Yağ transferi ile yapılan BBL ( Brezilya tekniği ile popo kaldırma estetiği) kişilerin daha çekici bir popoya sahip olmalarına yardımcı olur. BBL hem kadınlar, hem de erkekler için uygundur. Popoya yapılan yağ transferi için vücudunuzdaki fazla bölgesel yağlar kullanılır. Bu nedenle BBL estetiğinden sonra hastalar daha ince ve kıvrımlı hatlara sahip olurlar. Zamanla formunu kaybeden poponuza yeni bir şekil vermek için, popo estetiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Neden popo estetiğine ihtiyaç duyarız?

Sık sık kilo alıp vermek, yaşlanmak ve genetik faktörlerden dolayı zamanla popomuzun formunu kaybettiğini görürüz. Popo şeklini beğenmeyen kişiler için estetik operasyonlar tek çaredir. Çünkü diyet ve egzersiz programları ile popo kaldırmak neredeyse imkansız bir işlemdir.

Yağ transferi ile yapılan popo kaldırma estetiği BBL, poponun daha sıkı, dolgun ve kalkık görünmesine yardımcı olur. Yağ hücrelerinin kendini yenileme kapasitesi olduğu için BBL yaptırdıktan sonra poponuzda daha genç ve fit bir etki göreceksiniz.

Neden Brezilyalı poposu?

Brezilya poposu denilince akla ilk olarak kalkık ve dik kalçalar geliyor. Brezilya poposu geniş bir kalça anlamına gelmez, tam tersi dolgun ve yukarıya doğru kalkık popo anlamına gelir. Bu nedenle Brezilya popo estetiği en çok poposunda sarkma, düzlük ve forum kaybı olan kişiler için önerilir. Brezilya tekniği ile yapılan popo estetiği, kişinin kendi bölgesel yağlarından yapılacak transfer ile tamamlanır. Bu nedenle popo estetiği yaptırmak isteyenler çok zayıf olmaması ve vücudunda bölgesel yağların olması gerekmektedir.

BBL sonrası iyileşme süreci

Brezilya popo estetiği yaptırdıktan sonra hassas bir iyileşme sürecine girilir. Ameliyattan sonra iki-üç hafta boyunca popo üzerine oturmak ve yatmak tavsiye edilmez. İşlemden sonraki ilk 12 gün uzman hekimin önereceği korseyi takarak poponuzun yeni şeklini koruyabilirsiniz. Korse kullanmak hastaların günlük hareketleri daha rahat bir şekilde yapmalarına yardımcı olur. Ameliyattan sonraki ilk üç hafta deniz ve havuzlardan uzak durmalı, enfeksiyon riskine karşı hekiminizin önerilerine uymanız gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.