Yanak ve elmacık kemiği dolgu uygulaması, yüz hatlarının vurgulu görünmesi için yapılan estetik uygulamadır. Hollywood’dan ülkemize kadar uzanan bu estetik uygulaması kadınların yüzlerinde altın orana sahip olmasına yardımcı olur. 

Günümüzdeki güzellik anlayışı, elmacık kemiğinin çıkık, çene hattının daha belirgin olduğu üçgen yüz şeklinin etrafında toplanıyor. Basık ve düz hatlarını daha genç ve çekici bir hale çevirmek için yanak ve elmacık kemiği dolgusu yaptırabilirsiniz. Yanak dolgusu, ameliyatsız estetik yaptırmak isteyen, yüzünde hızlı ve etkili değişim isteyenler için günümüzün en yaygın uygulamalarından biridir. 

Yanak ve elmacık kemiği dolgusu kimlere uygundur?

Yanak dolgusu, zayıf yüz hatlarına sahip olan kişiler için en uygun estetik uygulamalardan biridir. Zayıf yüz hatları genetik olarak oluşabildiği gibi, yaşlanma ve zayıflama sonrasında da oluşabiliyor. 30’lu yaşlardan itibaren vücut Hyaluronik asit ve kolajen üretimini yavaşlattığı için yüzde sarkma ve cilt kırışıklığı meydana gelebilir. Bu sorunları ortadan kaldırmak ve yüze daha dolgun bir etki sağlamak için Hyaluronik asit dolgusunu sizlere öneririz. 

Elmacık kemiği dolgusu fiyatları, yüz estetiği fiyatlarından çok daha uygundur ve iyileşme süreci yok denecek kadar azdır. Yoğun çalışan, ameliyat olacak vakti olmayan ve daha ekonomik estetik fiyatları isteyen kişiler için yanak ve elmacık kemiği dolgusu uygun olacaktır. 

Yanak dolgusu yaptıranlar ne düşünüyor?

Yanak Hyaluronik asit dolgusu, yüzde lifting etkisi yaratır ve daha genç görünmenizi sağlar. Yanak dolgusu yaptıranlar da yüzlerindeki kırışıkların daha az belirgin olduğunu ve yüzün yukarı doğru kalktığını gözlemliyor. Siz de yanak dolgusu öncesi ve sonrası fotoğraflarına bakarak bu farkı görebilirsiniz.

Elmacık kemiği dolgusu yaptıranlar, 16 ila 18 ay boyunca yüzlerinde daha dinamik ve genç bir etki görür. 18 ayın sonunda dilerseniz elmacık kemiği dolgusunu yeniletebilirsiniz. Yüze dolgu yaptırmak tamamen güvenlidir. Vücutta doğal olarak bulunan Hyaluronik asit maddesinden meydana gelen dolgu uygulaması yüzde alerjiye sebep olmaz.

Yanak ve elmacık kemiği dolgusu nasıl yapılır?

Yanak ve elmacık kemiği dolgusu için Hyaluronik asit bazlı yüz dolgusu tercih ediyoruz. Yanak ve elmacık kemiği alanında uzman hekimimiz tarafından incelenerek en uygun noktalar belirlenir. Dolgu yapılacak olan yüzde doğal bir sonuç elde etmek için yüz dolgusunun uygun miktarda farklı noktalara yapılması önemlidir.

Yüz dolgusundan önce anestezik kremle yüz uyuşturulur ve minik bir enjektör yardımıyla yanak dolgusu tamamlanır. Elmacık kemiği dolgusundan sonra günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. 

Yüz Dolgusu Fiyatları

Yanak dolgusu fiyatları, uygulanacak dolgu miktarına göre değişiklik gösterebilir. Yanak ve elmacık kemiği dolgusu fiyatları ve yanak dolgusu Nişantaşı bölgesinden bilgi almak isterseniz  0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir