Yorgun gibi görünmekten bıktınız mı? Maalesef her gün 8 saat uyku almak ve düzenli beslenmek herkes için mümkün olmayabilir. Yüzümüze yorgunluk izleri olan göz altı torbaları, göz altı morluğu ve çöküklükler uykusuzlukla birlikte iyice belirgin bir hale geliyor. Göz altına yapılan en yeni uygulamalardan biri de Redensity II göz altı ışık dolgusu. Göz çevresini tedavi eden ve yüze daha dinlenmiş, mutlu ve sağlıklı bir ifade katan bu estetik uygulaması size de iyi gelecektir.

Redensity II nedir?

Redensity II, gözleriniz altında ince çizgilere, koyu halkalara ve derin boşluklara hitap eden gözyaşı alanlarına özel olarak geliştirilmiş medikal estetik girişimidir. Göz altı ışık tedavisinden sonra işinize geri dönmenizi sağlayacak bir teknik kullanılır. Redensity ll amino asitler, antioksidanlar, mineraller ve vitaminler ile göz altına enjekte edilir, bu nedenle tedaviden sonra maksimum uzun süreli sonuçlar için cildi gençleştirmeye devam eder.

Göz altı ışık dolgusu için ideal adaylar kimlerdir?

– Göz altında orta dereceli torbalanma olanlar

– Otuzlu yaşlarında erkekler / kadınlar, daha koyu ten rengine sahip olanlar

– Gözyaşı çukuru hacmi azalmış, göz çevresi kırışmaya başlamış kişiler

Redensity II dolgusunun içeriği nedir?

– 15 mg (p / ml) yarı-çapraz bağlı hyalüronik asit. Hyaluronik ciltte bulunan doğal bir maddedir.

– 8 amino asit – glisin, lizin, treonin, prolin, izolösin, lösin, valin ve arginin

– 3 antioksidan – glutatyon, N-asetil-L-sistein ve alfa hipojenik asit

– 2 mineral – çinko ve bakır

– 1 vitamin – B6 vitamini

– Enjeksiyonlar sırasında rahatsızlığı en aza indirmek için Lidokain hidroklorür (% 0.3)

Amino asitler, vitaminler ve mineraller, yeniden yapılanma ve hücre üretimi için gereklidir ve antioksidanlar, hücre koruması için kullanılırken, hyaluronik asit, kaybedilen hacmi dolgunlaştırır ve cildin nem dengesini korur.

Göz altı ışık dolgusu nasıl yapılır?

Redensity II uygulamasını mutlaka işinde uzman bir hekime yaptırmalısınız. Bu işlemden en doğal ve etkili sonucu almak için ışık dolgusunun yavaş yavaş verilmesi önerilir. Enjekte edilen maddenin içinde anestezik bir madde olduğu için acı hissedilmez. Ortalama 10-20 dakika içinde işlem tamamlanır ve kişiler günlük hayatına devam edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir