Prime İncelme ile Vücut Şekillendirme

Prime İncelme uygulaması vücut şekillendirme için birebir!

Accent Prime İncelme Uygulaması RadyoFrekans teknolojisi ile Ultrason teknolojisini aynı düzende bir araya getiren yeni nesil vücut şekillendirme teknolojisidir. Sıkı ve zayıf görünmek genç yaşlarda daha kolay ve normaldir. Yılların ilerlemesi ve yaş alımıyla beraber genetik faktörlere sağlıksız beslenme şekilleri, düzensiz ağır ve stresli bir hayat, yerçekimi gibi dış etkenler de eklenir ve   kilo problemleri ile selülit oluşumları ortaya çıkmaktadır. Yaş ilerlemesi ile erkek ve kadınlarda kilo vermek zorlaşır, fit görünmek hayal olur. Erkeklerin ve kadınların bölgesel yağlanma alanları birbirinden kısmen de olsa farklıdır. Her iki tarafta da göbek, popo, bacak bölgeleri başta olmak üzere sırt, mide ve karın ile kollarda da yağlanmalar görülür. Adım adım vücut, sıkılığını ve esnekliğini kaybeder. Vücut şekli tamamen bozulur. Accent Prime İncelme vücuttaki kaybedilmiş elastikiyeti artırarak kişilerin gençlik yıllarında olduğu gibi sıkı, çekici ve güzel görünmelerini sağlıyor.

Neden Accent Prime’ı tercih etmelisin?

Accent Prime İncelme uygulaması vücut şekillendirmeyi sağlamak için başka medikal ve estetik uygulamalardan farklı olarak derinlik kontrolü teknolojisini kullanır. Derinlik kontrolü ultrasonik ses dalgaları kullanılarak yapılmaktadır. Hastanın cilt yapısı ve cilt özelliğine göre derinlik kontrolü sağlanmakta ve kişinin vücut yapısına uygun şekillendirme sağlamaktadır. Ultrasonik ses dalgaları yağ hücrelerini parçalayarak kişinin vücudunun daha kıvrımlı hale getirerek hatlarının ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır. Ameliyatsız vücut şekillendirme tekniği olan Prime İncelme, vücut şekillendirme, kıvrımları görünür hale getirme, selülit tedavisi, cilt sıkılaştırma ve cilt kalitesinde artış sağlamak amaçlarıyla kullanılmaktadır.

Accent Prime İncelme

Accent Prime İncelme teknolojisinde vücut yapınıza uygun olan seans sayısını bu konuda uzman olan doktorunuz belirlemelidir. Accent Prime uygulamasında Ultrason ve RadyoFrekans teknolojisinin birleştirilmiş gücüyle, inatçı ve kalıplaşmış yağ oranlarında azalma görülür, selülit oluşumlarında eksilme yaşanır, vücut sıkılaşması yapılır. Accent Prime uygulaması ile kişiler  4 seans sonunda daha kıvrımlı vücut hatlarına sahip olabiliyorlar. Ortalama 4-6 seans aralığında uygulanan Accent Prime ile etkili  ve hızlı bir biçimde vücudunuzu şekillendirmeniz mümkündür. Accent Prime uygulamasında tek seans içerisinde bir bölge çalışılabildiği gibi, birden fazla bölgeye de işlem yapılabilmektedir. Tek seans uygulamasında bile daha zayıf ve daha kıvrımlı hatlara sahip olabilirsiniz.

Accent Prime uygulaması tedavi alanları

Accent Prime Uygulamasında ses dalgaları cildin farklı tabakalarına inmekte ve odaklanmış olarak etkin ve güvenli bir şekilde yağ hücrelerini hedef almaktadır. Bu şekilde vücutta oluşan yağlanmayı, selülit oluşumunu, şekil bozukluklarını ve sarkmaları tedavi etmeyi amaçlar. Diyet ya da egzersiz programlarıyla gitmeyen bölgesel fazlalıkların tedavisinde kullanılan Accent Prime, selülit problemleri, yağlanma, elastikiyetini kaybetmiş donuk ciltler için önerilir. Hareketsiz bir vücutta yağlanma oluşumu normaldir. Kilolu insanların vücutları sağlıklı, parlak ve fresh görünmez. Accent Prime problemli bölgelerdeki yağ oranını azaltırken aynı zamanda cildin gergin ve parlak görünmesini de sağlamaktadır. Accent Prime göbek, kalça, popo, sırt, karın, kol, omuz ve mide bölgelerine uygulanmaktadır. Her bir bölge için ayrı ayrı 20-40 dakika Accent Prime tedavi seansı önerilir.

Accent Prime İncelme Uygulaması

Accent Prime aşamalı ısı tedavisini kullanan bir son teknoloji sistemidir. Radyo Frekans ile Ultrason  teknolojisinin sinerjik enerjisiyle uygulanan şekillendirme tedavisinde ağrı ve acı hissedilmez, uygulamada herhangi bir iz kalmaz. Uygulamadan hemen sonra etkileşimde bulunan cildin ısı duyarlılığı geliştiği için kızarıklıklar meydana gelebilmektedir. Bu normal bir durumdur. Uygulamanın akabinde vücutta işlem gören bölgedeki kızarıklık bir –iki saat içerisinde geçmekte ve kıvrımlaşan hatlarınız ve aşama aşama incelen vücudunuzla daha iyi hissetmeye başlayacaksınız.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.