik etkisi geldiğini fark edeceksiniz. Ameliyat masasına yatmadan genç görünmek ve hızlı bir sonuç almak istiyorsanız Baby Face Beauty cilt bakımı yaptırabilirsiniz.

Baby Face Beauty cilt bakımı nasıl yapılır?

Cildinize iyi bakmak için en iyi kremleri kullansanız da cildin alt katmanlarına ulaşmayan bu kremler etkili bir anti aging görevi görmez. Baby Face Beauty cilt bakımı ise bakım kremlerinin aksine cildin orta tabakasına ulaşarak kullanılan kozmetik ürünün etkisini göstermesine yardımcı olur. 1927 nm dalga boyutundaki Thulium Lazer sayesinde bu cilt bakımında uzmanlar tarafından hazırlanan ilaç karışımı cildin orta tabakasına ulaştırılır.

Baby Face Beauty uygulamasında kullanılan ürünler hastanın cilt yapısına ve ihtiyacına göre uzmanlar tarafından seçilir. Bu aşamada A ve C vitamini, Tranexamic Acid; Resveratrol, kök hücre içeren nano partiküllü Lasemd ampulleri kullanılır.

Baby Face Beauty hangi cilt tipleri için uygundur?

Öncelikle BabyFace Beauty cilt bakımının her cilt tipine uygun olduğunu söylemeliyiz. Eğer cildinizdeki sorunlardan hızlı bir şekilde kurtulmak, iyileşme süreci ile zaman kaybetmek istemiyorsanız bu cilt bakımı sizin için doğru tercih olacaktır. Cildindeki ufak pürüzler yüzünden kusursuz makyaj yapamayan, cildinde ki gözeneklerden şikayetçi olan ve cildinin mat görünmesinden şikayetçi olanlar için Baby Face lazer önerilir.

Baby Face Beauty cilt bakımının etkileri nelerdir?

Baby Face Beauty cilt bakımı cildinizin canlı ve parlak görünmesini sağlayacak. Özellikle 35 yaş ve üzerinde olan kişiler için düzenli Babyface cilt bakımı yaptırmak yaşlılık etkilerinin silinmesine yardımcı olacaktır. Bu cilt bakımında anti aging serumlar kullanılarak kişilere yaşlanma karşıtı uygulama yapılabilir. Kırışıkların giderilmesinde, cildin gençleşmesinde ve daha pürüzsüz görülmesinde BabyFace Beauty son zamanların en popüler uygulamalarından biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.