OxyGeneo+ cilt bakımı, cilt kırışıklıklarını azaltan ve cildi derinlemesine nemlendiren bir cilt yenileme bakımıdır. OxyGeneo içerdiği adımlardan dolayı 3’ü 1 arada cilt bakımı olarak adlandırılır. OxyGeneo+ cilt bakımında cilt derinlemesine temizlenir ve ölü cilt dokusu atılarak cildin kendini yenileme süreci başlatılır. OxyGeneo cilt bakımı günümüzdeki diğer cilt bakımlarından daha yumuşak ve etkili sonuçlar bırakıyor. Cilt rengini ve cilt dokusunu iyileştirmeye odaklanan bu cilt bakımı sayesinde cildiniz çok daha canlı ve parlak görünecektir.

OxyGeneo+ cilt bakımı ile cildinizi yenileyin

OxyGeneo+ cilt bakımının kırışıkların görünümünü azalttığı ve cilde canlı bir ifade bıraktığı araştırmalar sonucu kanıtlanmıştır. 3’ü 1 arada olan bu cilt bakımı cilt rengini eşitler, cilt dokusunu iyileştirir ve cildin daha beslenmiş ve sağlıklı görünmesini sağlar.

OxyGeneo cilt bakımı, cildinizi yenilemek için cilt derisinin dış katmanlarının kontrollu bir şekilde dökülmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda cilt bakımının tedavi aşamasında canlandırıcı temel besin maddeleri cilde derinlemesine uygulanır. Bu infüzyon adımı cildimizde kuruyan bölgelerin kolayca tedavi olmasına yardımcı olacaktır.

OxyGeneo+ cilt bakımından neler beklenmeli?

OxyGeneo teknolojisi, cildi klasik cilt bakım uygulamalarına göre daha derin bir seviyede tedavi ederek yaşlanma sürecinde ortaya çıkan kırışıkları ve cilt lekelerini tedavi eder. Bu etki içinde  Tripollar cilt sıkılaştırma teknolojisini kullanır.

OxyGeneo cilt bakımında doğal kolajen üretimi uyarılır ve cildin doku katmanlarına enerji gönderilir. Böylece uygulama sonrasında cilt daha nemlenmiş görünür, daha sağlıklı durur. Aynı zamanda cildinizde ki gözeneklerin sıkılaştığını ve kırışıklarını azaldığını da fark edeceksiniz.

OxyGeneo Cilt Yenileme Bakımı Sonrası

OxyGeneo+ seansı acısız, pratik bir şekilde uygulanır. Uygulamadan hemen sonra günlük hayatınıza geri dönebilirsiniz. Cilt bakımı yaptırdıktan sonra cilt sağlığınızı korumak için mutlaka ilk 24 saat içinde güneş kremi kullanmalısınız.

Uygulama boyunca OxyGeneo cilt bakımı başlığı, cildinize masaj yapar gibi bir his bırakacaktır. Hassas uygulama başlığı sayesinde akneli ciltlere de OxyGeneo cilt bakımı yapılabiliyor.

Eğer cildinizi yenilemek istiyorsanız ortama 4-6 seans OxyGeneo+ cilt bakımı yaptırmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.