Tek seansta ameliyatsız yüz germe yaptırmak Thermage ile artık mümkün! Thermage medikal estetik uygulaması sadece tek seansta cildin daha gergin ve genç görünmesini sağlıyor. Yüzünüzdeki kırışıklardan kurtulmak için bıçak altına yatmak zorunda değilsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte Thermage uygulaması kişilerin daha sıkı ve pürüzsüz görünmelerini sağlıyor. Thermage işlemi radyo dalgalarının enerjisini kullanır. Cilt altındaki dokuların yenilenmesine yardımcı olan bu dalgalar sayesinde cilt tek seansta kırışıkları tedavi eder. Kolajen üretimini destekleyen ameliyatsız yüz germe işlemi daha genç görünmenizi mümkün hale getirecek.

Tek Seansta Ameliyatsız Yüz Germe Nedir?

Ameliyatsız yüz germe uygulaması radyo dalgalarını kullanan bir anti aging uygulamasıdır. Hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilen bu işlemin asıl amacı cildin kolajen dokularını uyararak tekrar genç görünmesini sağlamaktır. Tek seansta ameliyatsız yüz germe uygulamasında ortaya çıkan kolajen dokusu cildin kendini yenilemesini sağlar. Thermage işlemi cildinizdeki en hassas ve ince kırışıklara dahi etki edecektir. Kaz Ayakları, dudak kenarlarındaki kırışıklar ve göz kapaklarına da Thermage ile ameliyatsız yüz germe yapılabilir.

Tek seansta Ameliyatsız Yüz Germe Nasıl Uygulanır?

Ameliyatsız yüz germe seansı oldukça konforlu geçer. Uygulama başlığı cilt üzerinden radyo dalgalarının enerjisini cilt altı dokularına aktarır. Cildin en alt katmanına ulaşan bu enerjii kolajen dokularını uyarır. Radyo dalgalarının meydana getirdiği ısı sayesinde kolajen üretimi başlar. Kolajen üretiminin artmasıyla birlikte cilt gençleşmeye ve daha sıkı görünmeye başlar. Radyo Frekansları günümüzde birçok cilt bakımında tercih ediliyor. Thermage uygulamasının risksiz oluşu ve etkili sonuçlar yaratması bu bakımın yaygınlaşmasını hızlandırıyor.

Ameliyatsız yüz germe uygulamasının etkisi nelerdir?

Thermage uygulaması ameliyatsız yüz germe etkisi gösterir. Uygulamadan sonra cilt kalitesinin arttığını ve cildinizdeki kırışıkların azaldığını görürsünüz. Yaşlanmanın etkisiyle cildinde sarkma oluşan kişiler için de Thermage işlemi uygundur. Çene kenarlarındaki sarkmaları toparlayan Thermage uygulaması yüz hatlarının ön plana çıkmasını sağlar.

Ameliyatsız yüz germe sonuçlarını ne zaman görebilirsiniz?

Ameliyatsız yüz germe uygulaması cildin kademeli olarak tedavi edilmesini sağlar. Thermage’in en etkili sonucunu uygulamadan 6 ay sonra görebilirsiniz. Thermage etkisini uzun süre cildinizde koruyacaktır. Thermage işlemini bir kere yaptırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.