Prime İncelme uygulaması vücut şekillendirme için birebir!

Genç yaşlarda sıkı ve zayıf görünmek kolay olabilir. Yaşın ilerlemesiyle birlikte hem kadınlarda hem de erkeklerde kilo vermek ve daha fit görünmek daha da zorlaşır. Özellikle göbek, popo ve bacak bölgelerinde bölgesel yağlanmalar görülür. Adım adım vücut sıkılığını kaybeder ve vücut şekli tamamen bozulur. Accent Prime İnceleme vücudun elastikiyetini arttırarak kişilerin genç yıllarında olduğu gibi çekici ve güzel görünmelerini sağlıyor.

Neden Accent Prime’ı tercih etmelisin?

Accent Prime uygulaması diğer medikal estetik uygulamalarından farklı olarak vücut şekillendirme için derinlik kontrolu teknolojisini kullanır. Hastanın cilt yapısı ve cilt özelliklerine göre derinlik kontrolu sağlayarak kişiye özel vücut şekillendirme uygulaması yaratılır. Ultrasonik ses dalgası yağ hücrelerini parçalar ve daha ince ve kıvrımlı vücut hatları yaratır.

Accent Prime İncelme

Kaç seans Accent Prime uygulaması yaptırmanız gerektiğine en iyi doktorunuz karar verecektir. Hastalar 4 seansta ince ve daha kıvrımlı vücut hatlarına sahip olabiliyorlar. 4-6 seans arasında uygulanabilen Accent Prime uygulaması ile hızlı bir şekilde vücut şekillendirebilirsiniz. Accent Prime uygulaması tek bir bölgeye yapılabileceği gibi tek seansta birden fazla bölgeye de uygulanabilir. Böylece tek bir işlem ile daha zayıf ve kıvrımlı görünebileceksiniz.

Accent Prime uygulaması tedavi alanları

Accent Prime vücutta oluşan şekil bozukluklarını ve yağlanmanın getirdiği sarkmaları tedavi etmeyi amaçlar. Yağlanma, donuk cilt ve selülit problemleri için Accent Prime önerilir. Aşırı yağlanmanın olduğu vücutlar sağlıklı ve parlak görünmez. Accent Prime kişilerin vücudunu inceltirken daha da parlak görünmelerini sağlar. Accent Prime, bacak, kol, kalça, omuz, karın ve mide bölgelerine uygulanabilir. Her bir bölge için ortalama 20-40 dakika Accent Prime seansı önerilir.

Accent Prime İncelme Uygulaması

Accent Prime kademeli ısı teknolojisi ile uygulanır. Accent Prime cihaz başlığı ile yapılan vücut şekillendirme uygulamasında iz kalmaz, ağrı hissedilmez. Uygulamadan hemen sonra hafif bir kızarıklık olması normaldir. Bir iki saat içinde vücudunuzdaki kızarıklık geçecek ve ince vücudunuz ile daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir