Vaser 4D Liposuction, vücudunuzda ki fazla yağların vakumu için ideal bir uygulamadır. Bölgesel inatçı yağlarınızdan kurtulmak için yemek yemeyi kısıtlamak veya zorlu spor egzersizleri yapmak zorunda değilsiniz. VASER Liposuciton uygulamasında yağ enjeksiyonlarının stratejik bir kombinasyonunu kullanarak, “six packs” kas sistemini açığa çıkarabilirsiniz. İnce kanüllerle çekilen yağlar, vücudun ihtiyacı olan bölgelere enjekte edilerek hem incelebilir hem de vücudun ihtiyacı olan bölgelerini dolgunlaştırabilirsiniz.

4D High-Def VASER Vücut Şekillendirme Nedir?

4D High-Def Vücut Şekillendirme, bireysel olarak hastanın ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilir. Bu uygulama tipik olarak iki adımı içerir. İlk olarak, VASER LipoSelection, yağ birikintilerini parçalamak ve karın bölgesinden çıkarmak için kullanılır. Bu ultrason destekli liposuction tekniği, karın bölgesini şekillendirmek için idealdir, çünkü yağı çevreleyen deriye, kaslara ve sinir dokusuna zarar vermeden çok hassas bir şekilde yağı çıkarır.

İhtiyaç doğrultusunda, VASER LipoSelection, göğüslerinizi, kalçalarınızı veya yüz hatlarınızı vurgulamak ve vücut hatlarınızı daha da dolgunlaştırmak için diğer bölgelere yağ enjeksiyonları ile tamamlanabilir. VASER LipoSelection, eski liposuction teknikleri ile karşılaştırıldığında yağları daha temiz bir şekilde çektiğinden, daha az ödem yaptığından ve yeniden enjeksiyona uygun olduğundan tercih sebebi olabilir.

Neden 4D VASER Vücut Şekillendirme Yaptırmalısınız?

4D Vücut Şekillendirme, geleneksel liposuction’a, özellikle de abdominallerine daha “kaslı bir görünüm” isteyen hastalar için birçok avantaj sunar:

VASER LipoSelection ile 4D Şekillendirme, kas sisteminin doğal hatlarını izleyerek kişilerde yağ azalmasını sağlar. Ultrason destekli teknik, komplikasyonların azaltılması ve daha hızlı iyileşme için uygulama bölgesinin çevresindeki dokularda oluşabilecek travmayı büyük ölçüde azaltır.
4D kullanılarak çıkarılan yağlar, göğüslere, kalçalara veya daha iyi sonuçlar için diğer alanlara enjeksiyon edilebilir. Vücudunuzda daha kaslı bir görüntü elde etmek ve çıkarılan yağların vücudun diğer bölgelerinde kullanılmasını sağlamak için klasik yağ vakumu teknikleri yerine 4D Vaser vücut şekillendirme uygulamasını sizlere öneriyoruz.

Vaser Liposuction Sonrası İyileşme Süreci

Vaser 4D Liposuction sonrası günlük hayatınıza kolaylıkla dönebilirsiniz. İlk 2-3 gün ağrınız olsa da 3.günden itibaren ameliyat olduğunuzu dahi unutabilirsiniz. Egzersiz yapan kişiler için ameliyattan sonra 3-4 hafta beklemenizi öneririz. Ameliyattan 3 hafta sonra spor hayatınıza dönebilirsiniz.

Bir yanıt yazın