Soprano, lazer epilasyonun en gelişmiş halidir. Soprano buz epilasyon ile lazer epilasyonun en hızlı ve etkili halini görebilirsiniz. Buz epilasyonu bu kadar hızlı yapan etkenlerin başında her mevsim uygulanması geliyor. Dört mevsim uygulanabilen Soprano buz epilasyon sayesinde yaz aylarında lazer epilasyona ara vermek zorunda kalmayacaksınız. Klasik lazer epilasyonda görülen sivilcelenme problemi de buz lazer epilasyon ile ortadan kalkıyor. Yumuşacık, pürüzsüz bir cilt için lazer epilasyonun en yeni versiyonu olan Soprano buz epilasyon ile tanışın.

Soprano’nun klasik lazer epilasyondan farkı nedir?

Klasik lazer epilasyonların etkisi cilt tonuna göre farklılık gösterebiliyor. Açık renkli tüyleri görmeyen klasik lazer epilasyonlar kişilerde hem ekonomik kayba yol açabiliyor hem de boş yere zaman alabiliyor. Buz lazer teknolojisinin kullanıldığı Soprano lazer epilasyonda ise her cilt tonuna uygun etkili sonuçlar almak mümkündür. Buz lazer epilasyon ile pürüzsüz bir sonuç alabilir, tüylerinizden sonsuza kadar kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Soprano lazer aynı zamanda yaz aylarında da kullanılabiliyor. Klasik lazer epilasyonlar yaz aylarında yapılamaz iken buz lazer sayesinde yılın her döneminde lazer epilasyona devam edebilirsiniz.

Ağrısız Buz lazer

Soprano Ice, Alma Lasers firması tarafından geliştirilmiştir. Klasik lazer uygulamasına göre iki kat daha hızlı sonuç yaratan buz lazer tamamen acısızdır. En ince tüyleri bile kalıcı olarak yok edebilen bu teknoloji lazer epilasyon teknolojisinin geldiği en son noktayı sizlerle tanıştırıyor. Buz lazerin geliştirilmiş soğutucu gücü ve seri atışları sayesinde lazer epilasyon sırasında herhangi bir acı duymazsınız.

Soprano lazer epilasyon ile sanki cildinize ütü ile masaj yapılıyor gibi hissedeceksiniz. Cildinize uygulama öncesi sürülen soğutucu jel sayesinde lazerin sıcaklığını duymayacaksınız. Buz lazer uygulaması tamamen konforlu ve ağrısız olarak tamamlanır.

Soprano buz lazer uygulaması

Soprano buz lazer uygulamasından önce uygulama yapılacak olan bölgeye soğutucu jel sürülür. Daha sonra buz lazerin başlığı ile cildinize ütü yapar gibi lazer atışları gönderilir. Soprano cihazının başlığı acı ve yanma hissini sıfıra indirir. Bu teknik sayesinde  etkili sonuçlar elde edilebiliyor.

Soprano buz lazer kaç seansta tamamlanır?

Soprano buz lazer, klasik lazer epilasyonlarından daha hızlı bir etki gösterir. İkinci buz lazer epilasyonundan sonra uygulama yapılan bölgede sonuçları görmeye başlayacaksınız. Tüylerinizden tamamen kurtulmak için altı ila sekiz seans arasında buz lazer yaptırmanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir