Dudak kaldırma ameliyatı daha genç ve kalkık dudak isteyen kadınlara uygundur. Gülümsediğinizde dudak köşelerinin kalkmasını ve üst dudak ile burun arasındaki mesafeyi kısaltmayı amaçlayan bu ameliyat 1 saat içinde tamamlanır. Dudaklarınızı daha dolgun göstermek için 6 ayda bir dudak dolgusu yaptırmaktan sıkılanlar Angel lip lifting  ameliyatını tercih edebilir. Angel Lip lifting ameliyatı, dudak dolgusuna göre daha doğal bir görünüm sağlar ve kalıcı etki bırakır. Burun ile dudak arasına yapılan bu estetik dokunuş ile daha masum ve genç bir ifade kazanacaksınız.

Angel Lip Lifting  etkileri

Angel lip lifting yani üst dudak kaldırma ameliyatında üst dudağınız ile burun tabanı arasındaki deri mesafesi kısaltılır. Bu ameliyatın etkilerinden biri dudağınızın pembe olan kısmı arttırılır, dişleriniz daha fazla görünür olur. Böylece dudaklarınız eskiye göre daha dolgun, daha genç ve daha çekici görünür.

Kalıcı melek dokunuşu ameliyatında aynı zamanda sürekli asık görünen dudak yapısı da düzeltilir. Bazı kişiler, dudakları oynamadığı zaman bile mutsuz görünüyorlar. Bunun sebebi dudak köşelerin aşağı doğru bakmasıdır. Lip lifting ameliyatında dudak köşeleri kaldırılarak kişinin yüz hatları daha neşeli bir hale getirilir. Eğer hastada dudak köşesi sarkma sorunu ve üst dudak mesafe uzunluğu varsa, angel lip lifting ameliyatı ile sadece dudaklarınızın değil tüm yüz ifadesini değiştirebilir ve yüzünüzün  gençleşmesini sağlayabilirsiniz.

Ördek dudak görüntüsünden kurtulun!

Sürekli dudak dolgusu yaptıran kişilerde dudaklar bir süre sonra ördek dudağına benzer. Özellikle yanlış dudak dolgusu yaptıran kişilerde bu ifade çok yaygındır. Ördek dudak görüntüsünden kurtulmak için angel lip lifting ameliyatı olabilir, dudak dolgusunun yarattığı yapay görüntüyü silebilirsiniz.

Angel lip lifting ameliyatında kalıcı olarak dudaklarınıza dolgunluk ve hacim kazandırıldığı için bir daha dudak dolgusuna ihtiyaç duymazsınız, doğal dudaklarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.

Angel lip lifting ameliyatında ne yapılır?

 • Üst dudağınız kaldırılır.
 • Güldüğünüzde dişlerinizin daha orantılı görünmesi sağlanır
 • Burun tabanı ile dudaklarınızın arasındaki mesafe kısaltılır
 • Dudak köşeleri yukarı doğru kaldırılır
 • Dudaklarınızın size verdiği mutsuz ifade yok edilir
 • Dudaklarınıza melek kanadına benzeyen masum ve mutlu bir ifade kazandırılır

Angel lip lifting ameliyatına uygun muyum?

Angel lip lifting ameliyatı 18 yaşının üzerindeki herkese uygundur. Bazı hastalarda doğuştan burun ile dudak arasındaki mesafe uzun olurken, bazı kişilerde yaşlılıkla birlikte görünür. Yaş etkeninin devreye girmesiyle dudaklar sarkar ve kişilere daha ciddi ve mutsuz bir ifade eklenir. Lip lifting hem yaşlı hem de gençlere uygundur. Gençlere burun ile üst dudak arasındaki mesafeyi kısaltarak daha çekici bir görünüm kazandırılır. Yaşlılarda ise dudaklardaki kırışıklıklar azaltılır, dudaklar yukarı doğru çekilerek yer çekiminin etkisi yok edilir.

Dudaklarda Angel Lip Lifting Etkisi” İçin 2 Sıkça Sorulan Sorular

 1. Songül dedi ki:

  Angel lip lifting için fiyat alabilir miyiz yeriniz nerede işleme uygunluk durumumu neye göre belirleyebilirsiniz

  1. Qadmin dedi ki:

   Merhaba Songül hanım, yerimiz İstanbul nişantaşı’ndadır. Bize ulaşıp fotoğraf atabilirsiniz. Mail ile iletişime geçilmiştir.
   Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir