Ultrashape V3 ilk ve tek FDA onaylı medikal müdahale olmayan, ultrason darbeleriyle yağ hücrelerini yakmaya odaklanmış vücut şekillendirici prosedürdür. Ultrashape V3 için ideal adayların vücut kitle endeksinin 30 ve 30’un altında olması önerilir. Özellikle bel bölgesinde, karın ve popo bölgesinde biriken inatçı yağlardan kurtulmak için Ultrashape V3 yaptırabilirsiniz. Ultrashape bir zayıflama yöntemi değil vücut şekillendirme tedavisidir. Bu nedenle kilo verme sürecinde olanlar için öncelikle diyet ve spor programları ile zayıflamalarını öneriyoruz. Bu sürecin sonunda bir türlü veremediğiniz bölgesel yağlarınızdan Ultrashape V3 ile kurtulabilirsiniz. Ultrashape V3 vücut kıvrımlarınızı ön plana çıkaracak ve sizi daha ince gösterecektir.

Ultrashape V3 ilk ve tek FDA onaylı medikal müdahale olmayan, ultrason darbeleriyle yağ hücrelerini yakmaya odaklanmış vücut şekillendirici prosedürdür. Ultrashape V3 için ideal adayların vücut kitle endeksinin 30 ve 30’un altında olması önerilir. Özellikle bel bölgesinde, karın ve popo bölgesinde biriken inatçı yağlardan kurtulmak için Ultrashape V3 yaptırabilirsiniz.

Ultrashape bir zayıflama yöntemi değil vücut şekillendirme tedavisidir. Bu nedenle kilo verme sürecinde olanlar için öncelikle diyet ve spor programları ile zayıflamalarını öneriyoruz. Bu sürecin sonunda bir türlü veremediğiniz bölgesel yağlarınızdan Ultrashape V3 ile kurtulabilirsiniz. Ultrashape V3 vücut kıvrımlarınızı ön plana çıkaracak ve sizi daha ince gösterecektir.

Ultrashape V3 ile Bölgesel İncelme

Ameliyat hakkında daha fazla bilgi almak, önce ve sonrası uygulamaları görmek için bize ulaşabilir ve uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Ultrashape V3 Nasıl Çalışır?

Ultrashape V3’ün ileri teknolojisinden konuşmak gerekirse; ultrasonik enerjisiyle yağ hücresi tabakalarını yok ederek, yağın trigliserid formunda dışarı alınmasını sağlar.

Uygulama genellikle bir saat kadar sürer. Doktorunuz uygulama yapılacak bölgeye jel sürer ve karnınızın etrafına özel bir bant sarılır. Daha sonra uzman hekim uygulama başlığını derinin 1 ila 1,5 cm kadar derinliğine yerleştirerek darbeli ultrason enerjisini yağ hücrelerine gönderir. Bu teknik sayesinde yağ hücreleri parçalanır. Uygulama boyunca acı veya ağrı hissedilmez. Herhangi bir anestezi işlemi gerektirmez. İşlem bitince bölgedeki jel silinir ve hasta günlük hayatına devam edebilir.

Sadece Arkanıza Yaslanın Ve Rahatlayın!

Ultrashape V3 prosedürü keyifli ve rahatlatıcı bir tecrübedir. Ameliyatsız bir işlem olduğu için, anestezi veya kesme işlemi gerektirmez. Bu nedenle Liposuction uygulamasından farklıdır. Eğer bölgesel yağlarınızdan kolayca kurtulmak ve ameliyat masasına yatmadan etkili sonuçlar elde etmek istiyorsanız Ultrashape V3 sizin için uygun tercih olacaktır.

Ultrashape V3 Uygulamasından Sonra Ne Kadar İncelebilirsiniz?

Ultrashape V3 işleminde en etkili sonuçlar için 3 seans önerilir. Her bir seansın arasında ortalama iki hafta olmalıdır. 3. seanstan sonra kişilerin 4 – 10 cm arasında inceldiği görülür. Ultrashape V3 tek başına uygulanabilen etkili ve acısız bir incelme yöntemidir. Liposuction yönteminde olduğu gibi dikiş, anestezi veya morluklarla karşılaşmazsınız. Ultrashape V3 ile eritilen yağlar karaciğer sayesinde vücuttan doğal yöntemlerle atılır.

Ultrashape V3 Fiyatı Nedir?

Sağlık Bakanlığı onaylı merkezlerin internet sitelerinde fiyat belirtmeleri yasal değildir. Bu nedenle 0212 241 46 24 no’lu telefondan polikliniğimizi arayarak Ultrashape V3 fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Op.Dr. Leyla Arvas’ın sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

İlginizi Çekebilir

Ultrashape V3” İçin 4 Sıkça Sorulan Sorular

 1. Sema dedi ki:

  merhaba ultrashape v3 uygulama ve fiyat bilgisi alabilir miyim

  1. quartz dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için tarafınıza mail ile dönüş yapılmıştır.
   Sevgiler,

 2. Esin dedi ki:

  Merhaba
  Ultrashape V3 fiyat bilgisi almak istiyorum

  1. quartz dedi ki:

   Merhaba, fiyat bilgisi için mail atılmıştır.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir