Somon DNA ile Doğal Gençlik

Somon DNA aşıları cilt yenileme ve cilt kalitesini arttırma için ideal medikal işlemlerdir. Somon DNA aşıları cildin daha güçlü olmasını sağlar, cilt yapısının esnemesini sağlar. Cilt kalitesinin artmasına yardımcı olan bu işlem aynı zamanda cildin fibroblastlarının trofizminin de artmasına yardımcı olur, güneşin zararlı ışınlarının ciltte bıraktığı izleri siler. SomonDNA aşıları cilt bakımında yepyeni bir devir açılmasını sağlıyor. Bu aşılardan sonra cildiniz çok daha parlak, pürüzsüz, sağlıklı ve sıkı görünecektir.

Somon DNA aşısının içeriği nedir?

Somon DNA aşısı, hyalüronik asit ve somon balığının sütünden elde edilir. Tamamen doğal içeriklere sahip olan bu aşılar cildin genç ve elastik görünmesine yardımcı olur. Somon sütünden meydana gelen DNA’lar cilde uygulandığı anda gençlik ve parlaklık etkisi gösterir. Son yıllarda artan DNA araştırmaları estetik dünyasına yeni uygulamalar eklemiştir. Bunların arasında en etkili sonuçlar gördüğümüz işlem Somon DNA aşısıdır. SomonDNA aşıları cildin yaşlanma sürecini yavaşlatarak kişilerin yüz germe gibi ameliyatlara olan ihtiyacını ertelemektedir.

Somon DNA aşılarının etkileri nelerdir?

Somon DNA aşılarının en önemli etkisi, cildin doğal görüntüsü değişmeden daha genç görünmesini sağlamasıdır. Cildiniz içten gelen bir parlıkla ışıldayacaktır. Kuruyan cildinizde, su moleküllerini tutarak cildinizin daha nemli görünmesini sağlar. Cildinizin elastikiyeti artar, kırışıklarınız azalır ve yüzünüz daha sıkı görünür. Güneşin yüzünüz de bıraktığı zararlı etkiler de somon DNA aşısı ile silinir. Somon DNA ile cildiniz daha dinlenmiş ve tazelenmiş görünecektir.

Somon DNA Aşısı Nasıl Uygulanır?

DNA aşıları iki aşamada uygulanır. İlk aşama nemlendirme adımıdır. Bu adım ortalama 2 hafta sürer. Nemlendirme adımında cildin daha parlak ve sağlıklı görünmesi için Hyaluronik asit tedavisi yapılır. Böylece cildin nem dengesi düzenlenir, Somon DNA aşıları için alt yapı hazırlanır. Kısaca bu iki haftaya hazırlık aşaması da denilebilir. 2.aşamaya geçildiğinde somon balıklarından elde edilen iğneler cilde uygulanmaya başlanır. Somon balıklarının sütünden elde edilen bu aşılar cilt altına enjekte edilir. Uygulamadan hemen sonra cildin daha parlak görüldüğü ve sıkılaştığı fark edilir. Somon DNA aşılarından sonra hastanede kalmanıza gerek yoktur. Aşı yapılan yerde ufak kızarıklar olabilir ama bir saat içinde geçecektir.

Somon DNA aşıları hangi tedaviler için tercih edilir?

DNA aşıları en yaygın olarak cilt yapısını tedavi etmek ve cilt kalitesini arttırmak için tercih edilir. Bunun yanı sıra boyun, dekolte bölgesi, el ve dudakların da yenilenmesi için somon DNA aşıları tercih edilebilir. Eğer göz çevrenizde koyu halkalar varsa ve göz altı torbalarından şikayetçiyseniz somonDNA aşıları göz çevrenize de iyi gelecektir. Kadınlarda görülen çatlak, saç dökülmesi tedavileri için de SomonDNA aşıları kullanılır. Cildinizde oluşan sivilce izlerini gidermek için bu aşıları değerlendirebilirsiniz. Kısaca cildinizde görülen her türlü estetik sorun için somon DNA problemini size önerebiliriz.

Somon DNA aşılarının etkisi ne kadar sürer?

Somon DNA aşısının etkisi uygulama anından itibaren başlar. Her somon DNA aşı seansında daha yoğun bir etki göreceksiniz. Somon DNA aşılarından sonra bu etkiyi cildinizde bir yıl boyunca taşıyacaksınız. Somon DNA aşılarının etkisini yoğunlaştırmak isterseniz botoks, göz altı ışık dolgusu ve yüz dolgusu gibi estetik işlemleri değerlendirebilirsiniz. Kombine yapılan uygulamalar yüzünüzde daha etkili gençlik görünümlerine ortam hazırlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.