Ultrashape ile vücut şekillendirme son yılların en popüler uygulamalarından biridir. Ultrashape, vücudunuzdaki bölgesel yağların azalmasına yardımcı olur. Ameliyat olmadan daha ince ve şekilli görünmenizi sağlar. Ultrashape ile 3 seans sonrasında 4 ila 10 cm inceldiğinizi görebilirsiniz. Ultrashape, kişilerin bir türlü veremediği inatçı yağlar için harika bir çözümdür. Bu uygulama en çok basen, karın, bel ve iç bacak bölgeleri için tercih ediliyor. Eğer vücut kitle endeksiniz 30 veya 30’un altında ise siz de Ultrashape sayesinde daha ince ve kıvrımlı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Ultrashape teknolojisi nedir?

Ultrashape teknolojisi, hedef alınan bölgeyi öncelikle üç boyutlu görüntüleyerek kişilerin yağlanmasını detaylarıyla kaydeder. Daha sonra yağlanmanın derecesine göre derinin alt katmanlarında yer alan yağlara ulaşarak ultrasound enerjisi gönderir. Ultrasound enerjisi, derinin alt katmanlarına eşit olarak dağıldığı için ciltteki pürüzleri düzeltir ve şekil bozukluğunu eşitler.

Ultrashape uygulaması atımlı ultrason dalgaları göndererek yağ hücrelerine uygulanan sıcaklığı kontrol altına alır. Böylece yağ parçalanması anında termal etki olmadan gerçekleşir. Ultrashape tedavisi sadece hedeflenen bölgedeki yağ hücrelerini parçalar, çevre dokulara zarar vermez.

Ultrashape ile yeni bir vücut

Ultrashape tedavisi ile daha ince bir vücuda sahip olmak için 3 seansı tamamlamanız önerilir. Her bir seans ortalama 45 ila 60 dakika arasında değişir. Ultrashape yağ hücrelerini bir daha geri gelmeyecek şekilde parçalar. Bu nedenle uygulama sonrası kalıcı bir incelik yakalayabilirsiniz. Ultrashape yöntemi, Liposuction’dan farklı olarak anesteziye gerek kalmadan, dikişe gerek duyulmadan ve ağrı hissetmeden yapılır. Aynı zamanda Ultrashape uygulaması incelme sürecindeki şekil bozukluğunun da önüne geçerek eşit ve kusursuz bir vücut yaratır.

Ultrashape ile güvenli bir incelik

Ultrashape tamamen güvenilir bir incelme yöntemidir. Ultrashape, hedeflenen bölgedeki yağları homojen bir şekilde parçalar. Uygulama sırasında damarlara ve bağ dokusuna zarar vermez.

Ultrashape tedavisinden sonraki 10.günden itibaren vücudunuzdaki incelik gözle görülebilir olacaktır. 300.000 kişinin üzerinde uygulanan Ultrashape işlemin bir riski olmadığı ve yan etkilerinin yok denecek kadar az olduğu kanıtlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir