İğneli Radyofrekans ile cildinize gençlik gelecek! Cildiniz ufak ufak kırışmaya başlıyorsa yaşlılık sinyalleri çalmaya başladı demektir. Cildinizde ki kırışıkları tedavi etmek için altın iğne size uygun bir tedavi olacaktır. Altın iğne Avrupa’da ve Amerika’da oldukça yaygın kullanılan bir estetik uygulamasıdır. Altın maddesinin enerji iletimi kullanılarak cildin homojen bir şekilde gençleşmesi ve bu etkinin derinin en alt katmanlarına kadar inmesi amaçlanır.

İğneli Radyofrekans nedir?

Altın iğne cilt kırışıklarını tedavi etmeyi amaçlayan bir radyofrekans uygulamasıdır. Bu uygulamada kullanılan altın iğneler, cildin en alt katmanlarına kadar inerek ciltteki gevşekliğin azalmasını sağlar. Altın iğne işleminde kullanılan iğneler altındır. Bu işlemde altının iyileştirici özelliği ve enerji iletim özelliğinin avantajlarından yararlanılır. Cildin alt katmanlarına uygulanan altın iğne, ciltteki kolajen üretimini uyararak ciltteki gençleşme sürecini başlatır.

Altın iğne uygulaması ile hangi bölgeler tedavi edilebilir?

İğneli Radyofrekans işleminin en sık uygulandığı bölge yüzdür. Yaşlılık etkilerini ilk olarak yüzümüzde görürüz. Vücudumuzun ilk olarak kırışan bölgesi de yüzdür. Bu nedenle kişiler öncelikli olarak yüzlerine daha genç bir görünüm kazandırmak isterler. Yüz bölgesinden sonra altın iğne ellere, boyun bölgesine ve dudak çevresine de uygulanabilir. Özellikle dudak çevresi gibi hassas ve zor bölgelerde etkili olan altın iğne uygulaması tek seansta tamamlanıyor.

İğneli Radyofrekans nasıl uygulanır?

İğneli Radyofrekans uygulaması pratik ve etkili bir estetik işlemdir. Tek seanstan sonra hızlı bir şekilde sonuçları görmeye başlarsınız. Öncelikle uygulama yapılacak olan bölgeye anestezik bir krem sürülür. Cilt kırışıklarının olduğu alana altın iğneler enjekte edilir. Altın iğneler cildin alt katmanlarına uygulandığı için, deri yüzeyini etkilemez ve iz bırakmaz.

İğneli Radyofrekans cilt alt dokusuna uygulandığı anda kolajen liflerini uyarır ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Yüzdeki kırışıkları giderir, cildin daha genç ve parlak görünmesini sağlar.

İğneli Radyofrekans uygulamasının etkileri nelerdir?

Altın iğnenin asıl amacı deride oluşan kırışıkları en aza indirmektir. Aynı zamanda altın iğne uygulaması cilt lekelerini de tedavi eder, sivilce izlerinin geçmesine yardımcı olur. Yüzeysel kılcal damarlar ve çatlak tedavisinde de altın iğne teknolojisinden yardım alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.