Hydrafacial ile 4 adımda güzelliği yakalayın! Hydrafacial cilt bakımı, cilt sorunlarınızı tedavi ederek size daha pürüzsüz ve genç bir cilt yaratır. Hydrafacial bakımı hem sivilce sorunları için kullanılabilir hem de kırışık tedavisinde tercih edilebilir. Cilt probleminize göre ayarlanan Hydrafacial serumları ve led ışık tedavisi size en uygun sonucu yaratır. Klasik cilt bakımından farklı olarak, Hydrafacial cilt bakımında kullanılan elmas başlık ve led ışık uygulaması cildinizdeki sorunları kalıcı olarak tedavi eder.

Hydrafacial hangi sorunları tedavi eder?

  • Siyah noktalar
  • Akne problemi
  • Güneş lekeleri
  • Renk eşitsizliği
  • Cilt kırışıkları
  • Kuru cilt

Hydrafacial nedir?

Hydrafacial uygulaması Vortex-Fusion teknolojisini kullanır. 4 adımdan meydana gelen bu teknoloji Hydrafacial cilt bakımını meydana getirir. Hydrafacial cilt bakımına başlamadan önce cilt vakum yardımıyla temizlenir. Böylece cilt bakımında uygulanacak serumların cildin en alt katmanlarına ulaşması sağlanır. Vakumla yapılan cilt temizliği siyah noktalar ve akneler için de oldukça önemlidir.

Hydra peeling: Peeling adımı sayesinde gözeneklere dolan kirler ve ölü deri soyularak atılır. Hydrafacial uygulamasında peeling adımı vakumla yapılır. Cilt tipine uygun seçilen sıvılar kullanılarak vakumlama yöntemiyle peeling gerçekleştirilir. Tahriş olmaya yatkın olan sivilceli ve kalın gözenekli cilt tiplerinde elmas başlıklar tercih edilir. Bu başlıklar ciltte mikrodermabrazyon sağlayarak peeling adımında cildin kızarmasını önler.

Serum uygulaması: Hydrafacial cilt bakımında kişinin cilt sorununa uygun olarak serum seçimi yapılır. Lekeli, sivilceli ve geniş gözenekli ciltler için yağ dengeleyici serumlar tercih edilmelidir. Siyah noktalı, ince kırışıklara sahip ve oldukça kuru yapılı ciltler için hyaluronik asit içeren serumlar kullanılır.

Nemlendirme: Özel spiral tasarımlı başlıklarla nemlendirici sürülür. Nemlendirici, peptidler, antioksidanlar ve hyaluronik asit cilde uygulanarak nem dengesi sağlanır.

Led ışık: Hydrafacial cilt bakımının en son adımı led terapidir. Led ışık tedavisinde mavi veya kırmızı ışıktan size en uygun olanı seçilir. Sivilceli ciltler için mavi ışık terapisi, ince kırışıklara sahip olan kişiler için ise kırmızı ışık terapisi önerilir. Mavi led ışık, aknelerin meydana gelmesini sağlayan bakterileri yok eder. Kırmızı ışık ise kolajen liflerini uyararak cildin sıkılaşmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.