Prime incelme uygulaması selülit tedavisinde en etkili işlemlerden biridir. Medikal estetik dünyasının en gelişmiş teknolojisini kullanan Accent Prime, selülit ve yağlanma problemlerini çözer. Aşırı yağlanmanın getirdiği sarkma problemine de kesin olarak kalıcı sonuçlar yaratır. Accent Prime cihazı, kişilerin acısız bir şekilde vücutlarını yeniden şekillendirmelerini sağlar. Bu cihazın en büyük avantajlarından bazıları hızlı sonuç yaratması, kalıcı olması ve tamamen acısız olmasıdır.

Accent Prime cihazı nasıl çalışır?

Accent Prime cihazı vücut şekillendirme için yeni nesil ses dalgalarını kullanılır. Guided denilen yeni nesil yönlendirilmiş ses dalgası, kişilerin bölgesel yağlanma olan dokularında hızlı bir parçalanma sağlar. Aynı anda devreye giren radyo frekans dalgaları ise içinden geçtiği su moleküllerinin rotasyon yapmasını sağlar. Böylece ortaya çıkan ısı sayesinde vücut kendi kendini iyileştirme sürecine başlar.

Kısaca Accent Prime uygulama yapılan bölgedeki hücreler, cilt altındaki bağ dokusu radyo frekans dalgasının ortaya çıkardığı ısıyla daha çok çalışmaya ve kolajen üretmeye başlar. Kolajenin etkisiyle cilt kendini yeniler, daha sıkı bir hale gelir ve elastikiyetini arttırır. Bu işlem sırasında yağ hücreleri parçalandığı için selülitlerde doğal olarak yok olur.

Accent Prime ile selülit tedavisi

Accent Prime cihazı cildin güçlenmesine yardımcı olur. Cildin sıkılaşmasını sağlar. Accent Prime cihazı ile ortaya çıkan kolajen dokusu cildi daha elastik ve genç bir hale getirir. Su içeren yağ hücreleri de parçalandığı için selülitler de gözle görülmeyecek bir hale gelecektir. Accent Prime cihazı vücut şekillendirme, incelme ve kıvrımlı hatlar yaratmak için uygun bir medikal estetik işlemidir.

Accent Prime uygulamasından sonra iyileşme süreci

Accent Prime cihazı acısız ve izsizdir. Anestezi gerektirmez ve hiçbir yan etkisi yoktur. Uygulama sırasında herhangi bir acı hissetmezsiniz. Bu işlemin en güzel yanı ise güneş ışınlarından korunmanıza gerek kalmamasıdır. Accent Prime işlemini hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Accent Prime İçin Uygun musunuz?

Accent Prime vücut şekillendirme uygulaması vücutlarında selülit olan ve bölgesel yağlanma problemi yaşayan herkes için uygundur. Accent Prime uygulamasından en etkili sonucu almak için vücudunuzda selülit ve sarkma görüldüğü anda tedaviye başlamalısınız. Çünkü sarkma ve selülit probleminiz ilerledikçe tedavi etmesi daha zor olacaktır.

Selülit Tedavisinde Prime İncelme” İçin 2 Sıkça Sorulan Sorular

 1. Beyhan dedi ki:

  Merhaba accent prime yöntemi ile selülit tedavisi ve üst bacak şekillendirme hakkında bilgi ve fiyat rica ediyorum..

  Sevgiler

  1. Qadmin dedi ki:

   Merhaba fiyat bilgisi için mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.