VelaShape MOA Animation

VelaShape III ameliyat olmadan daha ince, kıvrımlı ve selülitsiz bir vücuda sahip olmanızı sağlar. Vücudunuzda hafif dereceli sarkmalar, kırışıklar ve selülit görünümleri başladıysa bunların ilerlemesine izin vermeden tedavi olmalısınız. Yaş faktörünün ilerlemesiyle birlikte vücudunuz sarkmaya devam edecek ve elastikiyetini yitirecektir.

VelaShape III vücudunuzun kolajen dokusunu arttırarak daha sıkı bir hale gelmesini sağlar. Radyo frekans ve kızıl ötesi teknolojilerini kullanan bu uygulama sayesinde daha göz alıcı bir vücuda acısız bir şekilde sahip olabilirsiniz.

VelaShape III ile Vucüt Şekillendirme

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

VelaShape III Nedir?

Velashape III cerrahi müdahale olmaksızın; selülit görünümünün ve bölgesel yağların giderilmesi için yapılan vücut şekillendirme uygulamasıdır.

Velashape III daha sıkı ve şekillenmiş bir vücuda genellikle 3 seansta güvenli bir şekilde ulaşmanızı, daha genç ve dinamik görünmenizi sağlar. Velashape III etkileyici sonuçlarını kısa sürede önem teşkil eden bir ağrı olmadan sağlar.

Hangi Bölgelere VelaShape III Uygulanabilir?

VelaShape III, kollara, bacaklara, uyluk bölgesine, karın ve bel bölgesine uygulanabilir. Özellikle karın ve üst bacaklar gibi vücudun en çok yağlandığı ve selülit oluşumununun görüldüğü bölgelerde VelaShape III kusursuz sonuçlar yaratacaktır. Kilo verme sonrası kollarınızın üst kısmında sarkma problemi görülüyorsa VelaShape III ile bu görüntüden kurtulabilirsiniz.

VelaShape III Tedavisi Benim İçin Doğru Tercih Mi?

VelaShape III bir kilo verme yöntemi (tedavisi) değildir. VelaShape III kullandığı teknoloji kombinasyonuyla; diyet ve egzersizle ulaşılamayan bölgelerin şekillenmesi ve sorunlarının giderilmesini sağlar. İdeal VelaShape III hastası vücut kitle İndeksi 30 ve altında olanlardır. Detaylı bilgi için hekiminize danışmalısınız.

VelaShape III Mekanizması Nasıl Çalışır?

VelaShape III ; kızılötesi ve RF yardımı ile yağ hücrelerini küçülterek ,uygulanan bölgede incelme sağlar, vakum ve mekanik masaj sayesinde kan dolaşımını arttırır bu sayede selülit görünümü giderilir.

Tüm seanslar sonunda, uygulama alanlarındaki, bölgesel yağlarda ve selülitte azalma görülür. Radyofrekans dalgaları sağladığı termal etki ile kolajen artışını sağlarken elastik liflerini güçlendirir bu da ciltte sarkmaları giderirken aynı zamanda sıkılaşma sağlar. Daha canlı ve diri oluşan yeni hücreler sayesinde parlak bir cilt ortaya çıkar.

VelaShape fiyatı Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak VelaShape fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Diğer Tedaviler