Baby Face Beauty uygulaması cilde parlaklık kazandıran, daha nemli ve daha sağlıklı görünmesine yardımcı olan bir cilt bakım işlemidir. Şehir hayatındaki hava kirliliği, stres, yoğun çalışma saatleri ve yaş faktörü zamanla cildin daha mat ve solgun görünmesine yol açar. Solgun görünen bir cilt ise olduğundan daha yaşlı bir imaj oluşturur.

Baby Face Beauty uygulaması kırışıkları azaltarak cildin daha sıkı bir forma kavuşmasına yardımcı olur. Yüzünüzün tıpkı bebek cildi gibi kusursuz görünmesi için siz de Baby Face cilt bakımı yaptırabilirsiniz.

Baby Face Beauty cilt bakımı nedir?

Baby Face Beauty, lazer teknolojisinden ilham alan bir cilt bakım uygulamasıdır. Bu işlemde, hastanın ihtiyaç duyduğu vitaminler ve besleyici içerikler uzman kişiler tarafından hazırlanarak cildin alt katmanlarına ulaştırılması sağlanır. Baby face, kişilere tıpkı aydınlatıcı sürmüş gibi parlak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Baby Face uygulamasının en büyük avantajlarından biri CDS yani Cosmeceutical Delivery System kullanılmasıdır. Bu sistemin amacı, cilt bakımı sırasında uygulanan kozmetik ürünlerinin cildin alt katmanlarına ulaştırılmasıdır. Böylece yüzeysel bir cilt bakımı olmakla kalmaz, cildin ihtiyacı olan besinleri alt katmanlara ulaştırarak cildi derinden temizler ve tedavi eder.

Baby Face Beauty kimlere uygundur?

  • Cilt bakımının etkisini hızlıca görmek isteyenler
  • Geniş gözeneklere sahip olanlar
  • Cildinin mat görünmesinden şikayet edenler
  • Cildinde ki kırışıkları gidermek isteyenler
  • Cildindeki pürüzlerden kurtulmayı amaçlayanlar için Baby Face Beauty doğru bir cilt bakım tercihi olacaktır.

Baby Face Beauty nasıl uygulanmaktadır?

Cilt bakımı öncelikle kişinin ihtiyacına uygun serumların hazırlanması ile başlar. Bu cilt bakımında askorbik asid, traneksamik asid, retinol ve resveratrol içeren serumlar uzman kişiler tarafından hazırlanarak hastaya uygun bir tedavi belirlenir. Sonrasında, mikro adımlar yardımıyla bu serumun hastanın cildinin alt tabakalarına uygulanmasını sağlayacak kanallar açılır. Açılan kanallardan hazırlanan serum cildin alt katmanlarına gönderilerek cilt bakımı tamamlanır. Baby Face Beauty işleminde anesteziye gerek duyulmaz, uygulama en fazla 20 ila 25 dakika arasında sürer.

Kaç seans Baby Face Beauty önerilir?

Baby Face Beauty cilt bakımının etkisini ilk uygulamadan sonra direkt olarak görebilirsiniz. Seans sayısı hastanın ihtiyacına göre değişse de genellikle 4 seans cilt bakımı idealdir. Her bir seansın arasında ortalama 2 hafta olması önerilir.

Baby Face Beauty Fiyatları Nedir?

Baby Face fiyatları seans sayısına göre değişmektedir.Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. +902122414624 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Baby Face fiyatları ve hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.