Ultrashape, bölgesel zayıflama için tercih edilen en etkili medikal estetik uygulamalarından biridir. Vücudumuzun her yerindeki yağ dağılımı eşit değildir. Vücudun bazı bölgelerinde yağlar toplanırken, diğer bölgelerinde daha az yağlanma olabilir. Bölgesel yağlanmalar en çok bel, karın, kalça, kol ve bacaklarda görülür. Bölgesel yağlarınızdan kolay bir şekilde kurtulmak istiyorsanız Ultrashape tedavisini size önerebiliriz. Yağ hücrelerini yok etmek için tasarlanmış Ultrashape, bölgesel zayıflama için ideal bir yöntemdir. Ultrashape ile ameliyat olmadan, ağrı veya acı hissetmeden incelebilir, vücut hatlarınızı ortaya çıkarabilirsiniz.

Ultrashape nedir?

Ultrashape, ultrason dalgalarından yararlanarak yağ hücrelerini yok etmeye odaklan bir incelme yöntemidir. Ultrason teknolojisinin frekansı ve şiddeti ile birlikte yağ hücreleri eritilir, karaciğer yardımıyla eriyen yağlar vücuttan atılır. Ultrashape ile yağ hücreleriniz yok edilirken çevre dokudaki sinirler, damarlar ve kaslar etkilenmez. Bu nedenle Ultrashape tedavisi tamamen güvenilir bir uygulamadır.


Ultrashape tedavisinin etkileri nelerdir?

Ultrashape karın, üst bacak ve kalça gibi yağlanmaya müsait olan bölgelerde oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Ultrashape bölgesel yağlanmayı en aza indirmek amacıyla hem geniş hem de küçük alanlara uygulanabilir.

Ultrashape tedavisinden etkili bir sonuç almak için vücudunuzda ki yağ oranını ve yağ sınıflandırmasını doğru bir şekilde yapmalısınız. Bu yüzden Ultrashape işlemi mutlaka uzman biri tarafından yapılmalıdır.

İnsan vücudunda iki çeşit yağ bulunur. Subkütanöz yağ, karın ve kasların arasında yer alırken, Visseral yağ, karın kaslarının altında bulunan organları çevreler. Ultrashape teknolojisi sadece vücuttaki fazla olan yağı dışarı atarak kişilerin yararlı yağ hücrelerinin korunmasını sağlar.

Ultrashape ile ne kadar incelebilirsiniz?

Yapılan araştırmalarda Ultrashape tedavisi, bölgesel yağların %32’sini erittiği ortaya çıkmıştır. Ultrashape ile inceldikten sonra kalıcılığı yakalamak için mutlaka diyet ve egzersiz programları ile vücut şeklinizi korumanızı öneriyoruz. Ultrashape kalıcı olarak yağ hücrelerinin vücuttan dışarı atılmasını sağlar. Fakat yağ hücrelerinin yeniden vücudunuzda yer alıp almaması tamamen kişilerin kontrolündedir. Düzensiz beslenme ve yağlı yiyecek tüketimi sonrasında tekrar bölgesel yağlarınız da artış olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir