Hydrafacial cilt bakımı cildin elastikiyetini geri kazandırmada ve cildin nemlendirilmesini sağlamada oldukça etkili bir uygulamadır. Hydrafacial cilt bakımı sivilceli ve lekeli ciltlerde pürüzsüz görünüm sağlamayı hedefler. Hem cildi derinlemesine temizleyen hem de cilt kusurlarını tedavi etmeyi amaçlayan bu cilt bakımı her cilt tipi için uygundur. Hydrafacial cilt bakımının etkileri kalıcıdır, işlem tamamen ağrısız ve acısız olarak tamamlanır.

Hydrafacial cilt bakımının avantajları nelerdir?

Hydrafacial cilt bakımı cildin vakumlanarak temizlenmesini sağlar. Böylece gözeneklere dolan makyaj artıkları, yağlanmalar ve siyah nokta oluşumları derinlemesine temizlenir. Temizlenen cilde uygulanan anti aging serumlar kişilerin daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmalarını sağlıyor. Hydrafacial cilt bakımının en büyük avantajlarından biri de herhangi bir kızarıklık veya morluk yapmamasıdır. İşlemden sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Hydrafacial kaç aşamadan oluşur?

Hydrafacial toplamda 5 aşamadan meydana gelir.

Temizleme: Hydrafacial cilt bakımının ilk adımı temizliktir. Vakum sistemi sayesinde cilt bakımına başlanmadan gözenekler derinlemesine temizlenir.

Hydra peeling: Hydra peeling adımı özellikle sivilceli ve lekeli cilt için oldukça etkilidir. Vakum ve kişiye özel serumlar kullanılarak peeling işlemi tamamlanır. Bu adımda ciltte herhangi bir tahriş oluşmaz. Hydrafacial uygulamasının elmas başlığı sayesinde deride mikrodermabrazyon sağlanır.

Serum uygulaması: Cilt bakımının tedavi edici adımı kişiye uygun doğru serum uygulamasıdır. Kuru ciltler için hyaluronik asit içeren serumlar tercih edilir. Yağlı ciltler için ise yağ dengeleyici serumlar kullanılır.

Nemlendirme: Serum uygulamasından sonra cildin nem dengesini sağlamak gerekir. Bunun için nemlendirici, antioksidan, hyaluronik asit ve peptidler yüze uygulanır.

Led uygulaması: Hydrafacial cilt bakımının tedavi edici adımlarından biri de led ışık uygulamasıdır. Mavi led ışık sivilcelerin azalmasını sağlar ve porların temizlenmesine yardımcı olur. Kırmızı led ışık ise kırışıkların azalmasını sağlar ve cildi sıkılaştırır.

Hydrafacial cilt bakımı uygulaması

Hydrafacial cilt bakımından etkili sonuçlar almak için 4 ila 6 seans arasında yaptırmanızı öneririz. Her seansın arasında bir hafta olması yeterlidir. Size kaç seans cilt bakımının gerektiğini uzman hekimden öğrenebilirsiniz.

Hydrafacial cilt bakımı FDA onaylı ve tamamen güvenilir bir bakımdır. Her yaş grubuna uygulanabilir.

Hydrafacial Cilt Bakımı” İçin 4 Sıkça Sorulan Sorular

 1. Maygül dedi ki:

  Hydrafacial cilt bakım fiyat alabilir miyim?

  1. Qadmin dedi ki:

   Merhaba mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 2. nesrin dedi ki:

  Hydrafacial cilt bakımı için fiyat alabilir miyim?

  1. quartz dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için tarafınıza mail atılmıştır.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir