Velashape III İle Vücut Şekillendirme ve Bölgesel İncelme

VelaShape III vücut şekillendirme ve bölgesel incelme konusunda en etkili cihazlardan biridir. En son teknolojiyi kullanarak ortaya çıkarılan bu incelme cihazı, kişilerin bölgesel fazlalıklarının olduğu alanlara odaklanır ve selülitleri yok eder. Eğer sizin de bölgesel yağlanmanız veya selülit probleminiz varsa VelaShape III ile daha kıvrımlı ve ince bir vücut ortaya çıkarabilirsiniz.

VelaShape nedir?

VelaShape, FDA tarafından onaylanan, selülit ve bölgesel yağlara odaklanan vücut sıkılaştırma ve inceltme cihazıdır. Kızılötesi ve radyofrekans teknolojisini birleştiren bu cihaz vücutta etkili bir incelme yaratır. Uygulama yapılan bölgedeki ince çizgileri, genişleyen gözenekleri ve selülitleri tedavi eder.

VelaShape III nasıl uygulanır?

VelaShape III uygulama başlığı vücut sıcaklığını gerçek zamanlı olarak algılayarak uygulama kolaylığı sağlar. Aynı zamanda üç boyutlu uygulama başlığı vücudun farklı bölgelerine de ulaşabilme imkanı sunar. Uygulama dört adımdan meydana gelir.

Radyofrekans: Tedavi edilen bölgedeki kollajen üretimini uyarır ve cildin dokusunu geliştirir.

Kızılötesi lazer: Cildin daha derin katmanlarını ısıtır, böylece kolajen lifleri uyarır ve bölgesel yağın azaltılmasına yardımcı olur.

Vakum terapisi: Kan dolaşımını ve lenfatik drenajı teşvik eder, bu da tedavinin sonucu olarak yağ hücrelerinin parçalanmasından sonra ortaya çıkan toksinlerin yok edilmesini sağlar.
Şüphesiz bu da “portakal kabuğu” görünümünün yani selülitin azaltılmasını destekleyecektir.

Masaj: Uygulama sonrası masaj adımı sayesinde tedavi edilen bölgeye daha çok oksijen gitmesi sağlanır.

VelaShape III teknolojisi

VelaShape III cihazı, Radyofrekans ailesinin üçüncü nesline aittir. Çok daha hızlı ve daha etkili estetik sonuçlar elde etmek için en gelişmiş teknolojileri bir araya getirir. VelaShape III tedavi edilen bölgede genel bir gençleşme ve sıkılık sağlarken, sarkan bölgeler için kızılötesi radyo-frekans enerjisini kullanır.

VelaShape III etki mekanizması

  • Kızılötesi ışık deriyi 3 mm derinliğe kadar ısıtır.
  • Bipolar radyo frekansı dokuyu 20 mm derinliğe kadar ısıtır.
  • Enerji hassaslıkla uygulandığı için güvenli bir tedavi sağlanır.
  • Lenfatik drenaj sayesinde selülitler ortadan kaldırılır.

VelaShape III, radyofrekans ailesinin en güvenilir ve etkili cihazıdır. Özellikle karın ve bel bölgesindeki bölgesel yağlanmalarından kurtulmak ve selülit problemini ortadan kaldırmak isteyenler için VelaShape III önerilir.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.