Erkeklerin vücudundaki istenmeyen tüylerden kurtulması artık mümkün! Soprano Buz Lazer Epilasyon uygulaması, vücuttaki istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlar. Erkeklerin korkulu rüyalarından biri olan sırttaki tüyler, göğüs tüyleri ve bacaklardaki tüyler kalıcı olarak yok edilebilir. Soprano Buz Lazer’in en büyük avantajlarından biri her kalınlıktaki ve her renkteki kıl köklerine etki edebilmesidir. Klasik lazer epilasyonların görmediği tüyler dahil olmak üzere vücuttaki tüm tüylerinizden buz lazer ile kısa bir sürede kurtulmanız mümkün.

Erkeklerde hangi bölgelere buz lazer epilasyon uygulanabilir?

Erkeklerde tüm vücut buz lazer estetiği yapılabilir. Erkeklerin en çok kıllarının yoğunlaştığı bölgeler yani göğüs, sırt, kol ve el üzeri, omuzlar, bacaklar ve göbek bölgesi lazer epilasyon ile pürüzsüz bir hale getirilebilir. Vücudunuzdaki açık renkli tüylerin lazer epilasyon tarafından görülemeyeceğini endişe ediyorsanız yanılıyorsunuz. Buz lazer, bazı ince yapılı tüylerde dahi etkilidir.

Özellikle spor yapan erkekler, görünümüne önem veren erkekler ve vücudundaki kıllardan rahatsız olan erkekler için buz lazer epilasyon oldukça uygun bir tedavidir. Buz lazer acısız ve serinletici bir uygulamadır. Vücudunuzda yanma hissi oluşmaz. Uygulama sonrası kızarıklık görülmesi normaldir, bu etki birkaç saate geçecektir.

Buz lazer epilasyon ile kaç seansta tüylerimden kurtulabilirim?

Buz lazerin etkisini ikinci seanstan itibaren görmeye başlayacaksınız. İkinci seanstan itibaren vücudunuzdaki tüylerin yoğunluğu azalacaktır. Buz lazeri ara vermeden 6 ila 8 seans arasında yaptırdığınızda tüylerinizden kalıcı olarak kurtulduğunuzu göreceksiniz. Buz lazerin etkisi, erkeklerdeki kıl rengine ve kıl yoğunluğuna bağlı olarak değişebilir. Bazı kişiler tüylerinden 5-6 seans sonra kurtulabilirken, bazı kişilerde ise 8 seansın sonunda buz lazer tam anlamıyla etkili oluyor.

Buz lazer yaz-kış yapılabilen bir uygulamadır. Bu nedenle lazer epilasyon tedavinize ara vermeden yıl boyunca devam edebilirsiniz. Klasik lazerde, yaz mevsiminde lazer epilasyon yaptıramadığınız için hastalar 3-4 ay ara vermek zorunda kalıyordu. Bu nedenle klasik lazer ile tüylerden kurtulmak neredeyse iki seneyi bulabiliyordu. Buz lazerde ise bir sene içinde tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür.

Buz lazerin etkileri kalıcı mıdır?

Buz lazerin sonuçları kalıcıdır. Vücudunuzdaki tüylerden tamamen kurtulduktan sonra kıl kökleri tekrar büyümez. Erkekler ömür boyu pürüzsüz ve çekici bir vücuda buz lazer sayesinde sahip olabilirler. Buz lazer epilasyon aynı zamandaki vücuttaki pürüzleri ve batık izlerini de tedavi eder. Böylece vücudunuz daha sağlıklı ve canlı görünecektir. Soprano Buz Lazer ile ilgili daha fazla bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir