Ameliyatsız popo kaldırma, cerrahi işlemlerden korkan kadın ve erkekler için bir seçenektir. Vücudun diğer bölgeleri gibi, popo da zamanla sizi görünüşünüzden daha az memnun hissettiren negatif değişiklikler yaşayabilir. Kalçalar zamanla sıkılığını ve şeklini kaybedebilir; yaş, hamilelik, kilo dalgalanmaları, menopoz ve yerçekimi gibi çok sayıda faktörün doğal bir sonucudur. Popo dolgunluğunuz gözle görülür şekilde azalmışsa veya daha şekilsiz bir hale gelmişse, en sevdiğiniz kotlarınızı ve taytlarınızı bir kez daha güvenle sergileyebilmeniz için popo şeklinizi eski haline getirmek için bir ameliyatsız popo kaldırma tedavi seçeneği olduğunu unutmayın. Anestezi veya kesi olmaksızın arka tarafa dolgunluk ve şekil sağlayabilen bir prosedür, ameliyatsız kalça kaldırma olarak bilinir.  CE ve FDA onaylı bu tedavi teknolojisi sayesinde tanıştığımız VELASHAPE III cihazıdır. Cihaz  non-invaziv vücut şekillendirme için mükemmel bir tedavi seçeneğidir. Bu formülasyon hemen hacim katmaz, ancak vücudun kendi kolajen üretimini zamanla doğal olarak genç bir hacim üretmesi için uyarır. İyileştirmelerin gelişmesi zaman alırken, sonuçlar da daha uzun sürer ve çoğu hasta ameliyatsız kalça kaldırma işleminden uzun etki görür. Daha derin dermal yapıdaki kolajen uyarımı, daha büyük hacmin ötesinde faydalar sunar. İşlem aynı zamanda cildi dışarıdan pürüzsüzleştirir ve gençleştirir, daha pürüzsüz, daha çekici bir kontur oluşturur. Kolajen üretimi cildi kalınlaştırdığı ve çukurlu görünümü en aza indirdiği için selülit görünümünde bir azalma da görebilirsiniz. 

Ameliyatsız Popo Kaldırma Tedavisi Nasıl Çalışır? 

Velashape III’ün iki ayrı başlığı vardır, selülit için V şeklinde pürüzsüzleştirici bir başlık ve şekillendirme için 3 kademeli farklı bir başlık. VelaShape III, vakumlu başlığı sayesinde mekanik masaj yapar aynı zamanda radyofrekans ve kızılötesi enerjilerini kullanarak bölgenin şekillenmesini sağlar. Kalkık, pürüzsüz ve selülit içermeyen bir popo için VelaShape® III yani şekillendirme tedavisini değerlendirmelisiniz. Uzmanlaşmış derin ısıtma teknolojisini doğal kollajen üretimini tetikler ve cildi sıkılaştırır. 

Ameliyatsız Popo Kaldırma Size Uygun Bir Tedavi Mi?

Poponuzu şekillendirmek,ameliyat olarak  Brezilya Popo Kaldırma için yeterli yağa sahip değilseniz, ameliyatsız popo kaldırma düşünebilirsiniz . 

VelaShape® III kullanılarak ameliyatsız popo kaldırmaya uygun kişi özellikleri;

  • Sarkmaya başlayan popo ve basenler
  • Zamanla düzgün kıvrımlarını kaybeden vücut şekli
  • Popo da boşluk ve düşüklük
  • Selülit sebebi ile formunu kaybetmiş popo

Ameliyatsız Popo Kaldırma Tedavisinin Faydaları

Ameliyatsız popo kaldırma her hasta için en iyi seçenek olduğunu gösteren faydaları:

  • Hızlı ofis prosedürü, genellikle 45 dakikada tamamlanır.
  • Tedavi için anestezi gerekmez.
  • Kesi olmaması, ameliyat sonrası yara izi olmaması.
  • Transfer için başka bir bölgede yeterli yağ aramaya gerek yok.
  • Hastalar hemen normal aktivitelerine dönerler.
  • Sonuçlar sonraki aylarda doğal ve kademeli olarak ortaya çıkar.

Ameliyatsız Popo Kaldırma Fiyatları Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Ameliyatsız popo kaldırma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.